Захищаючи Україну, загинув випускник Університету Василь Борух

Захищаючи Українську Державу від російських окупантів загинув випускник історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Василь Борух. Героєві було 50 років.

Василь Борух народився у селі Дрогомишль Львівської області. Спочатку навчався у Дрогомишлянському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Петра Василихи, опісля вступив до Нагачівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. Вищу освіту здобув на історичному факультеті ЛНУ ім. Івана Франка. Після завершення навчання проходив службу у лавах прикордонників поблизу Придністровʼя. Упродовж  тридцяти років Василь Борух працював вчителем історії у Домажирському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Львівської області.

Василь Борух мав активну громадянську позицію: був учасником Помаранчевої революції та Революції Гідності, а з перших днів повномасштабного вторгнення добровольцем вирішив захищати Українську Державу у складі 10-го окремого стрілецького батальйону Сил територіальної оборони Збройних сил України. Згодом чоловік вступив до новоствореної 116-ї окремої механізованої бригади 10-го армійського корпусу оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних сил України. За особисту відвагу при виконанні бойових завдань Василь Борух був нагороджений Хрестом «Честь і слава». У Героя залишилися дружина, донька, син, брати та сестри.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!

Прощання з Героєм відбудеться завтра, 18 липня об 11:00 год. в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Поховають чоловіка на Личаківському кладовищі.