Відбувся перший у цьому році турнір із шахів серед працівників Університету

26 січня 2024 року у Шаховому клубі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся турнір із шахів в особистій першості серед працівників та викладачів Університету. Змагання відбулись у форматі «бліц» ‒ З хв. + 2 с. і були присвячені Захисникам і Захисницям України.

Перед початком заходу усіх учасників привітав голова Шахового клубу Львівського університету Михайло Онисько, висловивши сподівання, що такі інтелектуальні турніри щоразу набуватимуть все більшої популярності серед працівників, викладачів та студентів Львівського університету й продовжуватимуть добрі традиції гри в шахи, насичених інтелектуальних протистоянь та багаторічної дружби серед учасників.

Проректор із науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Львівського університету Володимир Качмар долучився до вітальних слів і висловив переконання, що завдяки популярності шахового спорту у Львівському університеті й регулярному проведенню турнірів, активно функціонує Шаховий клуб Університету, а віднедавна – Шахова школа для дітей.

«У Львівському університеті не тільки працівники, викладачі та студенти можуть грати в шахи і випробовувати свої сили під час турнірів. Тепер і діти, які знайомляться із правилами гри, її особливостями та історією, мають можливість навчитися цієї  гри у Шаховій школі. Завдяки такій активності Львівський університет сприяє всебічному інтелектуальному розвитку особистості, надає можливості як для наукової роботи, так і простір для випробування спортивних навичок та вмінь», ‒ наголосив Володимир Михайлович й побажав учасникам успіхів у шаховій боротьбі.

Також до вітальних слів долучився старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту, Майстер спорту Святослав Попович. Насамперед Святослав Ігорович закликав усіх присутніх вшанувати хвилиною мовчання пам’ять про видатного шахіста, вченого та активіста Вадима Голембо, який нещодавно відійшов у Вічність. Також Святослав Попович висловив переконання, що сьогоднішній турнір із шахів серед працівників та викладачів Університету стане ще однією яскравою подією в історії шахового спорту та засвідчить добру дружбу й повагу серед представників багатотисячного колективу.

Надалі розпочалися шахові змагання, які передбачали 9 турів, під час яких учасники продемонстрували блискучі вміння гри в шахи й розіграли цікаві й неординарні партії. Відтак, за результатами насичених інтелектуальних протистоянь, третє місце здобув доцент кафедри української літератури імені академіка Михайла Возняка філологічного факультету Назар Федорак. Срібним призером став доцент кафедри аналітичної хімії хімічного факультету Олександр Тимошук. Переможцем інтелектуального протистояння став старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту, Майстер спорту Святослав Попович.

Щиро вітаємо усі учасників турніру й бажаємо натхнення й нових перемог!

Світлини: Олега Вівчарика та Ірини Онисько Більше фото