Захищаючи Україну, загинув студент Університету Дмитро Грицененко

21 листопада 2023 року, захищаючи Українську Державу, загинув студент заочного відділення історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Дмитро Грицененко.

Будучи громадянином росії, Дмитро самостійно вивчив українську мову, переїхав до Львова, склав зовнішнє незалежне оцінювання і вступив на історичний факультет Львівського університету.  Чоловік одружився і мріяв жити в мирній Україні, яку без жодних роздумів пішов обороняти. Дмитро свідомо написав заяву про відрахування з числа студентів Університету за власним бажанням для того, щоб піти захищати Україну, яку він так любив. Останніми словами, які Дмитро сказав перед відбуванням на війну були: «Я обовʼязково повернусь і відновлюсь в числі студентів історичного факультету».

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!