Відійшов у Вічність Герой України Володимир Козявкін

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує з приводу непоправної втрати – відходу у Вічність видатного реабілітолога, Героя України, доктора медичних наук, академіка Національної академії медичних наук України, великого друга Львівського університету Володимира Козявкіна

Завдяки унікальному новаторському методу лікування та реабілітації хворих на дитячий церебральний параліч, розробленого видатним українським вченим, десятки тисяч маленьких пацієнтів з майже 70 країн світу отримали шанс на повноцінне життя. Авторський метод розв’язання проблеми ДЦП Володимира Козявкіна визнаний науковцями та медиками всього світу і зараз широко застосовується в Україні, Німеччині, Сполучених Штатах Америки, Катарі, Об’єднаних Арабських Еміратах і десятках інших країн Європи, Азії та Америки, демонструючи незмінно позитивні результати.

Будучи одним із найвидатніших реабілітологів сучасності, Володимиру Козявкіну завжди вдавалося залишатися надзвичайно щирою і відкритою людиною, Фахівцем і Другом, який з готовністю приходив на допомогу та глибоко поважав і любив людей.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким і колегам Володимира Козявкіна з приводу непоправної втрати. У нашій пам’яті Володимир Ілліч назавжди залишиться добрим другом, висококласним фахівцем, мудрим керівником, справжнім патріотом, чуйною та порядною Людиною.

Вічна Йому пам’ять!