Відбулося дистанційне засідання ректорату

6 квітня 2020 року відбулося дистанційне засідання ректорату Львівського національного університету імені Івана Франка. На порядок денний засідання було винесено питання про дистанційну форму навчання в умовах карантину, акредитацію освітніх програм, підготовку до заліково-екзаменаційної сесії та організацію випуску здобувачів освіти. Також учасники ректорату розглянули питання про якісне наповнення та оновлення веб-сайтів факультетів, коледжів та кафедр Університету.

Засідання ректорату відбувалося у дистанційній формі з допомогою центру для командної роботи «Microsoft Teams». Це дозволило учасникам активно спілкуватися і спільно приймати рішення щодо вирішення ключових завдань у режимі реального часу.

«Microsoft Teams» – незамінний інструмент для дистанційної роботи, що дозволяє проводити обговорення та виконувати завдання в межах одного додатку. Додаток передбачає формальні та неформальні бесіди, дозволяє швидко вносити у проект правки, працювати з командою над загальними файлами і спільно працювати над підготовкою матеріалів. Окрім групових та особистих чатів та каналів, доступні також відеоконференції та можливість голосового зв’язку.

У «Microsoft Teams» можна створювати різні команди в межах однієї організації, при цьому об’єднуючи працівників спільним завданням. Перевагами програми є також те, що можна створювати спільні нотатки і нагадування у календарі, а про заплановані події надходить відповідне сповіщення.