ПрацівникФакультетКафедра
Абдо-Ясінська Ліна Імад Міжнародних відносинМіжнародних відносин і дипломатичної служби
Аксіментьєва Олена ІгорівнаХімічнийФізичної та колоїдної хімії
Албул Ольга АнаніївнаФілологічнийСлов’янської філології
Алієва Ольга НазарівнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Альчук Марія ПавлівнаФілософськийТеорії та історії культури
Андрейків Олександр ЄвгеновичМеханіко-математичнийМеханіки
Андрейчук Надія ІванівнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Андрейчук Юрій МихайловичГеографічнийКонструктивної географії та картографії
Андрусяк Руслан ВасильовичМеханіко-математичнийДиференціальних рівнянь
Андрущак Оксана ВсесволодівнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Андрущак Євгенія МихайлівнаЕкономічнийФінансів, грошового обігу і кредиту
Антоненко Юлія МихайлівнаФілологічнийРосійської філології
Антонів Олександра ВолодимирівнаФілологічнийУкраїнського прикладного мовознавства
Антонів Василь БогдановичЕкономічнийЕкономічної кібернетики
Антонюк Наталія ВолодимирівнаМіжнародних відносинКраїнознавства і міжнародного туризму
Антоняк Галина ЛеонідівнаБіологічнийЕкології
Арабська Ірина БогданівнаІноземних мовАнглійської філології
Артим-Дрогомирецька Зоряна БогданівнаЕкономічнийЕкономічної кібернетики
Артус Мирослав МиколайовичУправління фінансами та бізнесуМіжнародної економіки та теорії фінансів
Арцишевська Анетта ЛеонідівнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Асіїв Любослава ВасилівнаФілологічнийУкраїнської мови
Бабенко Володимир ВолодимировичМеханіко-математичнийВищої математики
Бабійчук Людмила ВасилівнаІноземних мовАнглійської філології
Багрій Софія РоманівнаІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Багрій Микола ВасильовичЮридичнийКримінального процесу та криміналістики
Баєва Наталія ПавлівнаЮридичнийКримінального процесу та криміналістики
Базилевич Ірина БогданівнаМеханіко-математичнийТеоретичної та прикладної статистики
Базів Євгенія ЄвстахівнаКультури і мистецтвМузичного мистецтва
Байковський Петро БогдановичМіжнародних відносинКраїнознавства і міжнародного туризму
Байрак Галина РостиславівнаГеографічнийГеоморфології і палеогеографії
Байцар Андрій ЛюбомировичГеографічнийГеографії України
Балда Тарас РомановичЖурналістикиЗарубіжної преси та інформації
Балицький Олексій ОлександровичЕлектронікиФізики напівпровідників
Баліцька Мирослава ЗіновіївнаФілологічнийУкраїнського прикладного мовознавства
Банах Тарас ОнуфрійовичМеханіко-математичнийГеометрії та топології
Бандровська Ольга ТрохимівнаІноземних мовСвітової літератури
Бандура Звенислава ЛюбомирівнаЕкономічнийОбліку і аудиту
Барабаш Галина МихайлівнаМеханіко-математичнийМатематичної економіки і економетрії
Барабаш Наталія ПетрівнаЮридичнийТрудового, аграрного та екологічного права
Баран Зоя АнатоліївнаІсторичнийНової та новітньої історії зарубіжних країн
Баран Орест МихайловичКультури і мистецтвХорового співу
Барановська Ольга ДмитрівнаІноземних мовАнглійської філології
Бардін Оксана ІванівнаБезпеки життєдіяльності
Бартіш Михайло ЯрославовичПрикладної математики та інформатикиТеорії оптимальних процесів
Батюк Ірина ЮріївнаФілологічнийСходознавства імені професора Ярослава Дашкевича
Баукова Анастасія ЮріївнаІсторичнийАрхеології та спеціальних галузей історичної науки
Бацевич Флорій СергійовичФілологічнийЗагального мовознавства
Бедрій Руслан БогдановичЮридичнийКонституційного права
Бедрій Мар’ян МироновичЮридичнийОснов права України
Безугла Олена ВолодимирінаІноземних мовАнглійської філології
Бек Юліан БогуславовичЮридичнийЦивільного права і процесу
Бекеша Сергій МиколайовичГеологічнийМінералогії
Белз Олександра ГригорівнаЕкономічнийІнформаційних систем в менеджменті
Белінська Людмила СеменівнаКультури і мистецтвФілософії мистецтв
Бенцак Роман НестеровичФізичного виховання і спорту
Бень Орислава ТеодорівнаІсторичнийІсторії та теорії соціології
Бень Галина ЛюбомирівнаКультури і мистецтвМузичного мистецтва
Берегуляк Людмила ІванівнаКультури і мистецтвМузичного мистецтва
Береський Ярослав ОсиповичЮридичнийКримінального процесу та криміналістики
Бернакевич Ірина ЄвстахівнаПрикладної математики та інформатикиІнформаційних систем
Бернар Глорія БогданівнаІноземних мовАнглійської філології
Бернецька Галина БогданівнаМіжнародних відносинІноземних мов факультету міжнародних відносин
Бехта Іван АнтоновичІноземних мовАнглійської філології
Бехта Тамара ОлександрівнаМіжнародних відносинІноземних мов факультету міжнародних відносин
Бешкарева Ольга ОлександрівнаФілологічнийРосійської філології
Бєлозьорова Юлія СергіївнаІноземних мовНімецької філології
Бик Ігор СтепановичМіжнародних відносинІноземних мов
Бичкова Соломія ВолодимирівнаБіологічнийФізіології людини і тварин
Бігун Софія ВасилівнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Бігун Роман ІвановичЕлектронікиФізичної та біомедичної електроніки
Біла-Лялька Євгенія ЄвгенівнаХімічнийОрганічної хімії
Біланюк Володимир ІвановичГеографічнийФізичної географії
Біланюк Ольга ПетрівнаГеографічнийТуризму
Білас Наталія МиколаївнаІсторичнийАрхеології та спеціальних галузей історичної науки
Біленко Юрій ІвановичМіжнародних відносинМіжнародного економічного аналізу і фінансів
Біленька-Свистович Олександра ВолодимирівнаФілологічнийПольської філології
Білик Роман МиколайовичФізичнийФізики металів
Білик Наталія ТеодорівнаГеологічнийМінералогії
Білинська Ольга ОмельянівнаІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Білинський Михайло ЕмільовичІноземних мовАнглійської філології
Біловус Галина ГригорівнаКультури і мистецтвБібліотекознавства і бібліографії
Білоніжко Петро МихайловичГеологічнийМінералогії
Білостоцький Степан МироновичІсторичнийДавньої історії України та архівознавства
Білоус Софія ВасилівнаГеографічнийТуризму
Білоус Оксана МихайлівнаЖурналістикиРадіомовлення і телебачення
Білоусова Роксана ЗіновіївнаКультури і мистецтвБібліотекознавства і бібліографії
Біляковська Ольга ОрестівнаПедагогічної освітиЗагальної та соціальної педагогіки
Біляч Юлія ВолодимирівнаКультури і мистецтвМузичного мистецтва
Більовська Наталія БогданівнаЖурналістикиМови засобів масової інформації
Бітківська Лідія ІванівнаФізичного виховання і спорту
Біттер Олександр АроновичУправління фінансами та бізнесуМіжнародної економіки та теорії фінансів
Благітко Богдан ЯрославовичЕлектронікиРадіофізики та комп’ютерних технологій
Блажко Наталія БогданівнаГеографічнийРаціонального використання природних ресурсів і охорони природи
Блащук-Дев’яткіна Наталія ЗіновіївнаУправління фінансами та бізнесуФінансів суб’єктів господарювання
Бобаль Наталія РобертівнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Бобечко Назар РостиславовичЮридичнийКримінального процесу та криміналістики
Бобко Лариса ОлександрівнаУправління фінансами та бізнесуЕкономіки та менеджменту
Бовгира Олег ВікторовичФізичнийФізики твердого тіла
Бовтач Світлана ВолодимирівнаФілософськийІсторії філософії
Богдан Йосип ГнатовичЮридичнийЦивільного права і процесу
Богданова Мілена ІгорівнаГеологічнийЗагальної та регіональної геології
Богуцький Андрій БоніфатійовичГеографічнийГеоморфології і палеогеографії
Бодаковський Володимир ЮрієвичЕкономічнийФінансів, грошового обігу і кредиту
Боднар Ірина МиронівнаІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Боднар Галина АнатоліївнаІсторичнийНовітньої історії України
Боднар Лідія СтепанівнаБіологічнийГенетики та біотехнології
Бойко Ярослав ВасильовичЕлектронікиРадіоелектронних і комп’ютерних систем
Бойко Галина ОлегівнаПедагогічної освітиПочаткової та дошкільної освіти
Бойко Ігор ЙосиповичЮридичнийІсторії держави, права та політико-правових учень
Бойко Володимир ПетровичЮридичнийКримінального процесу та криміналістики
Бойчишин Лідія МихайлівнаХімічнийФізичної та колоїдної хімії
Бокало Микола МихайловичМеханіко-математичнийДиференціальних рівнянь
Бокало Богдан МихайловичМеханіко-математичнийГеометрії та топології
Бокотей Андрій АндрійовичБіологічнийЗоології
Болеста Іван МихайловичЕлектронікиРадіофізики та комп’ютерних технологій
Бондар Лариса ПетрівнаФілологічнийУкраїнської літератури імені академіка Михайла Возняка
Бондарець Олена ІванівнаКультури і мистецтвМузичного мистецтва
Бонішко Оксана СтаніславівнаГеографічнийҐрунтознавства і географії ґрунтів
Бораковський Любомир АдамовичІноземних мовМіжкультурної комунікації та перекладу
Бордун Олег МихайловичЕлектронікиФізичної та біомедичної електроніки
Бордун Ореста ЮріївнаГеографічнийТуризму
Боренько Ярина РоманівнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Борис Леся РоманівнаЖурналістикиРадіомовлення і телебачення
Бориславська Олена МарківнаЮридичнийКонституційного права
Бориславський Любомир БориславськийЮридичнийКонституційного права
Бориславський Любомир ВолодимировичЮридичнийКонституційного права
Борійчук Лідія МиколаївнаФілологічнийУкраїнської мови
Борняк Уляна ІванівнаГеологічнийПетрографії
Братасюк Марія ГригорівнаФілософськийФілософії
Брацук Іван ЗіновійовичМіжнародних відносинЄвропейського права
Брегман Світлана ПавлівнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Брезвін Руслан СтепановичФізичнийЕкспериментальної фізики
Бридун Вікторія ЛюбомирівнаМеханіко-математичнийГеометрії та топології
Брилинська Надія ЮріївнаФілологічнийСлов’янської філології
Бродяк Ірина ВолодимирівнаБіологічнийБіохімії
Брона Олена АнатоліївнаІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Брусак Віталій ПилиповичГеографічнийГеоморфології і палеогеографії
Бублик Тетяна ЄвгенівнаІноземних мовАнглійської філології
Бубняк Ігор МиколайовичГеологічнийФізики Землі
Бугіль Світлана ЯрославівнаУправління фінансами та бізнесуДержавних та місцевих фінансів
Бугрій Олег МиколайовичМеханіко-математичнийДиференціальних рівнянь
Бук Соломія НесторівнаФілологічнийЗагального мовознавства
Була Світлана ПетрівнаФілософськийПолітології
Булавенко Ірина ГеннадіївнаГеографічнийФізичної географії
Бундза Ірина ВасилівнаФілологічнийПольської філології
Буняк Василь БогдановичЕкономічнийАналітичної економії і міжнародної економіки
Бунь Вікторія ВікторівнаФілософськийТеорії та історії політичної науки
Бура Марта ВолодимирівнаБіологічнийБіофізики та біоінформатики
Бурак Володимир ЯрославовичЮридичнийТрудового, аграрного та екологічного права
Бурдін Володимир МиколайовичЮридичнийКримінального права і кримінології
Вавричук Василь ГригоровичПрикладної математики та інформатикиОбчислювальної математики
Ваврух Маркіян ВасильовичФізичнийАстрофізики
Ванда Ірина ВолодимирівнаГеографічнийЕкономічної і соціальної географії
Ванчушович Уляна МихайлівнаФілологічнийСлов’янської філології
Ванькович Данило ВолодимировичЕкономічнийФінансів, грошового обігу і кредиту
Варецька Софія ОлександрівнаІноземних мовСвітової літератури
Василенко Ігор ЯрославовичПедагогічної освітиПочаткової та дошкільної освіти
Василик Анастасія РоманівнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Василишин Марія БогданівнаФілологічнийСлов’янської філології
Васильєва Людмила ПавлівнаФілологічнийСлов’янської філології
Васильків Іван МиколайовичУправління фінансами та бізнесуМатематичних методів в економіці
Васьків Назар АндрійовичІсторичнийНової та новітньої історії зарубіжних країн
Васьків Степан ФедоровичЕкономічнийСтатистики
Васьків Андрій ЮліановичФілософськийТеорії та історії культури
Васьків Оксана МиколаївнаУправління фінансами та бізнесуЕкономічної кібернетики
Васьківська Катерина ВолодимирівнаУправління фінансами та бізнесуФінансів суб’єктів господарювання
Васьківський Юрій ПетровичЖурналістикиТеорії і практики журналістики
Ватаманюк Остап ЗіновійовичЕкономічнийЕкономічної теорії
Ватаманюк-Зелінська Уляна ЗеновіївнаУправління фінансами та бізнесуДержавних та місцевих фінансів
Вачинич Любов ІллівнаІноземних мовФранцузької філології
Ващак Соломія СтефанівнаМіжнародних відносинІноземних мов факультету міжнародних відносин
Ващинська Ірина ІванівнаІсторичнийІсторії та теорії соціології
Ващишин Світлана ІванівнаКультури і мистецтвМузичного мистецтва
Ващишин Марія ЯрославівнаЮридичнийТрудового, аграрного та екологічного права
Ващук Вікторія ВадимівнаБезпеки життєдіяльності
Вдовин Мар’яна ЛюбомирівнаЕкономічнийСтатистики
Вдовичин Уляна ІгорівнаІноземних мовНімецької філології
Вдовичин Ігор ЯрославовичФілософськийТеорії та історії політичної науки
Вейкрута Лілія СтепанівнаЕкономічнийОбліку і аудиту
Величко Оксана БогданівнаКультури і мистецтвМузичного мистецтва
Величко Зоряна АндріївнаЖурналістикиУкраїнської преси
Вельгош Сергій РомановичЕлектронікиРадіофізики та комп’ютерних технологій
Верба Ірина ІванівнаУправління фінансами та бізнесуМатематичних методів в економіці
Верес Ірина ЯрославівнаЮридичнийЦивільного права і процесу
Вигнанська Ірина МихайлівнаІноземних мовФранцузької філології
Винник Ольга ЮріївнаІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Висоцька Ольвія ЛеонідівнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Висоцька Тетяна ЙосифівнаФілологічнийУкраїнської мови
Витичак Уляна ЯрославівнаФілологічнийСходознавства імені професора Ярослава Дашкевича
Вихрущ Наталія БогданівнаІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Вишатицька Ірина РоманівнаМіжнародних відносинІноземних мов факультету міжнародних відносин
Вишивана Богдана МихайлівнаЕкономічнийФінансів, грошового обігу і кредиту
Вишневська Надія ЗіновіївнаФілологічнийСходознавства імені професора Ярослава Дашкевича
Війтович Тетяна ЯкимівнаЖурналістикиТеорії і практики журналістики
Вільчинська Оксана МиколаївнаЕкономічнийСтатистики
Вінниченко Олексій ОлександровичІсторичнийДавньої історії України та архівознавства
Вісьтак Марія ЯрославівнаЮридичнийТрудового, аграрного та екологічного права
Віхоть Юрій МихайловичГеологічнийФізики Землі
Владичин Уляна ВолодимирівнаЕкономічнийБанківського і страхового бізнесу
Владімірова Наталія АнатоліївнаМіжнародних відносинКраїнознавства і міжнародного туризму
Власевич-Хоркава Тетяна ВікторівнаФілософськийТеорії та історії культури
Влах Мирослава РоманівнаГеографічнийЕкономічної і соціальної географії
Вовк Володимир ДмитровичПрикладної математики та інформатикиІнформаційних систем
Вовк Володимир-Богдан МихайловичЕкономічнийЕкономічної кібернетики
Вовк Володимир РомановичЕкономічнийФінансів, грошового обігу і кредиту
Вовк Анна ОлександрівнаФілософськийПсихології
Вовчак Андрій СтепановичФілологічнийУкраїнської фольклористики імені академіка Філарета Колесси
Вовченко Ростислав ГригоровичГеологічнийФізики Землі
Войнарович Альона БогданівнаЮридичнийКримінального процесу та криміналістики
Войтків Петро СтепановичГеографічнийКонструктивної географії та картографії
Войтович Леонтій ВікторовичІсторичнийІсторії середніх віків та візантистики
Войтович Анна ЮріївнаПедагогічної освітиПочаткової та дошкільної освіти
Войтович Наталія ОлегівнаЖурналістикиТеорії і практики журналістики
Войтюк Світлана МиколаївнаІноземних мовАнглійської філології
Волошиновський Анатолій СтепановичФізичнийЕкспериментальної фізики
Волошок Олена В’ячеславівнаФілософськийПсихології
Вус Андрій ЯрославовичМеханіко-математичнийМатематичного моделювання
Габор Наталія БогданівнаЖурналістикиНових медій
Габрієль Ігор ІгоровичЕлектронікиФізики напівпровідників
Гаврилова Наталія ВікторівнаФізичнийАстрофізики
Гавронська-Суслова Іванна БогданівнаІноземних мовАнглійської філології
Гадьо Наталія РоманівнаЖурналістикиТеорії і практики журналістики
Гажева Інна ДмитрівнаФілологічнийРосійської філології
Гайовський Олег ВолодимировичГеологічнийГеології корисних копалин
Галаджун Ярослав ВолодимировичБезпеки життєдіяльності
Галайчук Володимир ВасильовичІсторичнийЕтнології
Галамага Любомир БогдановичПрикладної математики та інформатикиПрограмування
Галас Анна СергіївнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Галема Ольга РоманівнаМіжнародних відносинІноземних мов факультету міжнародних відносин
Галета Олена ІгорівнаФілологічнийТеорії літератури та порівняльного літературознавства
Галецька Інна ІванівнаФілософськийПсихології
Галій Павло ВасильовичЕлектронікиСенсорної та напівпровідникової електроніки
Галуйко Роман Мар’яновичФілософськийТеорії та історії культури
Галушка Андрій АндрійовичБіологічнийМікробіології
Гамкало Олена БогданівнаЕкономічнийОбліку і аудиту
Ганич Наталія МихайлівнаГеографічнийТуризму
Гапон Надія ПавлівнаФілософськийПсихології
Гарасим Ярослав СтепановичПрикладної математики та інформатикиОбчислювальної математики
Гарасим Наталія ПетрівнаБіологічнийБіофізики та біоінформатики
Гарасим Петро МиколайовичУправління фінансами та бізнесуОбліку і аудиту
Гарасим Микола ПетровичУправління фінансами та бізнесуОбліку і аудиту
Гарасименко Олена ВікторівнаУправління фінансами та бізнесуЕкономіки та менеджменту
Гарбадин Андрій СтефановичФілософськийТеорії та історії політичної науки
Гарда Орест ПавловичЖурналістикиРадіомовлення і телебачення
Гаськевич Володимир ГеоргійовичГеографічнийҐрунтознавства і географії ґрунтів
Гаталевич Андрій ІвановичМеханіко-математичнийАлгебри і логіки
Гаталяк Оксана МиколаївнаГеографічнийТуризму
Гачкова Галина ЯрославівнаБіологічнийБіохімії
Генега Роман ЯрославовичІсторичнийІсторичного краєзнавства
Генега Анастасія БогданівнаБіологічнийБіофізики та біоінформатики
Генералова Лариса ВолодимирівнаГеологічнийЗагальної та регіональної геології
Герц Алла АнатоліївнаЮридичнийЦивільного права і процесу
Герцик Оксана МиронівнаХімічнийФізичної та колоїдної хімії
Герцюк Дмитро ДмитровичПедагогічної освітиЗагальної та соціальної педагогіки
Гілевич Ігор ЯрославовичІсторичнийЕтнології
Гілецька Зоряна ІгорівнаФілологічнийСлов’янської філології
Гінда Олена МиколаівнаФілологічнийУкраїнської фольклористики імені академіка Філарета Колесси
Гірняк Мар’яна ОлегівнаФілологічнийТеорії літератури та порівняльного літературознавства
Гладишевський Роман ЄвгеновичХімічнийНеорганічної хімії
Глібчук Наталія МирославівнаЮридичнийЦивільного права і процесу
Глушко Михайло СтепановичФілологічнийУкраїнської мови
Глущенко Ліна МихайлівнаІсторичнийЕтнології
Гнатина Оксана СтепанівнаІноземних мовКласичної філології
Гнатишин Марія АндріївнаІноземних мовКласичної філології
Гнатів Роман ЯрославовичЕкономічнийАналітичної економії і міжнародної економіки
Гнатів Оксана МихайлівнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Гнатківський Богдан МихайловичІноземних мовАнглійської філології
Гнатуш Світлана ОлексіївнаІноземних мовАнглійської філології
Гнатюк Роман МихайловичФілологічнийТеорії літератури та порівняльного літературознавства
Гнилякевич-Проць Ірина ЗіновіївнаЕкономічнийМаркетингу
Голинський Юрій ОлеговичІноземних мовАнглійської філології
Головата Оксана МаркіянівнаУправління фінансами та бізнесуМіжнародної економіки та теорії фінансів
Головатий Юрій ДаниловичМеханіко-математичнийТеорії функцій і теорії ймовірностей
Головко-Гавришева Оксана ІгорівнаМеханіко-математичнийДиференціальних рівнянь
Головчак Ганна ВасилівнаМіжнародних відносинЄвропейського права
Голуб Богдан МихайловичІноземних мовКласичної філології
Голуб Наталія ЯрославівнаПрикладної математики та інформатикиТеорії оптимальних процесів
Голубейко Наталія МиколаївнаБіологічнийГенетики та біотехнології
Голубко Віктор ЄвстафійовичКультури і мистецтвМузичного мистецтва
Голубник Ольга РоманівнаІсторичнийІсторичного краєзнавства
Гонтарук Лариса ВолодимирівнаЕкономічнийІнформаційних систем в менеджменті
Гончаренко Віталій ІвановичФілологічнийЗагального мовознавства
Гончарик-Веселівська Марія МихайлівнаБіологічнийБотаніки
Гончаров Володимир ВікторовичКультури і мистецтвМузичного мистецтва
Гончарук Світлана МарківнаЮридичнийОснов права України
Горбулінська Світлана МихайлівнаКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Горинь Марта ОрестівнаБіологічнийГенетики та біотехнології
Горін Наталія ВікторівнаЕкономічнийМенеджменту
Горішний Павло МихайловичБіологічнийМікробіології
Горлач Віталій МихайловичГеографічнийГеоморфології і палеогеографії
Горлова Лариса МихайлівнаПрикладної математики та інформатикиІнформаційних систем
Горностай Люднила МиколаївнаФізичного виховання і спорту
Городняк Ірина ВасилівнаКультури і мистецтвТеатрознавства та акторської майстерності
Горошкевич Олена ГеоргіївнаКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Горук Наталія МихайлівнаФілологічнийСходознавства імені професора Ярослава Дашкевича
Гоцанюк Галина ІванівнаПедагогічної освітиЗагальної та соціальної педагогіки
Гошко Богдан МирославовичГеологічнийІсторичної геології та палеонтології
Грабельська Оксана ВячеславівнаПрикладної математики та інформатикиПрограмування
Грабинська Ірина ВолодимирівнаІноземних мовАнглійської філології
Грабинський Ігор МихайловичЕкономічнийАналітичної економії і міжнародної економіки
Грабовецька Ольга СергіївнаМіжнародних відносинМіжнародних економічних відносин
Грабовська Софія ЛеонідівнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Грабовський Володимир АндрійовичФілософськийПсихології
Град Андріана ІванівнаЕлектронікиОптоелектроніки та інформаційних технологій
Гребінь Наталія ВалеріївнаІноземних мовАнглійської філології
Гриб Ольга АндріївнаФілософськийПсихології
Григор’єва Ярина ВалентинівнаКультури і мистецтвМузичного мистецтва
Григорук Світлана ІллівнаУправління фінансами та бізнесуОбліку і аудиту
Григорчак Орест ІвановичФілологічнийРосійської філології
Гриниха Ірина МихайлівнаФізичнийТеоретичної фізики
Гринів Олена СтепанівняЮридичнийКримінального права і кримінології
Гринів Ростислав ОлеговичМеханіко-математичнийГеометрії та топології
Гринів Лідія СвятославівнаМеханіко-математичнийТеоретичної та прикладної статистики
Гринчак Володимир АнтоновичЕкономічнийЕкономіки України
Гринчишин Ярослав МиколайовичМіжнародних відносинМіжнародного права
Гриня Наталія ОлександрівнаУправління фінансами та бізнесуФінансів суб’єктів господарювання
Гринькевич Ольга СтепанівнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Грицевич Володимир СтепановичЕкономічнийСтатистики
Грищук Анна МихайлівнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Грін Ольга ВолодимирівнаЮридичнийТеорії та філософії права
Грущинська Наталія ІгорівнаІсторичнийДавньої історії України та архівознавства
Гудз Богдан ДаниловичЮридичнийЦивільного права і процесу
Гудзеляк Ірина ІванівнаЖурналістикиТеорії і практики журналістики
Гук Зареслава ЮріївнаЮридичнийКримінального процесу та криміналістики
Гук Зоряна ВасилівнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Гукалюк Андрій ФедоровичФілологічнийСлов’янської філології
Гулкевич Зіновій ТрофимовичЕкономічнийЕкономіки підприємства
Гупаловська Вікторія АнатоліївнаУправління фінансами та бізнесуЕкономічної теорії
Гураль Оксана ЮріївнаФілософськийПсихології
Гураль Павло ФедоровичІноземних мовАнглійської філології
Гуран Ігор ЙосиповичЮридичнийКонституційного права
Гурняк Ігор ЛюбомировичМеханіко-математичнийГеометрії та топології
Гусак Софія ОлегівнаМіжнародних відносинМіжнародного економічного аналізу і фінансів
Гутік Олег ВолодимировичІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Гутник Віталій ВолодимировичМеханіко-математичнийГеометрії та топології
Давидчак Христина МиронівнаФілософськийТеорії та історії культури
Данилевич Наталія МихайлівнаЖурналістикиЗарубіжної преси та інформації
Даниляк Лідія ЯрославівнаЕкономічнийМенеджменту
Дарморіз Оксана ВолодимирівнаУправління фінансами та бізнесуОбліку і аудиту
Дахній Андрій ЙосиповичФілософськийТеорії та історії культури
Дацишин Христина ПетрівнаФілософськийІсторії філософії
Дацко Мирослав ВолодимировичЖурналістикиМови засобів масової інформації
Дацюк Юрій РостиславовичБіологічнийБіохімії
Дацько Юлія МихайлівнаГеологічнийФізики Землі
Девлиш Ігор АндрійовичФілософськийТеорії та історії політичної науки
Дейніченко Олена ВалеріївнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Дейчаківська Олександра ВолодимирінаФізичного виховання і спорту
Деленко Валентина БогданівнаІноземних мовАнглійської філології
Демків Олег БогдановичПедагогічної освітиПочаткової та дошкільної освіти
Демків Лідія СтепанівнаІсторичнийІсторії та теорії соціології
Демцюх Степан-Зіновій МиколайовичЕлектронікиФізики напівпровідників
Демчина Марта ЄвгенівнаКультури і мистецтвХорового співу
Демчишак Назар БогдановичБезпеки життєдіяльності
Демчук Наталія РоманівнаЕкономічнийФінансів, грошового обігу і кредиту
Денькович Ольга ІванівнаФілософськийТеорії та історії політичної науки
Держко Олег ВолодимировичЮридичнийКримінального права і кримінології
Деркач Юлія ЯрославівнаФізичнийТеоретичної фізики
Джулик Ольга ІванівнаПедагогічної освітиПочаткової та дошкільної освіти
Джунь Валерій ВолодимировичІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Джура Наталія МиронівнаФілософськийФілософії
Дзепчук Мирослава ВолодимирівнаБіологічнийЕкології
Дзера Оксана ВасилівнаПрикладної математики та інформатикиПрикладної математики
Дика Галина ВасилівнаКультури і мистецтвТеатрознавства та акторської майстерності
Дика Ольга ОлегівнаКультури і мистецтвМузичного мистецтва
Дика Марія ВасилівнаБіологічнийБотаніки
Дикий Ігор ВасильовичБіологічнийБіофізики та біоінформатики
Димчевська Наталія ВолодимирівнаБіологічнийЗоології
Димчук Наталія МихайлівнаІноземних мовНімецької філології
Дияк Іван ІвановичІноземних мовФранцузької філології
Дідковська Лариса ІванівнаКультури і мистецтвТеатрознавства та акторської майстерності
Діжак Оксана СергіївнаФілософськийПсихології
Ділай Ірина ПетрівнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Дмитрасевич Наталія ІгорівнаІноземних мовАнглійської філології
Дмитрасевич Ростислав ЯрославовичІноземних мовФранцузької філології
Дмитровський Зенон ЕвгеновичХімічнийНеорганічної хімії
Дмитрук Роман ЯрославовичЖурналістикиТеорії і практики журналістики
Дмитрук Вікторія ОрестівнаГеографічнийГеоморфології і палеогеографії
Дністрянський Мирослав СтепановичЕкономічнийЕкономіки підприємства
Добосевич Уляна БогданівнаГеографічнийГеографії України
Добропас Ірина ОлександрівнаФілологічнийУкраїнської мови
Добрянський Святослав ПавловичФілологічнийУкраїнського прикладного мовознавства
Довбенко Лариса ВасилівнаЮридичнийТеорії та філософії права
Довгалюк Ірина СергіївнаІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Довгаль Олег ОлексійовичФілологічнийУкраїнської фольклористики імені академіка Філарета Колесси
Долбнева Деніза ВадимівнаЮридичнийКонституційного права
Долінська Наталя ВасилівнаУправління фінансами та бізнесуОбліку і аудиту
Доманська Галина ПетрівнаМіжнародних відносинІноземних мов факультету міжнародних відносин
Домбровський Роман ОстаповичМеханіко-математичнийМатематичної економіки і економетрії
Домбровський Маркіян БогдановичІноземних мовКласичної філології
Дропа Ярослав БогдановичФілологічнийТеорії літератури та порівняльного літературознавства
Дуб Андрій РомановичЕкономічнийФінансів, грошового обігу і кредиту
Дубенська Лілія ОсипівнаУправління фінансами та бізнесуМіжнародної економіки та теорії фінансів
Дубик Вікторія ЯківнаХімічнийАналітичної хімії
Дубіс Лідія ФранцівнаУправління фінансами та бізнесуЕкономіки та менеджменту
Дубровний Тарас МиколайовичГеографічнийГеоморфології і палеогеографії
Дуда Леся ЄвгенівнаКультури і мистецтвМузикознавства
Дудаш Тамара ІванівнаФілологічнийУкраїнського прикладного мовознавства
Дудок Роман ІвановичЮридичнийТеорії та філософії права
Дудяк Олег АнатолійовичБіологічнийБіохімії
Думич Оксана ЯківнаУправління фінансами та бізнесуЕкономічної теорії
Дунець Оксана РоманівнаБіологічнийЕкології
Дупак Ольга ВасилівнаІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Дутка Володимир СтепановичЕкономічнийЕкономічної кібернетики
Дутчак Ірина БогданівнаХімічнийФізичної та колоїдної хімії
Дух Олег ЗіновійовичЕкономічнийОбліку і аудиту
Дяків Христина ЮріївнаІсторичнийДавньої історії України та архівознавства
Дяків Василь ОлексійовичІноземних мовМіжкультурної комунікації та перекладу
Дякович Мирослава МихайлівнаГеологічнийЕкологічної та інженерної геології і гідрогеології
Дяконюк Лілія МиколаївнаЮридичнийЦивільного права і процесу
Дячук Наталія ОрестівнаПрикладної математики та інформатикиПрикладної математики
Еліяшевський Юрій ІгоровичІноземних мовАнглійської філології
Єлейко Ярослав ІвановичФізичнийФізики твердого тіла
Ємельянова Лідія ОлегівнаМеханіко-математичнийТеоретичної та прикладної статистики
Єрьоменко Ірина АнатоліівнаМіжнародних відносинМіжнародного економічного аналізу і фінансів
Жак Ольга ВолодимирівнаФілософськийПсихології
Жаркова Роксолана ЄвгенівнаХімічнийАналітичної хімії
Ждиняк Наталія ПетрівнаПедагогічної освітиПочаткової та дошкільної освіти
Жерновий Юрій ВасильовичЮридичнийКримінального права і кримінології
Жигаль Зоряна МихайлівнаЕкономічнийМенеджменту
Жила Марія БогданівнаКультури і мистецтвМузичного мистецтва
Жиравецький Тарас МихайловичМіжнародних відносинІноземних мов факультету міжнародних відносин
Житарюк Мар’ян ГеоргійовичЮридичнийТрудового, аграрного та екологічного права
Жмуркевич Андрій ЄвгеновичЖурналістикиЗарубіжної преси та інформації
Жовтанецький Олег МстиславовичІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Жолнович Оксана ІванівнаЕкономічнийІнформаційних систем в менеджменті
Жох Ірина ПетрівнаЮридичнийКримінального процесу та криміналістики
Жук Ірина ЗеновіївнаІноземних мовФранцузької філології
Жук Оксана ПетрівнаГеографічнийТуризму
Жумік Оксана ВасилівнаЕкономічнийМенеджменту
Забавський Богдан ВолодимировичУправління фінансами та бізнесуМатематичних методів в економіці
Заболоцький Микола ВасильовичМеханіко-математичнийАлгебри і логіки
Забуранна Ореста ВолодимирівнаКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Завада Олександр ПетровичФілологічнийСходознавства імені професора Ярослава Дашкевича
Завальницька Надія БогданівнаЕкономічнийІнформаційних систем в менеджменті
Завгороднєв Юрій АнатолійовичУправління фінансами та бізнесуЕкономіки та менеджменту
Задвірний Ярослав ОлександровичІноземних мовАнглійської філології
Задорожна Анна ВолодимирівнаУправління фінансами та бізнесуЕкономічної кібернетики
Заза Юлія ЯрославівнаУправління фінансами та бізнесуЕкономічної кібернетики
Залізняк Юрій БогдановичФілологічнийСходознавства імені професора Ярослава Дашкевича
Залога Зиновія МихайлівнаЖурналістикиНових медій
Замасло Ольга ТеодорівнаЕкономічнийЕкономіки підприємства
Занько Юрій СтепановичЕкономічнийФінансів, грошового обігу і кредиту
Заремба Василь ІвановичМіжнародних відносинКраїнознавства і міжнародного туризму
Зарічний Михайло МихайловичХімічнийНеорганічної хімії
Зарума Олена РоманівнаМеханіко-математичнийГеометрії і топології
Захаров Юрій МиколайовичБіологічнийЗоології
Західна Оксана РоманівнаІноземних мовНімецької філології
Заяць Андрій ЄвгеновичІсторичнийАрхеології та спеціальних галузей історичної науки
Заяць Ігор ЯрославовичІсторичнийДавньої історії України та архівознавства
Заячківська Надія МихайлівнаЮридичнийКонституційного права
Заячківська Зоряна РоманівнаПедагогічної освітиЗагальної та соціальної педагогіки
Заячук Юлія ДмитрівнаКультури і мистецтвМузичного мистецтва
Звізло Іван СтепановичКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Звір Галина ІванівнаМеханіко-математичнийМеханіки
Зелена Юлія ЛюбомирівнаБіологічнийМікробіології
Зелінська Оксана ЯрославівнаУправління фінансами та бізнесуЕкономічної теорії
Зеліско Володимир РомановичХімічнийНеорганічної хімії
Зеліско Галина ВолодимирівнаМеханіко-математичнийАлгебри і логіки
Земан Ігор ВасильовичМеханіко-математичнийВищої математики
Зінько Ігор ЗіновійовичМіжнародних відносинМіжнародного права
Злобін Григорій ГригоровичГеографічнийГеоморфології і палеогеографії
Знась Олена ФедорівнаЕлектронікиРадіофізики та комп’ютерних технологій
Зомчак Лариса МиколаївнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Зубарева Антоніна ЄвгенівнаЕкономічнийЕкономічної кібернетики
Зубик Андрій ІгоровичМіжнародних відносинМіжнародного права
Зубченко Святослав ВіталійовичФілософськийПолітології
Іванець Олег РомановичІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Іваничук Наталя РоманівнаГеографічнийГеоморфології і палеогеографії
Іваніна Антоніна ВалентинівнаМіжнародних відносинІноземних мов факультету міжнародних відносин
Іванов Євген АнатолійовичЕлектронікиФізичної та біомедичної електроніки
Іванюк Галина СтаніславівнаГеографічнийКонструктивної географії та картографії
Івасів Наталія СеменівнаГеографічнийҐрунтознавства і географії ґрунтів
Івасюта Олена БогданівнаІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Івах Ярослав ЄвгеновичІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Івашків Василь МихайловичГеографічнийЕкономічної і соціальної географії
Іващишин Ольга МихайлівнаІноземних мовКласичної філології
Ігнатів Надія ЄвгенівнаКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Іккерт Оксана ВолодимирівнаФілологічнийРосійської філології
Іллів Ірина ІванівнаБіологічнийФізіології людини і тварин
Ільїн Олександр ВасильовичІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Ільків Наталія ВасилівнаЕкономічнийСтатистики
Ільницький Олег ВолодимировичФілологічнийТеорії літератури та порівняльного літературознавства
Іршак Олеся СтепанівнаФілософськийПсихології
Іщук Юрій БогдановичІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Каднічанський Дмитро АнатолійовичФілософськийФілософії
Кайсін Валерій ВікторовичГеографічнийТуризму
Калагурка Христина ІванівнаКультури і мистецтвМузичного мистецтва
Калинів Андрій ЛюбомировичПедагогічної освітиЗагальної та соціальної педагогіки
Калиняк Лев ДмитровичЖурналістикиРадіомовлення і телебачення
Калитчак Роман ГригоровичІсторичнийІсторичного краєзнавства
Каличак Ярослав МихайловичМіжнародних відносинМіжнародних відносин і дипломатичної служби
Калужна Галина ВасилівнаБіологічнийБотаніки
Калужна Оксана МихайлівнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Кам’янець Анжела БогданівнаЮридичнийКримінального процесу та криміналістики
Кам’янець Володимир МикитовичІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Камінська Марія МихайлівнаМіжнародних відносинІноземних мов факультету міжнародних відносин
Камінська Наталія ІгорівнаКультури і мистецтвХорового співу
Капелюшний Анатолій ОлексійовичЕкономічнийЕкономічної кібернетики
Капустяник Володимир БогдановичБіологічнийЗоології
Караманов Олексій ВладиславовичФізичнийФізики твердого тіла
Карась Анатолій ФедосійовичФілософськийІсторії філософії
Карбовник Іван ДмитровичФілософськийФілософії
Кардаш Андрій ІвановичЕлектронікиРадіофізики та комп’ютерних технологій
Каркавчук Валентин ВікторовичФілософськийФілософії
Карковська Руслана ІгорівнаЕкономічнийЕкономічної кібернетики
Карп’як Володимир ВолодимировичФілософськийПсихології
Капленко Галина ВікторівнаХімічнийОрганічної хімії
Карпова-Лаурсен Яніна ЮріївнаУправління фінансами та бізнесуЕкономіки та менеджменту
Катеринчук Іван МиколайовичКультури і мистецтвТеатрознавства та акторської майстерності
Кахнич Володимир СтепановичЕлектронікиОптоелектроніки та інформаційних технологій
Качмар Володимир МихайловичІсторичнийНової та новітньої історії зарубіжних країн
Качмарик Христина ВасилівнаІсторичнийНовітньої історії України
Кашуба Віра СтепанівнаПедагогічної освітиКорекційної педагогіки та інклюзії
Кашуба Марія ВасилівнаІноземних мовАнглійської філології
Кащук Олександр ЯрославовичФілософськийТеорії та історії культури
Квак Марія ВіталіївнаІсторичнийІсторії середніх віків та візантистики
Квак Світлана АнатоліївнаЕкономічнийЕкономіки України
Квас Олена ВалеріївнаЕкономічнийСтатистики
Квасниця Галина АндріївнаФілософськийПсихології
Квасниця Ольга ЮріївнаПрикладної математики та інформатикиДискретного аналізу та інтелектуальних систем
Квіт Наталія МихайлівнаЖурналістикиЗарубіжної преси та інформації
Кирилич Володимир МихайловичФілософськийПсихології
Кирильчук Андрій Ч Андрій АндрійовичМеханіко-математичнийМатематичної економіки і економетрії
Кійко Вікторія ІванівнаГеографічнийҐрунтознавства і географії ґрунтів
Кінаш Леся ЯрославівнаФізичного виховання і спорту
Кінаш Орест МихайловичІноземних мовАнглійської філології
Кіпень С. В.Механіко-математичнийТеоретичної та прикладної статистики
Кіптілова Надія ВолодимирівнаГеографічнийРаціонального використання природних ресурсів і охорони природи
Кіт Любов ЯрославівнаКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Кіцила Лідія ЮліанівнаЮридичнийАдміністративного та фінансового права
Кічурчак Маріанна ВасилівнаМіжнародних відносинІноземних мов факультету міжнародних відносин
Клепуц Надія ОсипівнаЕкономічнийЕкономіки України
Климець Мар’яна ЮріївнаІноземних мовФранцузької філології
Кліманська Марина БорисівнаБіологічнийБіохімії
Клюк Уляна БогданівнаФілософськийПсихології
Кміть Віра МирославівнаФілологічнийУкраїнського прикладного мовознавства
Книш Іван БогдановичГеографічнийЕкономічної і соціальної географії
Кобелько Михайло ВолодимировичІноземних мовФранцузької філології
Кобилецька Людмила ВолодимирівнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Кобилецька Мирослава СтепанівнаПедагогічної освітиПочаткової та дошкільної освіти
Кобилецький Микола Мар’яновичБіологічнийФізіології та екології рослин
Кобрин Михайло СтепановичЮридичнийАдміністративного та фінансового права
Коваленко Тетяна БорисівнаФілософськийТеорії та історії культури
Коваленко Віктор МиколайовичФілологічнийСходознавства імені професора Ярослава Дашкевича
Ковалишин Ярослав СтепановичЕкономічнийСтатистики
Ковалів Соломія ЮріївнаХімічнийФізичної та колоїдної хімії
Коваліско Наталія ВолодимирівнаІноземних мовАнглійської філології
Ковалюк Олексій МиколайовичІсторичнийІсторії та теорії соціології
Ковалюк Андрій ОлексійовичЕкономічнийОбліку і аудиту
Коваль Андрій ФедоровичЕкономічнийБанківського і страхового бізнесу
Ковальчук Ольга ВасилівнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Ковальчук Лариса ОнисимівнаПрикладної математики та інформатикиТеорії оптимальних процесів
Ковний Ю. Є.ЮридичнийКримінального процесу та криміналістики
Ковтко Роксолана ТарасівнаЮридичнийОснов права України
Когут Світлана ВасилівнаЕлектронікиФізики напівпровідників
Когут Галина ВолодимирівнаІсторичнийНовітньої історії України
Когут Марія ПетрівнаКультури і мистецтвТеатрознавства та акторської майстерності
Когутич Іван ІвановичЕкономічнийІнформаційних систем в менеджменті
Козак Тамара МиколаївнаЮридичнийКримінального процесу та криміналістики
Козак Ірина ІванівнаМіжнародних відносинІноземних мов факультету міжнародних відносин
Козак Богдан МиколайовичПедагогічної освітиЗагальної та соціальної педагогіки
Козаренко Олександр ВолодимировичКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Козаченко Ольга ОлександрівниКультури і мистецтвФілософії мистецтв
Козицький Андрій МихайловичКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Козицький Валерій АндрійовичІсторичнийНової та новітньої історії зарубіжних країн
Козловський Сергій ОрландовичМеханіко-математичнийМатематичної економіки і економетрії
Козолуп Марія СтепанівнаІсторичнийІсторії середніх віків та візантистики
Козюренко Ростислав СтепановичІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Койнова Ірина БогданівнаЮридичнийТрудового, аграрного та екологічного права
Коковська Ярина ВолодимирівнаГеографічнийРаціонального використання природних ресурсів і охорони природи
Колесник Ігор МиколайовичІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Колінько Марія ОмелянівнаЕкономічнийОбліку і аудиту
Колісник Ярина ІванівнаМеханіко-математичнийВищої математики
Коломиєць Ольга ІгорівнаІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Колос Надія МирославівнаКультури і мистецтвМузикознавства
Колосовська Ольга МихайлівнаПрикладної математики та інформатикиДискретного аналізу та інтелектуальних систем
Колтун Оксана ВолодимирівнаКультури і мистецтвБібліотекознавства і бібліографії
Кольбенко Андрій ВолодимировичГеографічнийГеоморфології і палеогеографії
Коман Богдан ПетровичЮридичнийІсторії держави, права та політико-правових учень
Комар Мар’яна ІгорівнаІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Комарницька Ганна ОмелянівнаЕкономічнийЕкономічної кібернетики
Комарницький Микола ЯрославовичУправління фінансами та бізнесуЕкономіки та менеджменту
Комарницький Михайло МихайловичМеханіко-математичнийАлгебри і логіки
Коминська Наталія ІванівнаМіжнародних відносинМіжнародних відносин і дипломатичної служби
Кондратик Лідія МихайлівнаІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Кондратюк Костянтин КостянтиновичІсторичнийІсторії та теорії соціології
Коник Марія БогданівнаІсторичнийНовітньої історії України
Конопельник Оксана ІгорівнаХімічнийНеорганічної хімії
Кончаківський Іван ВасильовичКультури і мистецтвТеатрознавства та акторської майстерності
Конюх Марта АндріївнаЕкономічнийЕкономіки підприємства
Конюхова Любов ІванівнаКультури і мистецтвМузичного мистецтва
Копровська Ірина ОлегівнаЖурналістикиМови засобів масової інформації
Копчак Маріанна МиколаївнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Коркуна Ольга ЯремівнаМіжнародних відносинІноземних мов факультету міжнародних відносин
Корнафель Марія ВасилівнаЕкономічнийІнформаційних систем в менеджменті
Корнійчук Валерій СеменовичФілософськийПсихології
Королишин Андрій ВолодимировичФілологічнийУкраїнської літератури імені академіка Михайла Возняка
Король Леся РоманівнаФізичнийФізики металів
Король Наталія ЮріївнаФілологічнийПольської філології
Король Оксана МиколаївнаПедагогічної освітиЗагальної та соціальної педагогіки
Король Тетяна ВалеріївнаКультури і мистецтвМузичного мистецтва
Король Наталя МирославівнаБіологічнийФізіології людини і тварин
Корчак Юрій МихайловичІноземних мовФранцузької філології
Косаревич Катерина ВікторівнаЕлектронікиОптоелектроніки та інформаційних технологій
Косарчин Марія ВолодимирівнаМеханіко-математичнийТеоретичної та прикладної статистики
Косович Віталій МирославовичЕкономічнийАналітичної економії і міжнародної економіки
Косович Богдана ІванівнаЮридичнийТеорії та філософії права
Коссак Ольга СвятославівнаЕкономічнийЕкономіки підприємства
Коссак Володимир МихайловичПрикладної математики та інформатикиПрикладної математики
Коссак Степан МихайловичЮридичнийЦивільного права і процесу
Костик Людмила ВасилівнаЮридичнийЦивільного права і процесу
Костишин Емілія ІванівнаІсторичнийДавньої історії України та архівознавства
Костишина Марія ТеофілівнаІсторичнийІсторії та теорії соціології
Костів Василь ЯрославовичУправління фінансами та бізнесуОбліку і аудиту
Костів Оксана МиколаївнаПрикладної математики та інформатикиПрограмування
Костів Людмила ЯрославівнаФілологічнийУкраїнської мови
Костюк Олександр ВолодимировичГеографічнийФізичної географії
Кость Ганна МирославівнаГеологічнийПетрографії
Кость Степан АндрійовичІноземних мовФранцузької філології
Котик Любов ІванівнаЖурналістикиУкраїнської преси
Котловський Андрій МиколайовичГеографічнийЕкономічної і соціальної географії
Котовські Галина ФедорівнаФілософськийФілософії
Кохан Маріанна ОстапівнаХімічнийНеорганічної хімії
Коцюба Зоряна ГригорівнаЮридичнийІнтелектуальної власності, інформаційного та корпоративного права
Кочан Ірина МиколаівнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Кравець Ярема ІвановичКультури і мистецтвТеатрознавства та акторської майстерності
Кравець Ольга ЯремівнаІноземних мовСвітової літератури
Кравців Степан СтепановичФілологічнийСлов’янської філології
Кравцова Марія ОлександрівнаГеографічнийКонструктивної географії та картографії
Кравчук Алла МиколаївнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Кравчук Ярослав СафроновичКультури і мистецтвТеатрознавства та акторської майстерності
Кравчук Володимир МиколайовичГеографічнийГеоморфології і палеогеографії
Краєвська Оксана АнатоліївнаЮридичнийЦивільного права і процесу
Крайник Ольга В’ячеславівнаМіжнародних відносинКраїнознавства і міжнародного туризму
Красільнікова Ольга МиронівнаІноземних мовНімецької філології
Красовська Ірина ЄвгенівнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Крива Марія ВолодимирівнаМіжнародних відносинІноземних мов факультету міжнародних відносин
Кривачук Людмила ФедорівнаПедагогічної освітиЗагальної та соціальної педагогіки
Кривень Олександра ВасилівнаІсторичнийІсторії та теорії соціології
Кривешко Ольга ВолодимирівнаЕкономічнийЕкономіки України
Крижанівська Галина ТадеївнаЕкономічнийМенеджменту
Криницький Юрій СтепановичКультури і мистецтвТеатрознавства та акторської майстерності
Криса Богданна СеменівнаФізичнийТеоретичної фізики
Кричевська Діана АнатоліївнаФілологічнийУкраїнської літератури імені академіка Михайла Возняка
Кріль Ярослава ЯрославівнаІсторичнийІсторії Центральної та Східної Європи
Кроншталь Галина СтепанівнаЕкономічнийОбліку і аудиту
Крохмальна Галина ІванівнаФізичного виховання і спорту
Крохмальний Роман ОлексійовичПедагогічної освітиПочаткової та дошкільної освіти
Круглов Іван СтаніславовичКультури і мистецтвБібліотекознавства і бібліографії
Крук Галина ГригорівнаГеографічнийФізичної географії
Крупач Микола ПетровичФілологічнийУкраїнської літератури імені академіка Михайла Возняка
Крупка Ігор МихайловичЕкономічнийФінансів, грошового обігу і кредиту
Крупська Надія ГригорівнаЕкономічнийАналітичної економії і міжнародної економіки
Крупський Юрій ЗиновійовичІноземних мовАнглійської філології
Крупський Іван ВасильовичГеологічнийЕкологічної та інженерної геології і гідрогеології
Кудин Соломія ІгорівнаЖурналістикиРадіомовлення і телебачення
Кудринська Христина ВолодимирівнаЕкономічнийЕкономічної теорії
Кудринська Ганна ІванівнаІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Кужелюк Віра ЮріївнаІсторичнийІсторії та теорії соціології
Кузенко Наталія ВолодимирівнаФілологічнийУкраїнського прикладного мовознавства
Кузик Петро СтепановичІноземних мовАнглійської філології
Кузик Олег ВолодимировичГеографічнийЕкономічної і соціальної географії
Кузнецова Лілія РафаілівнаЕкономічнийМаркетингу
Кузь Ігор СтепановичІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Кузьма Ірина ТеодорівнаМеханіко-математичнийМеханіки
Кузьмич Надія ЯрославівнаФілологічнийУкраїнської мови
Куйбіда Христина ІгорівнаІноземних мовАнглійської філології
Кукул Оксана МиколаївнаІноземних мовКласичної філології
Кукурудза Семен ІллічКультури і мистецтвМузичного мистецтва
Кулик Юрій ОрестовичГеографічнийРаціонального використання природних ресурсів і охорони природи
Кульчицька Олена ВасилівнаФізичнийФізики металів
Кульчицька Олена ІванівнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Кульчицький Мирослав ІвановичЮридичнийТрудового, аграрного та екологічного права
Кульчицький Богдан ВолодимировичЕкономічнийФінансів, грошового обігу і кредиту
Кунанець Наталія ЕдуардівнаЕкономічнийЕкономічної теорії
Кундис Руслан ЮрійовичКультури і мистецтвБібліотекознавства і бібліографії
Кундицький Олександр ОлександровичКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Кунець Христина БогданівнаЕкономічнийМенеджменту
Кунта Олександра ПетрівнаІноземних мовАнглійської філології
Купчинська Зоряна ОлегівнаКультури і мистецтвМузичного мистецтва
Купчинська Лариса ОлегівнаФілологічнийУкраїнської мови
Курганевич Людмила ПетрівнаКультури і мистецтвФілософії мистецтв
Куречко Галина ПетрівнаГеографічнийКонструктивної географії та картографії
Курилко Наталія МирославівнаФізичного виховання і спорту
Курпіль Ольга СтепанівнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Кутня Галина ВасилівнаІноземних мовКласичної філології
Кухарський Ігор ЙосифовичФілологічнийУкраїнської мови
Кухарський Віталій МихайловичЕлектронікиФізичної та біомедичної електроніки
Кучевська Світлана ПетрівнаПрикладної математики та інформатикиПрикладної математики
Кучик Галина БогданівнаЮридичнийКримінального права і кримінології
Кушнір Оксана ПавлівнаМіжнародних відносинІноземних мов факультету міжнародних відносин
Кушнір Ірина БогданівнаІноземних мовФранцузької філології
Кушнір Олексій ОлександровичІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Кушнір Олег СтепановичЕлектронікиРадіофізики та комп’ютерних технологій
Кушнір Ірина СтепанівнаЕлектронікиОптоелектроніки та інформаційних технологій
Кушнір Тарас МихайловичФізичного виховання і спорту
Кушніренко Ольга АндріївнаЕкономічнийМаркетингу
Лабінська Галина МиколаївнаФілософськийПсихології
Лаврентій Роман ЯрославовичГеографічнийГеографії України
Лавриш Юліана СтепанівнаКультури і мистецтвТеатрознавства та акторської майстерності
Лаврук Марія МиколаївнаЖурналістикиНових медій
Лагоцький Тарас ЯрославовичГеографічнийГеографії України
Ладницька Олеся ЛьвівнаЕкономічнийЕкономічної кібернетики
Лазарович Надія ВасилівнаІноземних мовАнглійської філології
Лазор Оксана ЯремівнаФілософськийТеорії та історії культури
Лань Оксана БогданівнаФілологічнийСлов’янської філології
Лапан Тетяна ДмитрівнаКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Лапчук Богдан ЮрійовичІсторичнийІсторії та теорії соціології
Ласько Ірина МихайлівнаМіжнародних відносинМіжнародного економічного аналізу і фінансів
Латик Марко МихайловичЮридичнийТрудового, аграрного та екологічного права
Левицька Надія ОлексіївнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Левицький Тарас ІвановичЮридичнийОснов права України
Левків Лілія ВолодимирівнаМіжнародних відносинМіжнародного права
Левус Надія ІгорівнаФізичного виховання і спорту
Левчук Оксана ІванівнаФілософськийПсихології
Легка Орися СтаніславівнаФілологічнийУкраїнської мови
Легка Валентина МихайлівнаФілологічнийУкраїнської літератури імені академіка Михайла Возняка
Лемещук Лариса ВікторівнаУправління фінансами та бізнесуМіжнародної економіки та теорії фінансів
Лемик Роксолана ЯрославівнаІноземних мовАнглійської філології
Ленглахнер МорітцЮридичнийЦивільного права і процесу
Лепех Світлана МихайлівнаІноземних мовМіжкультурної комунікації та перекладу
Лесько Христина СтепанівнаІноземних мовМіжкультурної комунікації та перекладу
Лешкович Наталія ОлександрівнаІноземних мовФранцузької філології
Лещак Теодор ВолодимировичІсторичнийІсторії Центральної та Східної Європи
Лещишин Орися СтепанівнаПедагогічної освітиЗагальної та соціальної педагогіки
Лещух Данило РомановичГеологічнийІсторичної геології та палеонтології
Лєснік Володимир ВасильовичЮридичнийТрудового, аграрного та екологічного права
Лизанчук Василь ВасильовичБіологічнийЗоології
Лильо Тарас ЯрославовичЖурналістикиРадіомовлення і телебачення
Липитчук Ольга ВасилівнаЖурналістикиЗарубіжної преси та інформації
Лис Роман МироновичЮридичнийІсторії держави, права та політико-правових учень
Лисий Ігор ВасильовичЕлектронікиСенсорної та напівпровідникової електроніки
Лисик Володимир МихайловичФілософськийФілософії
Литвин Віталій СергійовичМіжнародних відносинМіжнародного права
Литовченко Наталія МихайлівнаІноземних мовАнглійської філології
Літвіняк Олександра ВолодимирівнаЖурналістикиМови засобів масової інформації
Літинський Святослав ВолодимировичІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Ліщинська-Милян Ольга ІгорівнаПрикладної математики та інформатикиПрограмування
Лобода Наталія ОлександрівнаФілософськийТеорії та історії культури
Лобозинська Софія МиколаївнаУправління фінансами та бізнесуОбліку і аудиту
Лозинська Ганна РоманівнаФілософськийТеорії та історії культури
Лозинська Оксана ГригорівнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Лозинська Ніна БолеславівнаФілологічнийПольської філології
Лозинська Світлана ВікторівнаПедагогічної освітиЗагальної та соціальної педагогіки
Лозинський Роман Мар’яновичПедагогічної освітиПочаткової та дошкільної освіти
Лозинський Мар’ян ВолодимировичГеографічнийГеографії України
Лопушанська Галина ПетрівнаХімічнийАналітичної хімії
Лосєв Олександр СергійовичМеханіко-математичнийДиференціальних рівнянь
Лосєва Ірина ВікторівнаФілологічнийСходознавства імені професора Ярослава Дашкевича
Лосик Ореста МиколаївнаМіжнародних відносинІноземних мов факультету міжнародних відносин
Лось Йосип ДмитровичФілософськийФілософії
Лотоцька Кароліна ЯрославівнаЖурналістикиЗарубіжної преси та інформації
Лукашенко Тетяна ВалентинівнаІсторичнийНовітньої історії України
Лутчин Наталія ПавлівнаЕкономічнийЕкономіки підприємства
Луцан Лідія ВасилівнаЕкономічнийСтатистики
Луців Лідія МиронівнаЮридичнийКримінального процесу та криміналістики
Луць Людмила АндріївнаУправління фінансами та бізнесуФінансів суб’єктів господарювання
Лучечко Андрій ПетровичЮридичнийТеорії та філософії права
Лучук Ольга МихайлівнаЕлектронікиСенсорної та напівпровідникової електроніки
Лучук Тарас ВолодимировичМіжнародних відносинІноземних мов факультету міжнародних відносин
Лущ Уляна ІгорівнаФілологічнийТеорії літератури та порівняльного літературознавства
Лущинська Олена ВолодимирівнаФілософськийФілософії
Любунь Зеновій МихайловичПедагогічної освітиПочаткової та дошкільної освіти
Люта Мар’яна ЯрославівнаЕлектронікиРадіофізики та комп’ютерних технологій
Ляшенко Тетяна СтепанівнаГеологічнийГеології корисних копалин
Магас Василь Мар’яновичІноземних мовФранцузької філології
Маєвська Ольга ТадеушівнаЕкономічнийЕкономіки підприємства
Маєвський Орест БогдановичІноземних мовСвітової літератури
Мазник-Ліщинська Лілія ВасилівнаЖурналістикиТеорії і практики журналістики
Мазур Марта РоманівнаГеографічнийҐрунтознавства і географії ґрунтів
Мазурик Данута ВолодимирівнаЮридичнийКримінального процесу та криміналістики
Майовець Евген ЙосиповичФілологічнийУкраїнського прикладного мовознавства
Максименко Світлана МихайлівнаФілософськийТеорії та історії культури
Максимець Марта ВасилівнаКультури і мистецтвТеатрознавства та акторської майстерності
Максимець Юрій ВасильовичПедагогічної освітиЗагальної та соціальної педагогіки
Максимів Ольга ЙосифівнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Максимук Валентина ВасилівнаФілологічнийСходознавства імені професора Ярослава Дашкевича
Максимук Андрій ОлександровичІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Максимук Олександр ВасильовичМіжнародних відносинМіжнародного економічного аналізу і фінансів
Максимчук Богдан ВасильовичУправління фінансами та бізнесуМатематичних методів в економіці
Малець Романна БогданівнаІноземних мовАнглійської філології
Малига Вікторія АнатоліївнаПрикладної математики та інформатикиПрограмування
Малиновська Галина РоманівнаМіжнародних відносинМіжнародних відносин і дипломатичної служби
Маліновська Ольга ЯрославівнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Малоїд-Глєбова Марта ОлександрівнаУправління фінансами та бізнесуЕкономіки та менеджменту
Мальський Маркіян ЗіновійовичГеографічнийТуризму
Мамчур Звенислава ІгорівнаЕкономічнийСтатистики
Мамчур Ольга ІгорівнаБіологічнийЕкології
Мандзак Іван АнтоновичГеографічнийЕкономічної і соціальної географії
Мандрищук Лариса АнатоліївнаФілософськийПолітології
Мандюк Назарій ЛюбомировичФілософськийТеорії та історії культури
Манько Володимир ВасильовичГеографічнийТуризму
Манько Андрій МихайловичБіологічнийФізіології людини і тварин
Марець Оксана РоманівнаГеографічнийТуризму
Марін Олександр КостянтиновичІсторичнийІсторичного краєзнавства
Маркелова Світлана ПетрівнаКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Маркін Віктор ІгоровичІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Мартин Володимир МихайловичЮридичнийКримінального права і кримінології
Мартинів Олег МихайловичЮридичнийІнтелектуальної власності, інформаційного та корпоративного права
Мартяк Роман ЛьвовичФізичного виховання і спорту
Марусяк Тетяна СергіївнаХімічнийОрганічної хімії
Масик Роман ВолодимировичІсторичнийІсторії та теорії соціології
Масюк Юлія ОлегівнаІсторичнийІсторичного краєзнавства
Масюкевич Юлія МиколаївнаГеографічнийТуризму
Матвієнко Станіслава ВасилівнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Матвієнко Юрій ОлександровичПедагогічної освітиКорекційної педагогіки та інклюзії
Матвіїв Володимир ПавловичПедагогічної освітиКорекційної педагогіки та інклюзії
Матвіїшин Ігор МихайловичГеографічнийФізичної географії
Матійців Наталія ПетрівнаЕлектронікиСенсорної та напівпровідникової електроніки
Матійчук Василь СтепановичБіологічнийГенетики та біотехнології
Матковський Орест ІляровичХімічнийОрганічної хімії
Матковський Семен ОлексійовичГеологічнийМінералогії
Матула Степан СтепановичЕкономічнийСтатистики
Мацевко-Бекерська Лідія ВасилівнаФізичного виховання і спорту
Мацкевич Андрій РомановичІноземних мовСвітової літератури
Мацюк Галина ПетрівнаФілологічнийСходознавства імені професора Ярослава Дашкевича
Мацюк Зоряна ОмелянівнаФілологічнийЗагального мовознавства
Мацяк Ореста МаркіянівнаФілологічнийУкраїнського прикладного мовознавства
Мацях Михайло МиколайовичФілологічнийУкраїнської літератури імені академіка Михайла Возняка
Мелех Богдан ЯрославовчиКультури і мистецтвМузикознавства
Мельник Іванна ОрестівнаІсторичнийДавньої історії України та архівознавства
Мельник Анатолій ВасильовичФілософськийТеорії та історії культури
Мельник Наталія ВолодимирівнаГеографічнийФізичної географії
Мельник Богдан КириловичЕкономічнийОбліку і аудиту
Мельник Андрій ПетровичЕкономічнийІнформаційних систем в менеджменті
Мельник Юрій ІгоровичЖурналістикиЗарубіжної преси та інформації
Мельник Олександра МихайлівнаЖурналістикиЗарубіжної преси та інформації
Мельничин Андрій ВолодимировичУправління фінансами та бізнесуФінансів суб’єктів господарювання
Мельничук Оксана ЙосипівнаПрикладної математики та інформатикиТеорії оптимальних процесів
Мерлавський Володимир МихайловичКультури і мистецтвХорового співу
Микитенко Наталія ОлександрівнаБіологічнийФізіології людини і тварин
Микитюк Володимир ІльковичІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Микитяк Надія ВолодимирівнаФілологічнийУкраїнської літератури імені академіка Михайла Возняка
Микієвич Михайло МиколайовичІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Микієвич Іоланта МихайлівнаМіжнародних відносинЄвропейського права
Миколаєвич-Джуман Наталія БогданівнаБіологічнийФізіології та екології рослин
Микуляк Олеся ВолдимирівнаІноземних мовФранцузької філології
Микуш Степан ЙосиповичЕкономічнийФінансів, грошового обігу і кредиту
Мильо Ольга ЯрославівнаФілологічнийУкраїнської літератури імені академіка Михайла Возняка
Миронюк Ауріка КузьмівнаМеханіко-математичнийВищої математики
Мисик Олександра ВасилівнаКультури і мистецтвТеатрознавства та акторської майстерності
Мисловська Леся ВасилівнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Миськів Мар’ян ГригоровичІноземних мовКласичної філології
Михайлишин Ростислав ВасильовичХімічнийНеорганічної хімії
Михайлів Марія ОмелянівнаЕкономічнийАналітичної економії і міжнародної економіки
Михайляк Галина ВолодимирівнаІноземних мовСвітової літератури
Михальчишин Галина ЄвгенівнаЕкономічнийАналітичної економії і міжнародної економіки
Михнович Андрій ВасильовичЕкономічнийЕкономіки підприємства
Мищишин Ірина ЯрославівнаГеографічнийКонструктивної географії та картографії
Мищишин Іванна РоманівнаПедагогічної освітиЗагальної та соціальної педагогіки
Мищишин Орест ЯковичУправління фінансами та бізнесуФінансів суб’єктів господарювання
Мідяна Тетяна МиколаївнаУправління фінансами та бізнесуЕкономічної кібернетики
Міліянчук Христина ЮріївнаІноземних мовНімецької філології
Міщук Наталія ВолодимирівнаІноземних мовФранцузької філології
Можаровська Світлана ПетрівнаГеографічнийКонструктивної географії та картографії
Можаровський Юрій АндрійовичФізичного виховання і спорту
Мокрівська Мар’яна ТеодорівнаФізичного виховання і спорту
Молчко Оксана ОрестівнаІноземних мовКласичної філології
Мольдерф Оксана ЄвгенівнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Монастирський Роман ЯрославовичІноземних мовМіжкультурної комунікації та перекладу
Монастирський Любомир СтепановичІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Монастирський Володимир РомановичЕлектронікиРадіоелектронних і комп’ютерних систем
Мороз Юрій МиколайовичІноземних мовФранцузької філології
Морозова Наталія МиколаївнаМіжнародних відносинМіжнародних відносин і дипломатичної служби
Моряк Тетяна ПетрівнаКультури і мистецтвХорового співу
Моряк-Протопопова Христина МиколаївнаЕкономічнийЕкономічної теорії
Москалик Роман ЯрославовичКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Москалик Ліана РоманівнаМіжнародних відносинМіжнародних економічних відносин
Москаль Наталія ВолодимирівнаМіжнародних відносинМіжнародного економічного аналізу і фінансів
Мостовий Андрій СтефановичЕкономічнийОбліку і аудиту
Моторний Олександр АндрійовичЮридичнийАдміністративного та фінансового права
Мочульська Марта ЄвгенівнаФілологічнийСлов’янської філології
Мрака Ігор БогдановичЕлектронікиРадіофізики та комп’ютерних технологій
Мрочко Мирослава СергіївнаІсторичнийІсторичного краєзнавства
Мудрий Мар’ян МихайловичЕкономічнийФінансів, грошового обігу і кредиту
Мудрий Степан ІвановичІсторичнийНовітньої історії України
Музичук Юрій АнатолійовичІноземних мовНімецької філології
Музичук Анатолій ОмеляновичПрикладної математики та інформатикиОбчислювальної математики
Муляк Олександра ІванівнаПрикладної математики та інформатикиПрограмування
Муха Ігор СтепановичЮридичнийКримінального процесу та криміналістики
Муха Богдан ПавловичПрикладної математики та інформатикиПрикладної математики
Муць Наталія МихайлівнаГеографічнийФізичної географії
Муць Ігор РомановичХімічнийНеорганічної хімії
Назаренко Ольга ЮріївнаЮридичнийЦивільного права і процесу
Назаркевич Христина ЯрославівнаІноземних мовКласичної філології
Назарук Катерина МиколаївнаЕкономічнийЕкономіки України
Назарук Микола МиколайовичБіологічнийЗоології
Найда Анатолій ІвановичГеографічнийРаціонального використання природних ресурсів і охорони природи
Наконечний Юрій ІгоровичЮридичнийКримінального процесу та криміналістики
Наконечний Андрій РомановичГеографічнийҐрунтознавства і географії ґрунтів
Наливайко Наталія ВолодимирівнаФілософськийФілософії
Наняк Юлія ОлегівнаБезпеки життєдіяльності
Настасяк Ірина ЮріївнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Настюк Ольга ІванівнаЮридичнийТеорії та філософії права
Нашкерська Галина ВолодимирівнаКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Недашковська Анастасія МиколаївнаЕкономічнийОбліку і аудиту
Ненчук Тарас МиколайовичПрикладної математики та інформатикиОбчислювальної математики
Несторович Надія ВасилівнаІноземних мовАнглійської філології
Николайчук Леся ВасилівнаЕкономічнийІнформаційних систем в менеджменті
Ничка Юрій ВадимовичХімічнийНеорганічної хімії
Ніколайчук Христина МиколаївнаЮридичнийТеорії та філософії права
Ніронович Ірина ІванівнаГеологічнийЕкологічної та інженерної геології і гідрогеології
Нобіс Віталій ВалерійовичЖурналістикиТеорії і практики журналістики
Новосельська Надія ТвадеївнаПрикладної математики та інформатикиПрограмування
Новосядло Андрій ФедоровичПедагогічної освітиПочаткової та дошкільної освіти
Нор Василь ТимофійовичМеханіко-математичнийВищої математики
Нос Любов СтепанівнаЮридичнийКримінального процесу та криміналістики
Обушак Микола ДмитровичПедагогічної освітиПочаткової та дошкільної освіти
Овсінський Юрій ВолодимировичХімічнийОрганічної хімії
Огородник Наталія ПилипівнаУправління фінансами та бізнесуЕкономічної теорії
Одінцова Анастасія ВалеріївнаПрикладної математики та інформатикиТеорії оптимальних процесів
Одрехівська Ірина МиколаївнаБіологічнийБотаніки
Олексин Ольга ЗіновіївнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Олексів Оксана БогданівнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Оленич Ігор БогдановичМіжнародних відносинЄвропейського права
Оленюк Олена ВалеріївнаЕлектронікиРадіоелектронних і комп’ютерних систем
Олійник Люба РудольфівнаІноземних мовАнглійської філології
Оліскевич Маріанна ОлександрівнаФілологічнийУкраїнської фольклористики імені академіка Філарета Колесси
Оліщук Роксоляна ЛеонідівнаМеханіко-математичнийМатематичної економіки і економетрії
Ольхович-Новосадюк Марія МиколаївнаІноземних мовКласичної філології
Онищук Ярослав ІвановичМіжнародних відносинІноземних мов факультету міжнародних відносин
Онуфрів Андріана РостиславівнаІсторичнийАрхеології та спеціальних галузей історичної науки
Онуфрів Соломія ТарасівнаІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Оприско Микола ВасильовичЖурналістикиУкраїнської преси
Орловська Анна БогданівнаЮридичнийЦивільного права і процесу
Оробчук Михайло ГригоровичУправління фінансами та бізнесуЕкономічної кібернетики
Оршинська Тетяна ЗахарівнаЕкономічнийМенеджменту
Осадчук Ігор ЮрійовичІноземних мовАнглійської філології
Осєчко Світлана МиколаївнаФілософськийПолітології
Осідач Оксана ПавлівнаІноземних мовФранцузької філології
Осідач Олена БогданівнаЕкономічнийЕкономіки підприємства
Остап’юк Юрій ВолодимировичУправління фінансами та бізнесуЕкономіки та менеджменту
Остапів Роман ДмитровичХімічнийОрганічної хімії
Остафій-Тижай Мар’яна МирославівнаХімічнийФізичної та колоїдної хімії
Осташ Любов РоманівнаУправління фінансами та бізнесуДержавних та місцевих фінансів
Островерх Петро ІвановичІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Островерх Ольга МиколаївнаЕкономічнийЕкономічної теорії
Островська Олександра МиколаївнаЕкономічнийМенеджменту
Откович Катерина ВікторівнаФілософськийПсихології
П’ятакова Галина ПавлівнаБіологічнийБіофізики та біоінформатики
Павлик Богдан ВасильовичПедагогічної освітиЗагальної та соціальної педагогіки
Павлишенко Ольга АндріївнаЕкономічнийАналітичної економії і міжнародної економіки
Павлишенко Богдан МихайловичІноземних мовАнглійської філології
Павлишин Олег ЙосиповичЕлектронікиФізики напівпровідників
Павлишин Оксана ФедорівнаІсторичнийНовітньої історії України
Павлишин Андрій АндрійовичФізичного виховання і спорту
Павлій Георгій ІвановичЮридичнийКримінального процесу та криміналістики
Павлюк Володимир ВасильовичКультури і мистецтвТеатрознавства та акторської майстерності
Павлюк Олексій ВікторовичХімічнийНеорганічної хімії
Павлюк Оксана МиколаївнаХімічнийНеорганічної хімії
Пайонкевич Христина ПетрівнаГеологічнийФізики Землі
Пайтра Наталія ГригорівнаІноземних мовАнглійської філології
Пак Наталія ТадеушівнаЕкономічнийФінансів, грошового обігу і кредиту
Паламар Наталія ІгорівнаУправління фінансами та бізнесуЕкономіки та менеджменту
Палюх Лідія МихайлівнаІноземних мовМіжкультурної комунікації та перекладу
Панарін Андрій СергійовичЮридичнийКримінального права і кримінології
Панчак Оксана ГригорівнаКультури і мистецтвТеатрознавства та акторської майстерності
Панчишин Наталія ЗіновіївнаІноземних мовНімецької філології
Панчишин Андрій ІгоровичІноземних мовКласичної філології
Панчишин Степан МихайловичЕкономічнийЕкономічної кібернетики
Панчишин Тарас ВолодимировичЕкономічнийАналітичної економії і міжнародної економіки
Паньків Зіновій ПавловичКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Паньків Наталя МирославівнаГеографічнийҐрунтознавства і географії ґрунтів
Папіш Наталія ІванівнаГеографічнийТуризму
Папіш Ігор ЯрославовичМіжнародних відносинКраїнознавства і міжнародного туризму
Парпан Тетяна ВалеріївнаФілософськийТеорії та історії політичної науки
Партико Тетяна БорисівнаЮридичнийТрудового, аграрного та екологічного права
Парубочий Віталій ОлеговичФілософськийПсихології
Пасінович Ірина ІгорівнаІсторичнийІсторії середніх віків та візантистики
Пасічник Ігор ЯрославовичКультури і мистецтвМузикознавства
Паславська Алла ЙосипівнаФілософськийТеорії та історії культури
Паславська Ірина МирославівнаІноземних мовМіжкультурної комунікації та перекладу
Паславська Наталія ТарасівнаЕкономічнийФінансів, грошового обігу і кредиту
Паславський Ігор ІвановичЮридичнийОснов права України
Пастух Христина АндріївнаЕлектронікиФізичної та біомедичної електроніки
Пастух Тарас ВасильовичІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Пастухов Володимир СтепановичФілологічнийТеорії літератури та порівняльного літературознавства
Патер Анастасія РоманівнаФізичнийТеоретичної фізики
Патієвич Ольга ВасилівнаКультури і мистецтвХорового співу
Пацай Ігор ОрестовичКультури і мистецтвТеатрознавства та акторської майстерності
Пацула Остап ІгоровичХімічнийАналітичної хімії
Пащенко Володимир ГавриловичФілософськийІсторії філософії
Пелех Уляна ВасилівнаГеологічнийЗагальної та регіональної геології
Пенюх Богдан РомановичЕкономічнийОбліку і аудиту
Перетятко Тарас БогдановичЕлектронікиФізичної та біомедичної електроніки
Перетятко Любов АнтонівнаБіологічнийМікробіології
Перун Наталія ОрестівнаУправління фінансами та бізнесуМіжнародної економіки та теорії фінансів
Перун Марія БогданівнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Перхач Оксана РоманівнаФілософськийПсихології
Петик Марта ІгорівнаГеографічнийРаціонального використання природних ресурсів і охорони природи
Петик Любов ОрестівнаЕкономічнийФінансів, грошового обігу і кредиту
Петращук Наталія ЄвгенівнаГеографічнийКонструктивної географії та картографії
Петрик Тетяна ВолодимирінаІноземних мовНімецької філології
Петрик Олег ОлеговичІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Петришин Роман СтепановичКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Петровська Мирослава АндріївнаБезпеки життєдіяльності
Петровська Інга РостиславівнаГеографічнийКонструктивної географії та картографії
Пехник Галина ВолодимирівнаФілософськийПсихології
Пехник Андрій ВолодимировичІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Печарський Андрій ЯрославовичМіжнародних відносинМіжнародних економічних відносин
Пик Світлана МирославівнаФілологічнийУкраїнської літератури імені академіка Михайла Возняка
Пилипенко Пилип ДаниловичМіжнародних відносинМіжнародних відносин і дипломатичної служби
Пилипів Ольга ГригорівнаЮридичнийТрудового, аграрного та екологічного права
Пилипович Ольга ВасилівнаІноземних мовКласичної філології
Пилипчук Святослав МихайловичІноземних мовМіжкультурної комунікації та перекладу
Писаревська Олена ВолодимирівнаФілологічнийУкраїнської фольклористики імені академіка Філарета Колесси
Писаревська Соломія ВасилівнаІноземних мовФранцузької філології
Пиц Тарас БогдановичБезпеки життєдіяльності
Підкуйко Сергій ІвановичІсторичнийДавньої історії України та архівознавства
Підхомний Олег МихайловичМеханіко-математичнийМатематичного моделювання
Пілат Марина ЄвгенівнаУправління фінансами та бізнесуЕкономічної теорії
Пілецький Володимир ІвановичМіжнародних відносинІноземних мов факультету міжнародних відносин
Плахотнюк Олександра АнатолійовичІноземних мовФранцузької філології
Плахтина Наталія ВолодимирівнаКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Плиса Зоряна ПетрівнаІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Плиса Володимир ЙосиповичЕкономічнийОбліку і аудиту
Пляцко Уляна МихайлівнаЕкономічнийФінансів, грошового обігу і кредиту
Побережська Ірина ВолодимирівнаЮридичнийЦивільного права і процесу
Подановська Галина ВолодимирівнаІсторичнийІсторії середніх віків та візантистики
Позняк Степан ПавловичПедагогічної освітиПочаткової та дошкільної освіти
Полещук Тамара СергіївнаГеографічнийҐрунтознавства і географії ґрунтів
Поліщук Надія ЮріївнаІсторичнийІсторії Центральної та Східної Європи
Половинко Ігор ІвановичФілософськийПолітології
Полюга Дарія МихайлівнаІноземних мовАнглійської філології
Полянчич Тетяна МихайлівнаЮридичнийАдміністративного та фінансового права
Поляруш Борис ЮрійовичУправління фінансами та бізнесуМіжнародної економіки та теорії фінансів
Попівняк Юлія МихайлівнаІноземних мовФранцузької філології
Поплавська Люднила ЛеонідівнаЕкономічнийОбліку і аудиту
Попович Дарія ВолодимирівнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Породько Мар’яна ІгорівнаУправління фінансами та бізнесуМіжнародної економіки та теорії фінансів
Поточняк Оксана ПетрівнаПедагогічної освітиКорекційної педагогіки та інклюзії
Потятиник Уляна ОлексіївнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Працьовитий Володимир СтепановичІноземних мовАнглійської філології
Прийма Світлана СтепанівнаФілологічнийУкраїнської літератури імені академіка Михайла Возняка
Приймак Василь ІвановичЕкономічнийІнформаційних систем в менеджменті
Приймак Ірина ІгорівнаЕкономічнийІнформаційних систем в менеджменті
Приймак Світлана ВікторівнаЕкономічнийФінансів, грошового обігу і кредиту
Присяжна-Гапченко Юлія МихайлівнаУправління фінансами та бізнесуОбліку і аудиту
Присяжний Михайло ПавловичЖурналістикиУкраїнської преси
Присяжнюк Юрій ІвановичЖурналістикиТеорії і практики журналістики
Притула Микола МиколайовичМіжнародних відносинМіжнародних відносин і дипломатичної служби
Приходько Ірина ВалеріївнаПрикладної математики та інформатикиДискретного аналізу та інтелектуальних систем
Прокопишак Володимир БогдановичМіжнародних відносинМіжнародних економічних відносин
Прокопишин Іван АнатолійовичУправління фінансами та бізнесуФінансів суб’єктів господарювання
Прокопів Андрій ІвановичМеханіко-математичнийМатематичного моделювання
Прокопович-Павлюк Ірина ВолодимирівнаБіологічнийБотаніки
Проц Марта ОрестівнаЕкономічнийСтатистики
Процак Любов МиронівнаПедагогічної освітиПочаткової та дошкільної освіти
Проць Оксана ІванівнаФілологічнийЗагального мовознавства
Прядко Ольга ЯрославівнаФілософськийПсихології
Пугач Любов ЮріївнаПрикладної математики та інформатикиДискретного аналізу та інтелектуальних систем
Пукас Світлана ЯрославівнаКультури і мистецтвБібліотекознавства і бібліографії
Пурська Ірина СтепанівнаХімічнийНеорганічної хімії
Пухта Ірина СтепанівнаГеографічнийТуризму
Пятночко Надія ЄвгенівнаФілософськийФілософії
Рабик Василь ГригоровичУправління фінансами та бізнесуОбліку і аудиту
Рабінович Петро МойсейовичЕлектронікиРадіофізики та комп’ютерних технологій
Рабінович Сергій ПетровичЮридичнийТеорії та філософії права
Рабош Галина МихайлівнаЮридичнийКонституційного права
Равчина Тетяна ВасилівнаМіжнародних відносинІноземних мов факультету міжнародних відносин
Раданович Наталія МиколаївнаПедагогічної освітиЗагальної та соціальної педагогіки
Раделицький Юрій ОрестовичЮридичнийТеорії та філософії права
Раду Алла ІванівнаЕкономічнийОбліку і аудиту
Радь Олена ІгорівнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Рачковський Григорій В’ячеславовичІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Рашкевич Микола МиколайовичІсторичнийЕтнології
Ревак Надія ГригорівнаЖурналістикиЗарубіжної преси та інформації
Реверчук Сергій КорнійовичІноземних мовКласичної філології
Репецький Василь МиколайовичЕкономічнийБанківського і страхового бізнесу
Решетило Остап СтепановичБіологічнийЕкології
Решетняк Олександр ВолодимировичБіологічнийЗоології
Решота Володимир ВолодимировичХімічнийФізичної та колоїдної хімії
Рибчинська Зоряна БогданівнаЮридичнийАдміністративного та фінансового права
Ригіна Олена МиколаївнаКультури і мистецтвБібліотекознавства і бібліографії
Ридчук Петро ВасильовичЮридичнийІсторії держави, права та політико-правових учень
Рижа Уляна ВасилівнаХімічнийАналітичної хімії
Рижак Людмила ВіталіївнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Рикалюк Роман ЄвстаховичФілософськийФілософії
Рим Олена МихайлівнаПрикладної математики та інформатикиПрограмування
Римяк Ірина ЄвгенівнаЮридичнийТрудового, аграрного та екологічного права
Рихальська Оксана ВолодимирівнаІноземних мовФранцузької філології
Різник Сергій ВасильовичЕлектронікиОптоелектроніки та інформаційних технологій
Ріпей Марія ВолодимирівнаЮридичнийКонституційного права
Ровенчак Ольга АдамівнаЖурналістикиМови засобів масової інформації
Ровенчак Андрій АдамовичІсторичнийІсторії та теорії соціології
Ровенчак Іван ІллічФізичнийТеоретичної фізики
Рожак Наталія ВолодимирівнаЕлектронікиРадіофізики та комп’ютерних технологій
Рожко Ігор МихайловичІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Романів Олег МиколайовичХімічнийНеорганічної хімії
Романів Галина ВолодимирівнаМеханіко-математичнийАлгебри і логіки
Романів Павло ВолодимировичБіологічнийБотаніки
Романів Євген МиколайовичЮридичнийЦивільного права і процесу
Романчук Олег КостянтиновичУправління фінансами та бізнесуОбліку і аудиту
Романюк Ірина АрсенівнаЖурналістикиУкраїнської преси
Романюк Ростислав ЙосиповичІноземних мовКласичної філології
Романюк Наталя АндріївнаМіжнародних відносинМіжнародних відносин і дипломатичної служби
Романюк Наталія ДмитрівнаКультури і мистецтвТеатрознавства та акторської майстерності
Романюк Анатолій СеменовичБіологічнийФізіології та екології рослин
Рорат Ольга ВасилівнаЮридичнийІнтелектуальної власності, інформаційного та корпоративного права
Роса-Лаврентій Софія ІгорівнаЕкономічнийЕкономічної кібернетики
Ростикус Надія ПетрівнаКультури і мистецтвТеатрознавства та акторської майстерності
Рубаха Марія ВолодимирівнаПедагогічної освітиПочаткової та дошкільної освіти
Рубель Наталія ВолодимирівнаЕкономічнийФінансів, грошового обігу і кредиту
Рудий Володимир ГригоровичІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Рудик Ольга РоманівнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Рудик Мирослава СтепанівнаЕкономічнийФінансів, грошового обігу і кредиту
Ружило Тетяна СтепанівнаКультури і мистецтвМузичного мистецтва
Рущак Олена ВіталіївнаГеографічнийТуризму
Рядська Розанна ІванівнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Сабадашка Марія ВолодимирівнаІноземних мовАнглійської філології
Сабат Наталія ОлексіївнаБіологічнийБіохімії
Савка Наталія ВолодимирівнаБіологічнийЕкології
Савка Ірина ВолодимирівнаЕкономічнийСтатистики
Савула Андрій МихайловичІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Савчин Валентина РоманівнаІноземних мовКласичної філології
Савчинський Руслан ОрестовичІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Савчук Анна ЯрославівнаІсторичнийІсторії та теорії соціології
Сагайдак Олександра ПетрівнаІноземних мовАнглійської філології
Садова Галина ЮріївнаМіжнародних відносинМіжнародних відносин і дипломатичної служби
Сайфутдінова Олена ЮріївнаФілософськийПсихології
Саламаха Мар’яна ЯрославівеаІноземних мовФранцузької філології
Салига Тарас ЮрійовичКультури і мистецтвМузикознавства
Самагальська Юстина ЯромирівнаЮридичнийАдміністративного та фінансового права
Самар Микола ІвановичЮридичнийІнтелектуальної власності, інформаційного та корпоративного права
Самотея Антоніна ВалеріївнаФізичнийТеоретичної фізики
Саноцька Лариса ГеоргіївнаБіологічнийБіофізики та біоінформатики
Сарабун Оксана БогданівнаІноземних мовАнглійської філології
Сафонік Лідія МиколаївнаФілософськийФілософії
Сафроняк Олексій ВасильовичФілософськийФілософії
Сахарська-Матвєєва Ольга АнатоліївнаІноземних мовКласичної філології
Свелеба Сергій АндрійовичІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Седляр Олександра ВолодимировичФілософськийТеорії та історії політичної науки
Семеряк Ірина ЗіновіївнаЕкономічнийОбліку і аудиту
Семеряк Наталія ВолодимирівнаІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Семків Ковний Ю. ОстаповичПедагогічної освітиПочаткової та дошкільної освіти
Семків Віталій ОстаповичЮридичнийОснов права
Сеник Світлана ВасилівнаЮридичнийОснов права України
Сенишин Оксана СтепанівнаФілософськийПсихології
Сенчина Богданна ВолодимирівнаЕкономічнийМенеджменту
Сенчук Ірина АнатоліївнаГеографічнийРаціонального використання природних ресурсів і охорони природи
Сенюра Оксана ВолодимирівнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Сенько Микола МиколайовичІсторичнийІсторії та теорії соціології
Сербенська Олександра АнтонівнаЮридичнийКримінального права і кримінології
Середяк Алла ВолодимирівнаЖурналістикиРадіомовлення і телебачення
Сибіль Юрій МиколайовичЮридичнийКримінального права і кримінології
Сибірна Наталія ОлександрівнаПрикладної математики та інформатикиПрограмування
Сидоренко Юрій МиколайовичБіологічнийБіохімії
Сидорець Тетяна ВолодимирівнаМеханіко-математичнийМатематичного моделювання
Синчук Світлана МиколаївнаКультури і мистецтвМузичного мистецтва
Синюта Володимир МихайловичЮридичнийТрудового, аграрного та екологічного права
Сипко Богдана ВолодимирівнаМеханіко-математичнийВищої математики
Сироїд Олена ІгорівнаІсторичнийНової та новітньої історії зарубіжних країн
Сирота Роман БогдановичФілологічнийУкраїнської фольклористики імені академіка Філарета Колесси
Ситар Руслана АндріївнаГеографічнийРаціонального використання природних ресурсів і охорони природи
Ситник Наталія СтепанівнаІсторичнийАрхеології та спеціальних галузей історичної науки
Ситник Володимир ЮрійовичУправління фінансами та бізнесуДержавних та місцевих фінансів
Сич Ольга АнатоліївнаУправління фінансами та бізнесуЕкономічної кібернетики
Сіворонов Альберт ОлексійовичУправління фінансами та бізнесуФінансів суб’єктів господарювання
Сілецький Роман БроніславовичІсторичнийНової та новітньої історії зарубіжних країн
Сімчук Ірина ВолодимирівнаФілософськийПсихології
Сірант Неля ПетрівнаФілософськийТеорії та історії культури
Сіренко Романна РоманівнаПедагогічної освітиПочаткової та дошкільної освіти
Сіромський Руслан БогдановичФізичного виховання і спорту
Скалозубов Григорій СтаніславовичІсторичнийНової та новітньої історії зарубіжних країн
Скасків Олег БогдановичКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Скіба Наталія ЯрославівнаБіологічнийБотаніки
Скленар Ігор МихайловичІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Склярська Оксана ІгорівнаЖурналістикиТеорії і практики журналістики
Сколоздра-Шепітко Олеся РоманівнаГеографічнийГеографії України
Скоморович Ірина ГеоргіївнаФілологічнийУкраїнської мови
Скочиляс Любомир СтепановичЕкономічнийБанківського і страхового бізнесу
Скрипченко-Карпінська Євгенія ІгорівнаФілософськийПолітології
Сливинський Остап ТарасовичКультури і мистецтвХорового співу
Сливко Євгенія МартинівнаФілологічнийПольської філології
Сліпецька Юлія МиронівнаГеологічнийЕкологічної та інженерної геології і гідрогеології
Слободзян Дмитро ПетровичФілософськийПолітології
Слободзяник Олена ЗіновіївнаЕлектронікиСенсорної та напівпровідникової електроніки
Слободян Микола СтепановичФілологічнийУкраїнського прикладного мовознавства
Словотенко Надія ОлександрівнаМеханіко-математичнийМеханіки
Слотюк Тетяна ВасилівнаГеологічнийМінералогії
Смалійчук Анатолій ДмитровичЖурналістикиУкраїнської преси
Смеречинський Святослав ВсеволодовичГеографічнийФізичної географії
Смолінська Софія ДмитрівнаІноземних мовМіжкультурної комунікації та перекладу
Содомора Андрій ОлександровичКультури і мистецтвТеатрознавства та акторської майстерності
Сокальський Маркіян ВолодимировичІноземних мовКласичної філології
Сокіл Ганна ПетрівнаМіжнародних відносинІноземних мов факультету міжнародних відносин
Сокіл Богдан МиколайовичФілологічнийУкраїнської фольклористики імені академіка Філарета Колесси
Сокіл-Клепар Наталія ВасилівнаФілологічнийУкраїнського прикладного мовознавства
Сокова Ольга ФедорівнаФілологічнийУкраїнської мови
Солінський Степан СтепановичБезпеки життєдіяльності
Соловей Олена ЮріївнаКультури і мистецтвФілософії мистецтв
Сологуб Лариса В’ячеславівнаІноземних мовАнглійської філології
Солтис Мар’яна ОрестівнаІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Сохецька Анна ВолодимирівнаФілософськийТеорії та історії політичної науки
Сподарик Оксана ВолодимирівнаЕкономічнийМаркетингу
Стадник Юліанна АндріївнаІноземних мовАнглійської філології
Станкевич Ніна ІванівнаУправління фінансами та бізнесуЕкономічної кібернетики
Стасик Олена ГеоргіївнаХімічнийНеорганічної хімії
Стасів Оксана ВасилівнаФілософськийПсихології
Стахів Людмила ЛеонідівнаЕлектронікиФізичної та біомедичної електроніки
Стахів Марія ОлексіївнаМеханіко-математичнийВищої математики
Стахіра Роман ЙосиповичПедагогічної освітиПочаткової та дошкільної освіти
Сташків Галина ІванівнаЕлектронікиФізики напівпровідників
Стельмах Оксана МиколаївнаІсторичнийІсторії середніх віків та візантистики
Стельмах Христина МиколаївнаФізичнийАстрофізики
Стельмах Марта ЮріївнаФілологічнийПольської філології
Стельмахович Богдан МирославовичФілологічнийСходознавства імені професора Ярослава Дашкевича
Стельмахович Ольга БогданівнаХімічнийАналітичної хімії
Степанов Володимир БорисовичБезпеки життєдіяльності
Стефанишин Юлія МиронівнаГеологічнийПетрографії
Стефанишин Ольга ВасилівнаФілологічнийПольської філології
Стеценко Валерій ІвановичКультури і мистецтвТеатрознавства та акторської майстерності
Стецик Назарій ВолодимировичФілософськийТеорії та історії культури
Стецко Микола МиколайовичЮридичнийТеорії та філософії права
Стецюк Оксана ВасилівнаФізичнийТеоретичної фізики
Стецько Ярина ТарасівнаГеографічнийЕкономічної і соціальної географії
Стирський Микола ВолодимировичІноземних мовФранцузької філології
Столярський Олег ВасильовичЕкономічнийЕкономічної теорії
Стрепко Володимир ЛюбомировичЕкономічнийЕкономіки підприємства
Стригун Федір МиколайовичЮридичнийТрудового, аграрного та екологічного права
Струк Наталія СеменівнаІноземних мовФранцузької філології
Стягар Андрій ОрестовичЕкономічнийОбліку і аудиту
Сулим Володимир ТрохимовичКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Сулятицький Іван ВасильвичІноземних мов Міжкультурної комунікації та перекладу
Сухай Ольга ЕвгенівнаПедагогічної освітиКорекційної педагогіки та інклюзії
Сухий Олексій МиколайовичЕкономічнийЕкономіки підприємства
Табінський Ярослав ІгоровичІсторичнийНовітньої історії України
Тайнель Ельвіра ЗолтанівнаЖурналістикиРадіомовлення і телебачення
Танчак Ярина АндріївнаКультури і мистецтвМузичного мистецтва
Тарасенко Леонід ЛеонідовичІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Тарасюк Ольга ПетрівнаЮридичнийІнтелектуальної власності, інформаційного та корпоративного права
Тарасюк Ярина ПетрівнаІноземних мовАнглійської філології
Тарнавський Роман БогдановичІноземних мовСвітової літератури
Тарновська Антоніна ВолодимирівнаІсторичнийЕтнології
Тасєнкевич Лідія ОлексіївнаБіологічнийБіофізики та біоінформатики
Татаренко Алла ЛеонідівнаБіологічнийБотаніки
Татарин Наталія БогданівнаФілологічнийСлов’янської філології
Татаровська Олеся ВасилівнаУправління фінансами та бізнесуДержавних та місцевих фінансів
Твердохліб Іван ПетровичІноземних мовАнглійської філології
Телегуз Олексій ГнатовичЕкономічнийІнформаційних систем в менеджменті
Теленко Ольга МирославівнаГеографічнийҐрунтознавства і географії ґрунтів
Телюк Михайло АндрійовичМіжнародних відносинМіжнародних відносин і дипломатичної служби
Тенюх Зоряна ІгорівнаКультури і мистецтвХорового співу
Теодорович Світлана ОлександрівнаЕкономічнийОбліку і аудиту
Тепла Юлія МиронівнаКультури і мистецтвХорового співу
Тепла Мирослава МиронівнаФілологічнийТеорії літератури та порівняльного літературознавства
Теплий Іванна МиколайовичЕкономічнийЕкономіки підприємства
Теребух Марта ІванівнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Теребушко Юрій РомановичЕкономічнийЕкономіки України
Терек Ольга ІштванівнаІноземних мовНімецької філології
Терещенко Валерій ПавловичЕкономічнийФінансів, грошового обігу і кредиту
Терещук Віта ГригорівнаФілософськийІсторії філософії
Тесля Софія МиколаївнаКультури і мистецтвТеатрознавства та акторської майстерності
Тимошук Світлана ВасилівнаХімічнийАналітичної хімії
Тинкалюк Оксана ВолодимирівнаІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Тиханович Євген ЄвгенійовичІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Тихолоз Наталія БогданівнаГеографічнийФізичної географії
Ткачик Леся ПетрівнаЮридичнийІсторії держави, права та політико-правових учень
Ткачук Володимир МихайловичЕкономічнийФінансів, грошового обігу і кредиту
Токайчук Ярослав ОлексійовичФізичнийТеоретичної фізики
Топільницька Я. О.ХімічнийНеорганічної хімії
Трепак Леся МихайлівнаУправління фінансами та бізнесуОбліку і аудиту
Третяк Оксана ІванівнаЮридичнийОснов права України
Тріщ Богдан МихайловичБезпеки життєдіяльності
Тріщук Юлія МиколаївнаМеханіко-математичнийВищої математики
Троханяк Наталія АдамівнаПедагогічної освітиЗагальної та соціальної педагогіки
Троханяк Степан РомановичПедагогічної освітиЗагальної та соціальної педагогіки
Трухан Юрій СтепановичЕкономічнийІнформаційних систем в менеджменті
Труш Олена МиколаївнаМеханіко-математичнийТеорії функцій і теорії ймовірностей
Труш Марта ІгорівнаФілологічнийУкраїнської мови
Труш Іванна ЄвгенівнаЮридичнийАдміністративного та фінансового права
Тузяк Оксана ЯрославівнаІноземних мовКласичної філології
Туниця Тарас ЮрійовичФізичнийФізики твердого тіла
Туркевич Оксана ВасилівнаМіжнародних відносинМіжнародного економічного аналізу і фінансів
Турмис Наталія ВолодимирівнаІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Тхоровська Світлана ВолодимирівнаЕкономічнийЕкономіки підприємства
Угрин Леся ЯрославівнаМіжнародних відносинІноземних мов факультету міжнародних відносин
Угриновська Оксана ІванівнаФілософськийТеорії та історії політичної науки
Українець Лілія АнатоліївнаГеологічнийІсторичної геології та палеонтології
Урба Світлана ІванівнаМіжнародних відносинМіжнародних економічних відносин
Файда Олег ВасильовичЕкономічнийЕкономіки підприємства
Фалинська Зоряна ЗенонівнаІсторичнийІсторії середніх віків та візантистики
Фалюта Андрій ВолодимировичПедагогічної освітиКорекційної педагогіки та інклюзії
Федик Іван ІгоровичІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Федина Софія РоманівнаІноземних мовАнглійської філології
Федина-Дармохвал Володимира СтепанівнаМіжнародних відносинМіжнародних відносин і дипломатичної служби
Федів Оксана ЄвгінівнаПедагогічної освітиЗагальної та соціальної педагогіки
Федорак Назар ЛюбомировичБіологічнийФізіології людини і тварин
Федоренко Ольга ІгорівнаФілологічнийУкраїнської літератури імені академіка Михайла Возняка
Федоренко Віктор ОлександровичІноземних мовАнглійської філології
Федорович Володимир ІвановичБіологічнийГенетики та біотехнології
Федорчук Марта МихайлівнаЮридичнийТрудового, аграрного та екологічного права
Федун Ірина ЙосипівнаІноземних мовАнглійської філології
Федунь Юрій БогударовичФілологічнийУкраїнської фольклористики імені академіка Філарета Колесси
Федунь Олександра ВасилівнаМіжнародних відносинМіжнародних економічних відносин
Федущак-Паславська Ганна МихайлівнаМіжнародних відносинКраїнознавства і міжнародного туризму
Ферендович Оксана МихайлівнаЮридичнийІсторії держави, права та політико-правових учень
Ферт Ольга ГригорівнаІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Фецко Іванна МихайлівнаПедагогічної освітиЗагальної та соціальної педагогіки
Фещук Наталія ЄвгенівнаФілологічнийУкраїнського прикладного мовознавства
Филипів Роман СтепановичІноземних мовНімецької філології
Фігурський Володимир МихайловичІсторичнийАрхеології та спеціальних галузей історичної науки
Фірман Володимир МихайловичЮридичнийКримінального процесу та криміналістики
Фітьо Тетяна ЯрославівнаБезпеки життєдіяльності
Флюд Володимир МихайловичІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Флюнт Орест ЄвгенійовичМеханіко-математичнийМатематичної економіки і економетрії
Фльорко Лілія ЯрославівнаЕлектронікиРадіоелектронних і комп’ютерних систем
Франів Володимир АндрійовичІноземних мовМіжкультурної комунікації та перекладу
Фроляк Мирослава ПетрівнаІсторичнийЕтнології
Фтомин Назар ЄвгеновичІноземних мовФранцузької філології
Фургала Юрій МихайловичЕкономічнийАналітичної економії і міжнародної економіки
Фурик Ігор ЯрославовичЕлектронікиОптоелектроніки та інформаційних технологій
Фурман Віталій ВасильовичЮридичнийТрудового, аграрного та екологічного права
Футей Олександр ВолодимировичГеологічнийФізики Землі
Хамар Ігор СтепановичЕлектронікиРадіоелектронних і комп’ютерних систем
Хамар Уляна ВікторівнаБіологічнийЗоології
Хапко Зінон АндрійовичФілологічнийУкраїнського прикладного мовознавства
Харів Андрій ІгоровичФілософськийТеорії та історії політичної науки
Хаюзкіна Юлія МихайлівнаЕкономічнийМенеджменту
Хвищун Іван ОлександровичІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Химович Оксана СтепанівнаЮридичнийКримінального права і кримінології
Хібеба Наталія ВасилівнаІсторичнийІсторії та теорії соціології
Хлібороб Наталія ЄвгенівнаФілологічнийУкраїнського прикладного мовознавства
Хода Лідія ДмитрівнаГеографічнийТуризму
Ходико Дмитро ІгоровичФілологічнийСлов’янської філології
Холявка Ярослав МихайловичКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Хом’як Леонід МиколайовичМеханіко-математичнийГеометрії та топології
Хом’як Микола МиколайовичГеологічнийЗагальної та регіональної геології
Хоменко Тетяна МиколаївнаФілософськийТеорії та історії політичної науки
Хомицька Іванна ІванівнаГеографічнийГеоморфології і палеогеографії
Хоміченко Віра ВікторівнаІноземних мовФранцузької філології
Хороз Наталія СтепанівнаІноземних мовАнглійської філології
Хоча Надія ВолодимирівнаБіологічнийБіохімії
Хромчак Юлія ТарасівнаЕкономічнийОбліку і аудиту
Цапко-Піддубна Ольга ІванівнаКультури і мистецтвТеатрознавства та акторської майстерності
Цаповська Жаннета ЯрославівнаМіжнародних відносинМіжнародного економічного аналізу і фінансів
Царик Йосиф ВолодимировичМеханіко-математичнийВищої математики
Цвілинюк Ольга МиколаївнаІсторичнийДавньої історії України та архівознавства
Цвіркун Ірина ОлександрівнаБіологічнийЕкології
Целуйко Олександр ПетровичІсторичнийІсторичного краєзнавства
Цимбалістий Ігор ЮліановичЕкономічнийЕкономічної теорії
Цікало Євген ІвановичІноземних мовФранцузької філології
Цікало Володимир ІгоровичЕкономічнийОбліку і аудиту
Ціхонь Сергій ІвановичЮридичнийЦивільного права і процесу
Ціхоцький Іван ЛюбомировичГеологічнийГеології корисних копалин
Цюра Світлана БогданівнаФілологічнийУкраїнської мови
Чалапко Лідія ДмитрівнаБіологічнийБіохімії
Чапля Ольга СтепанівнаУправління фінансами та бізнесуМіжнародної економіки та теорії фінансів
Чемеринська Ірина ЯрославівнаКультури і мистецтвТеатрознавства та акторської майстерності
Червінка Костянтин АндрійовичІноземних мовАнглійської філології
Червона Ольга ЮріївнаМеханіко-математичнийМатематичного моделювання
Черкас Наталія ВолодимирінаЕкономічнийЕкономіки підприємства
Черниш Наталія ЙосипівнаБіологічнийГенетики та біотехнології
Чернюк Богдан ВасильовичІсторичнийІсторії та теорії соціології
Черняга Людмила ПетрівнаІноземних мовМіжкультурної комунікації та перекладу
Черняхівський Володимир ВікторовичМіжнародних відносинМіжнародних економічних відносин
Четайкіна Вікторія ВалеріївнаПрикладної математики та інформатикиПрограмування
Чижиков Ігор ЕльбертовичФілософськийПолітології
Чолій Софія МирославівнаиКультури і мистецтвТеатрознавства та акторської майстерності
Чопик Ростислав БогдановичФілософськийПсихології
Чопко Наталія СтепанівнаФілологічнийУкраїнської літератури імені академіка Михайла Возняка
Чопко Христина ІгорівнаЕкономічнийМенеджменту
Чорненький Віталій ІгоровичІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Чорний Василь ВасильовичЮридичнийОснов права України
Чорнодольський Ярослав МиколайовичІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Чуба Надія ВікторівнаФілологічнийУкраїнської фольклористики імені академіка Філарета Колесси
Чура Василь ІвановичФілологічнийУкраїнського прикладного мовознавства
Чучвара Андріана ПетрівнаІсторичнийІсторичного краєзнавства
Шабайкович Евеліна АнтонівнаКультури і мистецтвТеатрознавства та акторської майстерності
Шабайкович Ірина ВячеславівнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Шаблій Олег ІвановичІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Шайда Наталія КостянтинівнаГеографічнийЕкономічної і соціальної географії
Шайнога Ігор ВолодимировичЖурналістикиТеорії і практики журналістики
Шама Наталя ПетрівнаГеологічнийІсторичної геології та палеонтології
Шамборовський Григорій ОлеговичЮридичнийЦивільного права і процесу
Шандра Роман СтаніславовичІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Шаповалова Ірина ВалентинівнаЮридичнийОснов права України
Шаряк Оксана МиколаївнаІноземних мовАнглійської філології
Шваєвський Олександр ВасильовичІноземних мовНімецької філології
Швецова Марта МихайлівнаФілософськийПолітології
Швець Анжела ІгорівнаКультури і мистецтвМузичного мистецтва
Швець Володимир ЄвгеновичЕкономічнийЕкономіки підприємства
Швець Дмитро ЮрійовичЕкономічнийОбліку і аудиту
Шевців Любов ЮліанівнаЮридичнийТрудового, аграрного та екологічного права
Шевчук Тарас ПавловичУправління фінансами та бізнесуОбліку і аудиту
Шевчук Віра РоманівнаМіжнародних відносинМіжнародного права
Шевчук Ліліана ЕдуардівнаЕкономічнийОбліку і аудиту
Шевчук Олександра МиколаївнаЮридичнийІсторії держави, права та політико-правових учень
Шевчук Ірина БогданівнаУправління фінансами та бізнесуДержавних та місцевих фінансів
Шегинський Ігор МихайловичУправління фінансами та бізнесуЕкономічної кібернетики
Шепель Анатолій ЄвгеновичЕкономічнийАналітичної економії і міжнародної економіки
Шеремета Мирослав МиколайовичКультури і мистецтвМузичного мистецтва
Шидловський Ігор ВіталійовичМеханіко-математичнийТеорії функцій і теорії ймовірностей
Шинкаренко Георгій АндрійовичІсторичнийДавньої історії України та архівознавства
Шипунов Геннадій ВолодимировичПрикладної математики та інформатикиІнформаційних систем
Шіт Тарас РомановичФілософськийТеорії та історії політичної науки
Школик Андрій МихайловичКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Шкулка Світлана КорніївнаЮридичнийАдміністративного та фінансового права
Шкутяк Ірина ЄвгенівнаУправління фінансами та бізнесуМатематичних методів в економіці
Шкутяк Тарас МиколайовичКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Шмігер Тарас ВолодимировичІноземних мовФранцузької філології
Шоловій Марія-Тереза ІгорівнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Шот Анна ПетрівнаПедагогічної освітиПочаткової та дошкільної освіти
Шпак Ольга АндріївнаУправління фінансами та бізнесуОбліку і аудиту
Шпик Ігор ЄвгеновичІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Шпирка Зіновія МихайлівнаІсторичнийІсторії Центральної та Східної Європи
Штепа Олена СтаніславівнаЕкономічнийІнформаційних систем в менеджменті
Штурмак Іванна ВолодимирівнаГеографічнийРаціонального використання природних ресурсів і охорони природи
Шубер Павло МихайловичКультури і мистецтвМузичного мистецтва
Шувар Роман ЯрославовичГеографічнийФізичної географії
Шукатка Оксана ВасилівнаІсторичнийДавньої історії України та архівознавства
Шум’яцька Олександра МихайлівнаФізичного виховання і спорту
Шумська Ольга АнатоліївнаІноземних мовМіжкультурної комунікації та перекладу
Шурко Оксана БогданівнаЮридичнийКонституційного права
Шуст Роман Мар’яновичФілософськийПолітології
Шушняк Володимир МиколайовичІсторичнийДавньої історії України та архівознавства
Щепанська Христина АндріївнаГеографічнийФізичної географії
Щерба Іван ДмитровичФілологічнийУкраїнського прикладного мовознавства
Щербатий Михайло ВасильовичБіологічнийГенетики та біотехнології
Щербина Юрій МиколайовичПрикладної математики та інформатикиПрикладної математики
Щодра Ольга МихайлівнаПрикладної математики та інформатикиДискретного аналізу та інтелектуальних систем
Щупаківська Оксана БогданівнаІсторичнийДавньої історії України та архівознавства
Юзевич Володимир МиколайовичФілологічнийСходознавства імені професора Ярослава Дашкевича
Юзюк Наталя ФедорівнаЕлектронікиФізики напівпровідників
Юринець Зорина ВолодимирівнаІсторичнийДавньої історії України та архівознавства
Юркевич Юрій МиколайовичЕкономічнийМенеджменту
Юрса Людмила ВасилівнаЮридичнийЦивільного права і процесу
Юрченко Олександра БогданівнаФілологічнийУкраїнського прикладного мовознавства
Яворницька Ірина ВасилівнаЕкономічнийАналітичної економії і міжнародної економіки
Яворська Ірина МихайлівнаБіологічнийЗоології
Яворська Галина ВасилівнаМіжнародних відносинЄвропейського права
Яворська Тетяна ВасилівнаБіологічнийМікробіології
Яворська Олександра СтепанівнаЕкономічнийБанківського і страхового бізнесу
Яворський Богдан ІгоровичЮридичнийІнтелектуальної власності, інформаційного та корпоративного права
Якимович-Чапран Дарія БогданівнаІсторичнийІсторичного краєзнавства
Якібчук Петро МиколайовичФілологічнийУкраїнського прикладного мовознавства
Якубівський Ігор ЄвгеновичФізичнийФізики металів
Ямелинець Тарас СтепановичЮридичнийЦивільного права і процесу
Янюк Наталія ВолодимирівнаФілософськийФілософії
Ярема Богдана ПавлівнаЮридичнийАдміністративного та фінансового права
Ярема Ярослав РомановичУправління фінансами та бізнесуДержавних та місцевих фінансів
Яремко Мар’яна ВолодимирінаУправління фінансами та бізнесуДержавних та місцевих фінансів
Яремко Тетяна ІванівнаІноземних мовНімецької філології
Яремко Зіновій МихайловичІсторичнийНової та новітньої історії зарубіжних країн
Яремчук Наталія ЯрославівнаІноземних мовСвітової літератури
Яремчук Юрій ЯрославовичПедагогічної освітиЗагальної та соціальної педагогіки
Яримович Уляна ВолодимирівнаФізичного виховання і спорту
Ярмола Галина ПетрівнаЮридичнийЦивільного права і процесу
Ярмолович В’ячеслав ВолодимировичПрикладної математики та інформатикиОбчислювальної математики
Ярошенко Тетяна МиколаївнаГеографічнийТуризму
Ярошко Наталія СергіївнаФілософськийТеорії та історії культури
Ярошко Сергій АдамовичІноземних мовФранцузької філології
Ясіновська Оксана ВасилівнаЮридичнийКримінального права і кримінології
Ясіновська Ірина ФантинівнаФілологічнийЗагального мовознавства
Ясінська Ірина АндріївнаУправління фінансами та бізнесуФінансів суб’єктів господарювання
Яструбецька Леся СергіївнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Яхонтова Тетяна ВадимівнаІноземних мовФранцузької філології
Яценко Галина ВолодимирівнаГеологічнийГеології корисних копалин
Яценко Андрій МиколайовичЖурналістикиУкраїнської преси
Яцикович Юлія ОлегівнаЖурналістикиМови засобів масової інформації
Яцимірська Марія ГригорівнаЖурналістикиТеорії і практики журналістики
Яцишин Михайло МихайловичКультури і мистецтвХорового співу
Яцишин Андрій МихайловичХімічнийФізичної та колоїдної хімії
Яців Зоряна СтепанівнаГеографічнийГеоморфології і палеогеографії
Ящук Юрій ОлександровичЕкономічнийМенеджменту
Васьківський Юрій ПетровичЖурналістикиКафедра Теорії і практики журналістики
Імбіровська-Сиваківська Лілія АнатоліївнаЖурналістикиКафедра Теорії і практики журналістики
Табінська Ірина РоманівнаЖурналістикиКафедра Теорії і практики журналістики
Сиваківський Ярослав ПетровичЖурналістикиКафедра Теорії і практики журналістики
Бердак Христина МихайлівнаЖурналістикиКафедра Теорії і практики журналістики
Альохіна Наталія ГеоргіївнаЖурналістикиКафедра Теорії і практики журналістики
Тибор Ольга ІванівнаЖурналістикиКафедра Теорії і практики журналістики
Капелюшний Анатолій ОлексійовичЖурналістикиМови засобів масової інформації
Маркевич Богдан МихайловичЖурналістикиМови засобів масової інформації
Дворянин Парасковія ЯрославівнаЖурналістикиРадіомовлення і телебачення
Лебеденко Наталія ЄвгенівнаЖурналістикиРадіомовлення і телебачення
Подедворний Тарас ВолодимировичЖурналістикиРадіомовлення і телебачення
Павлик Мар'ян ТарасовичЖурналістикиРадіомовлення і телебачення
Павлюк Людмила СтепанівнаЖурналістикиНових медій
Александров Павло МиколайовичЖурналістикиНових медій
Бурич Леся АдамівнаЖурналістикиНових медій
Полянський Ігор СтепановичЖурналістикиНових медій
Луць Юлія МихайлівнаЖурналістикиНових медій
Чубенко Катерина ВасилівнаЖурналістикиНових медій
Кочан Ірина ЯрославівнаЖурналістикиНових медій
Погранична Зоряна ВалеріївнаЖурналістикиНових медій
Струк Маріяна ВасилівнаЖурналістикиНових медій
Станкевич Володимир ЗеноновичМеханіко-математичнийМеханіки
Яджак Наталія СтепанівнаМеханіко-математичнийМеханіки
Василишин Андрій ВолодимировичМеханіко-математичнийМеханіки
Долінська Ірина ЯрославівнаМеханіко-математичнийМеханіки
Єлейко Ярослав ІвановичМеханіко-математичнийМатематичної статистики і диференціальних рівнянь
Базилевич Ірина БогданівнаМеханіко-математичнийМатематичної статистики і диференціальних рівнянь
Жерновий Юрій ВасильовичМеханіко-математичнийМатематичної статистики і диференціальних рівнянь
Косаревич Катерина ВікторівнаМеханіко-математичнийМатематичної статистики і диференціальних рівнянь
Доманська Олена ВікторівнаМеханіко-математичнийМатематичної статистики і диференціальних рівнянь
Ярова Оксана АнатоліївнаМеханіко-математичнийМатематичної статистики і диференціальних рівнянь
Хома Мар`яна ВолодимирівнаМеханіко-математичнийМатематичної статистики і диференціальних рівнянь
Лисецький Тарас БогдановичМеханіко-математичнийМатематичної статистики і диференціальних рівнянь
Скіра Ірина ВолодимирівнаМеханіко-математичнийМатематичної статистики і диференціальних рівнянь
Симотюк Михайло МихайловичМеханіко-математичнийМатематичної статистики і диференціальних рівнянь
Притула Ярослав ГригоровичМеханіко-математичнийТеорії функцій та функціонального аналізу
Кудрик Тарас СтепановичМеханіко-математичнийТеорії функцій та функціонального аналізу
Микитюк Ярослав ВолодимировичМеханіко-математичнийТеорії функцій та функціонального аналізу
Христіянин Андрій ЯрославовичМеханіко-математичнийТеорії функцій та функціонального аналізу
Луківська Дзвенислава ВолодимирівнаМеханіко-математичнийТеорії функцій та функціонального аналізу
Коренівська Олена ЗахаріївнаМеханіко-математичнийТеорії функцій та функціонального аналізу
Холявка Ярослав МихайловичМеханіко-математичнийАлгебри, Топології та Основ Математики
Іщук Юрій БогдановичМеханіко-математичнийАлгебри, Топології та Основ Математики
Мельник Іванна ОрестівнаМеханіко-математичнийАлгебри, Топології та Основ Математики
Романів Олег МиколайовичМеханіко-математичнийАлгебри, Топології та Основ Математики
Малоїд-Глєбова Марта ОлександрівнаМеханіко-математичнийАлгебри, Топології та Основ Математики
Саган Андрій ВікторовичМеханіко-математичнийАлгебри, Топології та Основ Математики
Пстрий Катерина МиколаївнаМеханіко-математичнийАлгебри, Топології та Основ Математики
Сухорукова Христина ОлександрівнаМеханіко-математичнийАлгебри, Топології та Основ Математики
Попадюк Ольга БогданівнаМеханіко-математичнийАлгебри, Топології та Основ Математики
Домша Ольга ВолодимирівнаМеханіко-математичнийАлгебри, Топології та Основ Математики
Дутка Ганна ЯківнаМеханіко-математичнийВищої математики
Гаталевич Андрій ІвановичМеханіко-математичнийВищої математики
Саницька Алла ОрестівнаМеханіко-математичнийВищої математики
Фірман Лідія ЮліанівнаМеханіко-математичнийВищої математики
Максимук Олександр ВасильовичМеханіко-математичнийВищої математики
Васильків Іван МиколайовичМеханіко-математичнийВищої математики
Тарасюк Святослав ІвановичМеханіко-математичнийВищої математики
Петрук Тетяна МиколаївнаМеханіко-математичнийВищої математики
Жумік Оксана ВасилівнаМеханіко-математичнийВищої математики
Гірна Олександра ЙосипівнаМеханіко-математичнийВищої математики
Куриляк Андрій ОлеговичМеханіко-математичнийМатематичної Економіки, Економетрії, Фінансової та Страхової Математики
Іжнін Ігор ІгоровичМіжнародних відносинМіжнародних комунікацій та цифрової дипломатії
Розумна Жанна В'ячеславівнаМіжнародних відносинМіжнародних комунікацій та цифрової дипломатії
Харченко Надія МиронівнаМіжнародних відносинМіжнародних комунікацій та цифрової дипломатії
Кіянка Ірина ВолодимирівнаМіжнародних відносинМіжнародних відносин і дипломатичної служби
Кушта Оксана ПетрівнаМіжнародних відносинМіжнародних відносин і дипломатичної служби
Стручок Наталія МиколаївнаМіжнародних відносинМіжнародних відносин і дипломатичної служби
Макогін Зоряна ЯрославівнаМіжнародних відносинМіжнародних відносин і дипломатичної служби
Бігус Мар`яна Михайлівна д/вМіжнародних відносинМіжнародних відносин і дипломатичної служби
Міхель Романа Романівна д/вМіжнародних відносинМіжнародних відносин і дипломатичної служби
Кушта Оксана ПетрівнаМіжнародних відносинМіжнародних відносин і дипломатичної служби
Кузьма Вікторія ВікторівнаМіжнародних відносинМіжнародного права
Грабинський Михайло ІгоровичМіжнародних відносинМіжнародного права
Присяжнюк Юрій ІвановичМіжнародних відносинМіжнародного права
Сеник Святослав ВолодимировичМіжнародних відносинЄвропейського права
Федунь Мар'яна ВасилівнаМіжнародних відносинЄвропейського права
Утко-Масляник Юлія МирославівнаМіжнародних відносинЄвропейського права
Бурак Степан ВолодимировичМіжнародних відносинЄвропейського права
Присяжний Павло МихайловичМіжнародних відносинЄвропейського права
Буковецька Наталія ВікторівнаМіжнародних відносинЄвропейського права
Іваночко Ірина БогданівнаМіжнародних відносинЄвропейського права
Герлах Ірина ВасилівнаМіжнародних відносинМіжнародних економічних відносин
Огінок Соломія ВасилівнаМіжнародних відносинМіжнародних економічних відносин
Біда Маріанна БогданівнаМіжнародних відносинМінародного економічного аналізу і фінансів
Бик Ігор СтепановичМіжнародних відносинІноземних мов факультету міжнародних відносин
Будій Зіновія ІванівнаМіжнародних відносинІноземних мов факультету міжнародних відносин
Кащишин Наталія ЄвгенівнаМіжнародних відносинІноземних мов факультету міжнародних відносин
Куспісь Наталія БогданівнаМіжнародних відносинІноземних мов факультету міжнародних відносин
Ліщинська Софія ВолодимирінаМіжнародних відносинІноземних мов факультету міжнародних відносин
Турчин Дмитро БогдановичМіжнародних відносинІноземних мов факультету міжнародних відносин
Фредборн Ларссон Пер ЛюдвігМіжнародних відносинІноземних мов факультету міжнародних відносин
Кавінська Соломія ЯрославівнаМіжнародних відносинІноземних мов факультету міжнародних відносин
Крупа Наталія СтепанівнаМіжнародних відносинІноземних мов факультету міжнародних відносин
Рега Ярина АндріївнаМіжнародних відносинІноземних мов факультету міжнародних відносин
Горячук Олена ВіталіївнаМіжнародних відносинІноземних мов факультету міжнародних відносин
Кагало Ольга МиколаївнаМіжнародних відносинІноземних мов факультету міжнародних відносин
Ільїна Анна АндріївнаМіжнародних відносинІноземних мов факультету міжнародних відносин
Якимович Ярина БогданівнаМіжнародних відносинІноземних мов факультету міжнародних відносин
Шмотолоха Іванна ЮріївнаМіжнародних відносинІноземних мов факультету міжнародних відносин
Онищук Оксана РоманівнаМіжнародних відносинЄвропейських та регіональних студій
Шаран Ольга ВасилівнаМіжнародних відносинЄвропейських та регіональних студій
Ільницька Ольга ВолодимирівнаПрикладної математики та інформатикиОбчислювальної математики
Борачок Ігор ВолодимировичПрикладної математики та інформатикиОбчислювальної математики
Бешлей Андрій ВолодимировичПрикладної математики та інформатикиОбчислювальної математики
Власюк Марія ВолодимирівнаПрикладної математики та інформатикиОбчислювальної математики
Лаврик Святослав ВолодимировичПрикладної математики та інформатикиОбчислювальної математики
Олійник Роман МиколайовичПрикладної математики та інформатикиДискретного аналізу та інтелектуальних систем
Пелюшкевич Ольга ВолодимирівнаПрикладної математики та інформатикиДискретного аналізу та інтелектуальних систем
Позднякова Інна ВолодимирівнаПрикладної математики та інформатикиДискретного аналізу та інтелектуальних систем
Коркуна Наталія МихайлівнаПрикладної математики та інформатикиДискретного аналізу та інтелектуальних систем
Стойко Тетяна ІгорівнаПрикладної математики та інформатикиДискретного аналізу та інтелектуальних систем
Смичок Марія БогданівнаПрикладної математики та інформатикиДискретного аналізу та інтелектуальних систем
Кириченко Наталія ВолодимирівнаПрикладної математики та інформатикиДискретного аналізу та інтелектуальних систем
Шахно Степан МихайловичПрикладної математики та інформатикиТеорії оптимальних процесів
Бартіш Михайло ЯрославовичПрикладної математики та інформатикиТеорії оптимальних процесів
Чабанюк Ярослав МихайловичПрикладної математики та інформатикиТеорії оптимальних процесів
Мельничин Андрій ВолодимировичПрикладної математики та інформатикиТеорії оптимальних процесів
Чипурко Андрій ІвановичПрикладної математики та інформатикиТеорії оптимальних процесів
Пасічник Олена ВікторівнаПрикладної математики та інформатикиТеорії оптимальних процесів
Демидюк Мирослав ВасильовичПрикладної математики та інформатикиТеорії оптимальних процесів
Степаняк Олег СтепановичПрикладної математики та інформатикиТеорії оптимальних процесів
Гавдяк Михайло МихайловичПрикладної математики та інформатикиТеорії оптимальних процесів
Недашковський Микола ОлександровичПрикладної математики та інформатикиТеорії оптимальних процесів
Мельничин Андрій ВолодимировичПрикладної математики та інформатикиТеорії оптимальних процесів
Ярмола Галина ПетрівнаПрикладної математики та інформатикиТеорії оптимальних процесів
Борисюк Ярина ЄвгенівнаПрикладної математики та інформатикиПрикладної математики
Висилишин Галина ВасилівнаПрикладної математики та інформатикиПрикладної математики
Марчук Юрій БогдановичПрикладної математики та інформатикиПрикладної математики
Переймибіда Андрій АндрійовичПрикладної математики та інформатикиПрикладної математики
Михаськів Віктор ВолодимировичПрикладної математики та інформатикиПрикладної математики
Кущак Петро БогдановичПрикладної математики та інформатики Програмування
Заболоцький Тарас МиколайовичПрикладної математики та інформатики Програмування
Пасічник Тимофій ВасильовичПрикладної математики та інформатики Програмування
Селіверстов Роман ГригоровичПрикладної математики та інформатики Програмування
Жировецький Віктор ВасильовичПрикладної математики та інформатики Програмування
Глова Андрій РомановичПрикладної математики та інформатики Програмування
Романчук Валентина ПетрівнаПрикладної математики та інформатики Програмування
Соляр Тетяна ЯрославівнаПрикладної математики та інформатики Програмування
Тополюк Юрій ПавловичПрикладної математики та інформатики Програмування
Кулешник Марія ОлексіївнаПрикладної математики та інформатики Програмування
Корольчук Світлана ЯрославівнаПрикладної математики та інформатики Програмування
Козій Ірина ЯрославівнаПрикладної математики та інформатики Інформаційних систем
Дреботій Роман ГригоровичПрикладної математики та інформатики Інформаційних систем
Стельмащук Віталій ВолодимировичПрикладної математики та інформатики Інформаційних систем
Василишин Богдан БогдановичПрикладної математики та інформатики Інформаційних систем
Ярошко Оксана СергіївнаПрикладної математики та інформатики Інформаційних систем
Соколовський Ярослав ІвановичПрикладної математики та інформатики Інформаційних систем
Яджак Михайло СтепановичПрикладної математики та інформатики Інформаційних систем
Козій Ірина ЯрославівнаПрикладної математики та інформатики Інформаційних систем
Хімка Уляна ТеодорівнаПрикладної математики та інформатикиМатематичного моделювання соціально-економічних процесів
Ярошко Світлана БорисівнаПрикладної математики та інформатикиМатематичного моделювання соціально-економічних процесів
Лисецька Олександра ЮріївнаПрикладної математики та інформатикиМатематичного моделювання соціально-економічних процесів
Мокрицький Тарас ВолодимировичПрикладної математики та інформатикиМатематичного моделювання соціально-економічних процесів
Моркун Наталя ВолодимирівнаПрикладної математики та інформатикиКібербезпеки
Пелешко Дмитро ДмитровичПрикладної математики та інформатикиКібербезпеки
Трушевський Валерій МиколайовичПрикладної математики та інформатикиКібербезпеки
Кропива Михайло ВікторовичПрикладної математики та інформатикиКібербезпеки
Карпюк Роман ВалентиновичПрикладної математики та інформатикиКібербезпеки
Вайганг Ганна ОлександрівнаПрикладної математики та інформатикиКібербезпеки
Комар Катерина ВячеславівнаПрикладної математики та інформатикиКібербезпеки
Олексин Михайло МихайловичПрикладної математики та інформатикиКібербезпеки
Терлецький Олександр ІгоровичПрикладної математики та інформатикиКібербезпеки
Винокурова Олена АнатоліївнаПрикладної математики та інформатикиКібербезпеки
Гірна Олександра ЙосипівнаПрикладної математики та інформатикиКібербезпеки
Журавчак Даниїл ЮрійовичПрикладної математики та інформатикиКібербезпеки
Бенцак Любов ІгорівнаПедагогічної освітиФізичного виховання і спорту
Лядик Олег ІгоровичПедагогічної освітиФізичного виховання і спорту
Зінь Любомира МихайлівнаПедагогічної освітиФізичного виховання і спорту
Рибчин Іван ЄвстахійовичПедагогічної освітиФізичного виховання і спорту
Ковалишин Оксана ІгорівнаПедагогічної освітиЗагальної педагогіки та педагогіки вищої школи
Мачинська Наталія ІгорівнаПедагогічної освітиПочаткової та дошкільної освіти
Галян Олена ІванівнаПедагогічної освітиПочаткової та дошкільної освіти
Кость Світлана ПетрівнаПедагогічної освітиПочаткової та дошкільної освіти
Винницька-Юсипович Оксана-АнастазіяПедагогічної освітиПочаткової та дошкільної освіти
Бущак Ігор МиколайовичПедагогічної освітиПочаткової та дошкільної освіти
Галюка Ольга СтепанівнаПедагогічної освітиПочаткової та дошкільної освіти
Собчук Анна АдамівнаПедагогічної освітиПочаткової та дошкільної освіти
Вінарчук Наталія МиколаївнаПедагогічної освітиПочаткової та дошкільної освіти
Турко Богдана БогданівнаПедагогічної освітиПочаткової та дошкільної освіти
Дутка Ганна ЯківнаПедагогічної освітиПочаткової та дошкільної освіти
Андрушко Лідія МиколаївнаПедагогічної освітиПочаткової та дошкільної освіти
Кірсанова Олена ВікторівнаПедагогічної освітиПочаткової та дошкільної освіти
Хланта Євгенія МихайлівнаПедагогічної освітиПочаткової та дошкільної освіти
Рибак Ольга ПетрівнаПедагогічної освітиПочаткової та дошкільної освіти
Васильків Тетяна ВолодимирівнаПедагогічної освітиПочаткової та дошкільної освіти
Коштура Олена ОлегівнаПедагогічної освітиПочаткової та дошкільної освіти
Корнят Віра СтепанівнаПедагогічної освітиСоціальної педагогіки та соціальної роботи
Мартіросян Леся АнатоліївнаПедагогічної освітиСоціальної педагогіки та соціальної роботи
Кос Ольга ІванівнаПедагогічної освітиСоціальної педагогіки та соціальної роботи
Цимбала Олеся МиронівнаПедагогічної освітиСоціальної педагогіки та соціальної роботи
Марчук Алла ВолодимирівнаПедагогічної освітиСоціальної педагогіки та соціальної роботи
Столярик Ольга ЮріївнаПедагогічної освітиСоціальної педагогіки та соціальної роботи
Перга Анастасія АнатоліївнаПедагогічної освітиСоціальної педагогіки та соціальної роботи
Пиріг Уляна ЯрославівнаПедагогічної освітиСоціальної педагогіки та соціальної роботи
Ярошенко Алла АнатоліївнаПедагогічної освітиСоціальної педагогіки та соціальної роботи
Зубрицька-Макота Ірина ВолодимирівнаПедагогічної освітиСоціальної педагогіки та соціальної роботи
Бордіян Ярослав ІгоровичПедагогічної освітиСоціальної педагогіки та соціальної роботи
Мачинська Наталія ІгорівнаПедагогічної освітиСоціальної педагогіки та соціальної роботи
Ковний Юрій ЄвгеновичПедагогічної освітиСпеціальної освіти
Семенів Наталія МиронівнаПедагогічної освітиСпеціальної освіти
Андрейко Богдана ВолодимирівнаПедагогічної освітиСпеціальної освіти
Сайко Христина ЯрославівнаПедагогічної освітиСпеціальної освіти
Бущак Олена ОлександрівнаПедагогічної освітиСпеціальної освіти
Дробіт Лілія РишардівнаПедагогічної освітиСпеціальної освіти
Саламон Олег ЛеонтійовичПедагогічної освітиСпеціальної освіти
Сидорович Ольга ІгорівнаПедагогічної освітиСпеціальної освіти
Сало Ірина ОлександрівнаПедагогічної освітиСпеціальної освіти
Шевченко Володимир МиколайовичПедагогічної освітиСпеціальної освіти
Горбіль Радислава ВасилівнаПедагогічної освітиСпеціальної освіти
Островський Ігор ПетровичПедагогічної освітиСпеціальної освіти
Томаневич Леся МиронівнаПедагогічної освітиСпеціальної освіти
Музичко Леся ТарасівнаПедагогічної освітиСпеціальної освіти
Островський Мирон МиколайовичПедагогічної освітиСпеціальної освіти
Дробчак Марта ІгорівнаПедагогічної освітиСпеціальної освіти
Васюник-Кулієва Марія ІванівнаПедагогічної освітиСпеціальної освіти
Шушкова Юлія ВолодимирівнаУправління фінансами та бізнесуФінансового менеджменту
Клепанчук Ольга ЮріївнаУправління фінансами та бізнесуФінансового менеджменту
Круглякова Віра Володимирівна Управління фінансами та бізнесуФінансового менеджменту
Слобода Лариса ЯрославівнаУправління фінансами та бізнесуФінансового менеджменту
Грудзевич Уляна ЯрославівнаУправління фінансами та бізнесуФінансового менеджменту
Герасименко Олена ВікторівнаУправління фінансами та бізнесуПублічного адміністрування та управілння бізнесом
Решота Олена АнатоліївнаУправління фінансами та бізнесуПублічного адміністрування та управілння бізнесом
Табачук Андрій ЯрославовичУправління фінансами та бізнесуЕкономіки та публічного управління
Нагорнюк Оксана ПетрівнаУправління фінансами та бізнесуЕкономіки та публічного управління
Возняк Галина ВасилівнаУправління фінансами та бізнесуЕкономіки та публічного управління
Руденко Ольга МстиславівнаУправління фінансами та бізнесуЕкономіки та публічного управління
Юрків Руслан РуслановичУправління фінансами та бізнесуЕкономіки та публічного управління
Вітер Олександра МиколаївнаУправління фінансами та бізнесуЕкономіки та публічного управління
Парубчак Іван ОрестовичУправління фінансами та бізнесуЕкономіки та публічного управління
Куліш Інна МихайлівнаУправління фінансами та бізнесуЕкономіки та публічного управління
Подвірна Наталія СтепанівнаУправління фінансами та бізнесуЕкономіки та публічного управління
Сновидович Ірина ГригорівнаУправління фінансами та бізнесуЕкономіки та публічного управління
Петришин Людмила ПетрівнаУправління фінансами та бізнесу Обліку,аналізу і контролю
Депутат Богдан ЯрославовичУправління фінансами та бізнесу Цифрової економіки та бізнес аналітики
Старух Анна ІгорівнаУправління фінансами та бізнесу Цифрової економіки та бізнес аналітики
Ярема Олег РомановичУправління фінансами та бізнесу Цифрової економіки та бізнес аналітики
Борщук Ірина ВолодимирівнаУправління фінансами та бізнесу Цифрової економіки та бізнес аналітики
Руда Ірина ІгорівнаУправління фінансами та бізнесу Цифрової економіки та бізнес аналітики
Барановський Олександр ІвановичУправління фінансами та бізнесу Фінансових технологій і консалтингу
Вовчак Ольга ДмитрівнаУправління фінансами та бізнесу Фінансових технологій і консалтингу
Гірченко Тетяна ДмитрівнаУправління фінансами та бізнесу Фінансових технологій і консалтингу
Міщенко Світлана ВолодимирівнаУправління фінансами та бізнесу Фінансових технологій і консалтингу
Пшик Богдан ІвановичУправління фінансами та бізнесу Фінансових технологій і консалтингу
Рудевська Вікторія ІгорівнаУправління фінансами та бізнесу Фінансових технологій і консалтингу
Сидорова Олена ВолодимирівнаУправління фінансами та бізнесу Фінансових технологій і консалтингу
Євтух Любов БогданівнаУправління фінансами та бізнесу Фінансових технологій і консалтингу
Голуб Роксолана РостиславівнаУправління фінансами та бізнесу Фінансових технологій і консалтингу
Грудзевич Уляна ЯрославівнаУправління фінансами та бізнесу Фінансових технологій і консалтингу
Дребот Наталія ПетрівнаУправління фінансами та бізнесу Фінансових технологій і консалтингу
Лапішко Зоряна ЯрославівнаУправління фінансами та бізнесу Фінансових технологій і консалтингу
Сідельник Олена ПетрівнаУправління фінансами та бізнесу Фінансових технологій і консалтингу
Слобода Лариса ЯрославівнаУправління фінансами та бізнесу Фінансових технологій і консалтингу
Тимощук Мирослава РоманівнаУправління фінансами та бізнесу Фінансових технологій і консалтингу
Тяжкороб Ірина ВолодимирівнаУправління фінансами та бізнесу Фінансових технологій і консалтингу
Фостяк Віра ВолодимирівнаУправління фінансами та бізнесу Фінансових технологій і консалтингу
Другова Віра ТеодорівнаУправління фінансами та бізнесу Фінансових технологій і консалтингу
Лук'янська Ольга ВолодимирівнУправління фінансами та бізнесу Фінансових технологій і консалтингу
Семеген Ірина БогданівнаУправління фінансами та бізнесу Фінансових технологій і консалтингу
Дунас Наталія ВолодимирівнаУправління фінансами та бізнесу Фінансових технологій і консалтингу
Пашова Сніжанна МиколаївнаУправління фінансами та бізнесу Фінансових технологій і консалтингу
Дудинець Лідія АнатоліївнаУправління фінансами та бізнесу Фінансових технологій і консалтингу
Танчак Ярина АндріївнаУправління фінансами та бізнесу Фінансових технологій і консалтингу
Гамерник Роман ВасильовичФізичнийЕкспериментальної фізики
Малий Тарас СергійовичФізичнийЕкспериментальної фізики
Рудиш Мирон ЯрославовичФізичнийЕкспериментальної фізики
Маньковська Ірина ГригорівнаФізичнийЕкспериментальної фізики
Щепанський Павло АндрійовичФізичнийЗагальної фізики
Пришко Іван АндрійовичФізичнийЗагальної фізики
Гнатенко Христина ПавлівнаФізичнийТеоретичної фізики імені професора Івана Вакарчука
Кузьмак Андрій РомановичФізичнийТеоретичної фізики імені професора Івана Вакарчука
Понеділок Григорій ВолодимировичФізичнийТеоретичної фізики імені професора Івана Вакарчука
Ігнатюк Василь ВасильовичФізичнийТеоретичної фізики імені професора Івана Вакарчука
Никируй Юлія СеменівнаФізичнийФізики металів
Соколюк Богдан ІвановичФізичнийФізики металів
Кошмак Ігор ОлександровичФізичнийАстрофізики
Коваленко Марія ВасилівнаФізичнийФізики твердого тіла
Турко Борис ІгоровичФізичнийФізики твердого тіла
Ціховський Іван ЛюбомировичФілологічнийУкраїнської мови імені професора Івана Ковалика
Мосур Оксана СергіївнаФілологічнийУкраїнської мови імені професора Івана Ковалика
Бутковська Оксана СтепанівнаФілологічнийУкраїнської мови імені професора Івана Ковалика
Висоцька Марія АртурівнаФілологічнийУкраїнської мови імені професора Івана Ковалика
Сус Ірина Романівна ФілологічнийУкраїнської мови імені професора Івана Ковалика
Стрієшин Романія РоманівнаФілологічнийУкраїнської мови імені професора Івана Ковалика
Кісь Єлизавета БогданівнаФілологічнийУкраїнської мови імені професора Івана Ковалика
Роздольська Ірина ВолодимирівнаФілологічнийУкраїнської літератури
Бомко Лілія ОлександрівнаФілологічнийУкраїнської літератури
Генц Андріана ВолодимирівнаФілологічнийУкраїнської літератури
Тихолоз Богдан СергійовичФілологічнийУкраїнської літератури
Горблянський Ігор ПетровичФілологічнийУкраїнської літератури
Євчук Уляна ЮріївнаФілологічнийПольської філології
Туз Ольга СтепанівнаФілологічнийПольської філології
Сливинська Олеся МихайлівнаФілологічнийПольської філології
Фатич Соломія ДмитрівнаФілологічнийСходознавства імені професора Ярослава Дашкевича
Колосова Ольга БогданівнаФілологічнийСходознавства імені професора Ярослава Дашкевича
Озкан Тетяна МихайлівнаФілологічнийСходознавства імені професора Ярослава Дашкевича
Чу ЧуФілологічнийСходознавства імені професора Ярослава Дашкевича
Пасемко Оксана ЛюбомирівнаФілологічнийСходознавства імені професора Ярослава Дашкевича
Павленок Андрій ВолодимировичФілологічнийСходознавства імені професора Ярослава Дашкевича
Ілійчук Ірина ВолодимирівнаФілологічнийСходознавства імені професора Ярослава Дашкевича
Сейтяг'яєв Нариман СеїтаметовичФілологічнийСходознавства імені професора Ярослава Дашкевича
Тищенко Костянтин МиколайовичФілологічнийСходознавства імені професора Ярослава Дашкевича
Бушко Галина ОлегівнаФілологічнийСлов’янської філології імені професора Іларіона Свєнціцького
Григорук Світлана ІллівнаФілологічнийЗагального мовознавства
Антоненко Юлія МихайлівнаФілологічнийЗагального мовознавства
Яремко Лілія МиколаївнаФілологічнийУкраїнської фольклористики імені академіка Філарета Колесси
Парубій Уляна ЮріївнаФілологічнийУкраїнської фольклористики імені академіка Філарета Колесси
Ковалик Лілія ВолодимирівнаФілологічнийУкраїнської фольклористики імені академіка Філарета Колесси
Фарина Наталія ГригорівнаФілологічнийУкраїнського прикладного мовознавства
Кухарчишин Марія ІванівнаФілологічнийУкраїнського прикладного мовознавства
Ценюх Ольга ЗіновіївнаФілологічнийУкраїнського прикладного мовознавства
Збир Ірина МихайлівнаФілологічнийУкраїнського прикладного мовознавства
Челецька Маряна МаркіянівнаФілологічнийТеорії літератури та порівняльного літературознавства
Федорів Уляна Миколаївна ФілологічнийТеорії літератури та порівняльного літературознавства
Легкий Микола ЗіновийовичФілологічнийТеорії літератури та порівняльного літературознавства
Кочергіна Ірина АнатоліївнаФілософськийПсихології
Рибак Оксана СтепанівнаФілософськийПсихології
Мандзик Тетяна МихайлівнаФілософськийПсихології
Стельмащук Христина РоманівнаФілософськийПсихології
Мусаковська Олена МихалівнаФілософськийПсихології
Васютинський Вадим ОлександровичФілософськийПсихології
Скринник Зоя ЕдуардівнаФілософськийФілософії
Ланюк Євген ЮрійовичФілософськийФілософії
Дубняк Златислав ОлександровичФілософськийФілософії
Бартусяк Павло МиколайовичФілософськийФілософії
Довгань Марія ГригорівнаФілософськийТеорії та історії культури
Бойко Ігор МирославовичФілософськийТеорії та історії культури
Продан Тетяна ПавлівнаФілософськийТеорії та історії культури
Поліщук Ростислав МиколайовичФілософськийТеорії та історії культури
Сурмач Оксана ІванівнаФілософськийТеорії та історії культури
Павлишин Анастасія ДмитрівнаФілософськийТеорії та історії культури
Синиця Андрій СтепановичФілософськийІсторії філософії
Ковальчук Юлія ВасилівнаФілософськийІсторії філософії
Куречко Ірина ІгорівнаФілософськийПолітології
Чоловська Олександра Павлівна д/вФілософськийПолітології
Мотрен Святослав МиколайовичФілософськийТеорії та історії політичної науки
Ковальчук Михайло ВасильовичФілософськийТеорії та історії політичної науки
Возняк Святослава ІгорівнаФілософськийТеорії та історії політичної науки
Токарєва Лідія ВолодимирівнаФілософськийТеорії та історії політичної науки
Кукарцев Олег ВікторовичФілософськийТеорії та історії політичної науки
Потерейко Орислава Олегівна ФілософськийТеорії та історії політичної науки
Тупичак Микола АнатолійовичХімічнийОрганічної хімії
Горбенко Юлія ЮріївнаХімічнийФізичної та колоїдної хімії
Сливка Юрій ІвановичХімічнийНеорганічної хімії
Гутів Богдан ІгоровичЮридичнийІсторії держави, права та політико-правових учень
Олійник Юрій ВадимовичЮридичнийІсторії держави, права та політико-правових учень
Бедрій Мар’ян МироновичЮридичнийІсторії держави, права та політико-правових учень
Лубчук Олена ДмитрівнаЮридичнийІсторії держави, права та політико-правових учень
Лесик Оксана ВолодимирівнаЮридичнийІсторії держави, права та політико-правових учень
Коцан-Олинець Юлія ЯрославівнаЮридичнийТеорії та філософії права
Гунько Наталя ЮріївнаЮридичнийТеорії та філософії права
Наконечна Анна МихайлівнаЮридичнийТеорії та філософії права
Мочерад Анна МихайлівнаЮридичнийТеорії та філософії права
Гордієнко Володимир ВолодимировичЮридичнийКримінального права і кримінології
Шуп'яна Мар'яна ЮріївнаЮридичнийКримінального права і кримінології
Крикливець Дмитро ЄвгеновичЮридичнийКримінального права і кримінології
Денис Соломія РоманівнаЮридичнийКримінального права і кримінології
Сень Ірина ЗеновіївнаЮридичнийКримінального права і кримінології
Боднарчук Руслан ОрестовичЮридичнийКримінального права і кримінології
Кондра Олександр ЯрославовичЮридичнийКримінального права і кримінології
Ждиняк Наталія ПетрівнаЮридичнийКримінального права і кримінології
Ковалик Юлія МихайлівнаЮридичнийКримінального права і кримінології
Вакула Ірина МихайлівнаЮридичнийКримінального права і кримінології
Бурачинська Юстина БогданівнаЮридичнийКримінального права і кримінології
Якубівський Ігор ЄвгеновичЮридичнийЦивільного права і процесу
Яновицька Галина БогданівнаЮридичнийЦивільного права і процесу
Кравчик Марта БогданівнаЮридичнийЦивільного права і процесу
Мельник Андрій ВолодимировичЮридичнийЦивільного права і процесу
Тур Ольга ТарасівнаЮридичнийЦивільного права і процесу
Батенчук Марія МихайлівнаЮридичнийЦивільного права і процесу
Зборівський Юрій-Антоній ЯрославовичЮридичнийЦивільного права і процесу
Андрусів Уляна БогданівнаЮридичнийЦивільного права і процесу
Рим Тарас ЯрославовичЮридичнийЦивільного права і процесу
Пасайлюк Ірина ВасилівнаЮридичнийЦивільного права і процесу
Ланкевич Андрій ЗіновийовичЮридичнийЦивільного права і процесу
Кушнір Альберт АндрійовичЮридичнийЦивільного права і процесу
Зубачик Наталія БогданівнаЮридичнийЦивільного права і процесу
Кахнич Володимир СтепановичЮридичнийАдміністративного та фінансового права
Шандра Роман СтаніславовичЮридичнийАдміністративного та фінансового права
Джох Роман ВасильовичЮридичнийАдміністративного та фінансового права
Паславська Наталія ТарасівнаЮридичнийАдміністративного та фінансового права
Заболотна Галина ІгорівнаЮридичнийАдміністративного та фінансового права
Сирко Мар'яна ВасилівнаЮридичнийАдміністративного та фінансового права
Кузьмич Владислав ВолодимировичЮридичнийАдміністративного та фінансового права
Гудз Богдан ДаниловичЮридичнийАдміністративного та фінансового права
Бедрій Руслан БогдановичЮридичнийКонституційного права
Кобрин Володимир СтепановичЮридичнийКонституційного права
Слюсарчук Христина ТарасівнаЮридичнийКонституційного права
Дубас Вікторія ВасилівнаЮридичнийКонституційного права
Кіселичник Василь ПетровичЮридичнийКонституційного права
Манюк Петро ТеодоровичЮридичнийКонституційного права
Раневич Орест ЮрійовичЮридичнийСоціального права
Шпарик Назар ЯрославовичЮридичнийСоціального права
Бук Мирослава ОлегівнаЮридичнийСоціального права
Олексів Ігор ІгоровичЮридичнийСоціального права
Гірник Оксана ОлегівнаЮридичнийСоціального права
Максимишин Наталя МиронівнаЮридичнийКримінального процесу та криміналістики
Слюсарчук Христина РостиславівнаЮридичнийКримінального процесу та криміналістики
Шевчук Марта ІванівнаЮридичнийКримінального процесу та криміналістики
Піх Юрій ТарасовичЮридичнийКримінального процесу та криміналістики
Конюшин Юлія ІванівнаЮридичнийКримінального процесу та криміналістики
Борейко Галина ДмитрівнаЮридичнийКримінального процесу та криміналістики
Єзерський Руслан БогдановичЮридичнийКримінального процесу та криміналістики
Рафальонт Світлана РоманівнаЮридичнийКримінального процесу та криміналістики
Лизак Ярослав ВасильовичЮридичнийКримінального процесу та криміналістики
Іваницький Ярослав ОлеговичЮридичнийКримінального процесу та криміналістики
Шуневич Катерина АндріївнаЮридичнийКримінального процесу та криміналістики
Шпуганич Ірина ІгорівнаЮридичнийІнтелектуальної власності, інформаційного та корпоративного права
Дюкарєва-Бержаніна Катерина ЮріївнаЮридичнийІнтелектуальної власності, інформаційного та корпоративного права
Гринчак Ірина ВолодимирівнаЮридичнийІнтелектуальної власності, інформаційного та корпоративного права
Кметик-Подубінська Христина ІгорівнаЮридичнийІнтелектуальної власності, інформаційного та корпоративного права
Гладьо Юлія ОлексіївнаЮридичнийІнтелектуальної власності, інформаційного та корпоративного права
Паєнок Ана ОлександрівнаЮридичнийІнтелектуальної власності, інформаційного та корпоративного права
Суханов Максим ОлександровичЮридичнийІнтелектуальної власності, інформаційного та корпоративного права
Масловська Ольга ДмитрівнаБіологічнийМікробіології
Мороз Оксана МихайлівнаБіологічнийМікробіології
Нагалєвська Марія РоманівнаБіологічнийБіохімії
Канюка Олена ПетрівнаБіологічнийБіохімії
Єфіменко Наталія ВалентинівнаБіологічнийБіохімії
Сирватка Василь ЯрославовичБіологічнийГенетики та біотехнології
Іскра Руслана ЯрославівнаБіологічнийФізіології людини і тварин
Білонога Ольга ОлегівнаБіологічнийФізіології людини і тварин
Федас Ірина ІванівнаБіологічнийФізіології людини і тварин
Мамчур Оксана ВасилівнаБіологічнийФізіології та екології рослин
Кавулич Яна ЗіновіївнаБіологічнийФізіології та екології рослин
Андрейчук Роксолана РусланівнаБіологічнийБотаніки
Начичко Віктор ОлексійовичБіологічнийБотаніки
Сичак Надія МиколаївнаБіологічнийБотаніки
Царик Інна ЙосифівнаБіологічнийБотаніки
Хомей Ярослав ЯрославовичБіологічнийБотаніки
Колтун Ірина ОлегівнаБіологічнийЗоології
Скирпан Ірина ПетрівнаБіологічнийЗоології
Марців Марія ВолодимирівнаБіологічнийЗоології
Назарук Катерина МиколаївнаБіологічнийЗоології
Коваль Оксана СтепанівнаБіологічнийЗоології
Капрусь Ігор ЯрославовичБіологічнийЕкології
Драч Юрій АнатолійовичБіологічнийЕкології
Шалай Ярина РоманівнаБіологічнийБіофізики та біоінформатики
Томенюк Олена МихайлівнаГеографічнийГеоморфології і палеогеографії
Пацак Ігор ГригоровичГеографічнийГотельно-ресторанної справи та харчових технологій
Бомба Мирослав ЯрославовичГеографічнийГотельно-ресторанної справи та харчових технологій
Вівчарук Ольга МиколаївнаГеографічнийГотельно-ресторанної справи та харчових технологій
Кушнірук Галина ВолодимирівнаГеографічнийГотельно-ресторанної справи та харчових технологій
Майкова Світлана ВіталіївнаГеографічнийГотельно-ресторанної справи та харчових технологій
Удуд Іванна РоманівнаГеографічнийГотельно-ресторанної справи та харчових технологій
Федина Лариса ОлександрівнаГеографічнийГотельно-ресторанної справи та харчових технологій
Маслійчук Ольга БогданівнаГеографічнийГотельно-ресторанної справи та харчових технологій
Цимбала Ольга СтефанівнаГеографічнийГотельно-ресторанної справи та харчових технологій
Максимець Олександра БогданівнаГеографічнийГотельно-ресторанної справи та харчових технологій
Паук Оксана ЄвгенівнаГеографічнийГотельно-ресторанної справи та харчових технологій
Чайка Ірина МирославівнаГеографічнийГотельно-ресторанної справи та харчових технологій
Дорош Ірина МирославівнаГеографічнийГотельно-ресторанної справи та харчових технологій
Подвірна Христина ЄвгенівнаГеографічнийГотельно-ресторанної справи та харчових технологій
Елбакідзе Маріне МухтарівнаГеографічнийГеоекології і фізичної географії
Буряник Олеся ОлексіївнаГеографічнийГеоекології і фізичної географії
Теліш Павло СтепановичГеографічнийРаціонального використання природних ресурсів і охорони природи
Зюзін Святослав ЮрійовичГеографічнийРаціонального використання природних ресурсів і охорони природи
Волошин Петро Костянтинович ГеографічнийКонструктивної географії та картографії
Безручко Любомир СтепановичГеографічнийТуризму
Іваник Мирослав БогдановичГеографічнийТуризму
Красько Анна БогданівнаГеографічнийТуризму
Мункачій Ірина ЗеновіївнаГеографічнийТуризму
Стецький Василь ВолодимировичГеографічнийТуризму
Філь Марія ІванівнаГеографічнийТуризму
Грицишин Анна ТарасівнаГеографічнийТуризму
Зінько Юрій ВолодимировичГеографічнийТуризму
Благодир Світлана ФеодосіївнаГеографічнийТуризму
Кізима Вікторія ЛюбомирівнаГеографічнийТуризму
Малюга Ліна АнатоліївнаГеографічнийТуризму
Шульц Світлана ЛеонідівнаГеографічнийТуризму
Завадовський Тарас БогдановичГеографічнийТуризму
Тузяк Ярина МирославівнаГеологічнийЗагальної та історичної геології і палеонтології
Цільмак Оксана ВасилівнаГеологічнийЗагальної та історичної геології і палеонтології
Скакун Леонід ЗеновійовичГеологічнийМінералогії
Волошин Петро КостянтиновичГеологічнийЕкологічної та інженерної геології і гідрогеології
Кремінь Надія ЮріївнаГеологічнийЕкологічної та інженерної геології і гідрогеології
Кріль Соломія ЯрославівнаГеологічнийЕкологічної та інженерної геології і гідрогеології
Марусяк Валентина ПетрівнаГеологічнийЕкологічної та інженерної геології і гідрогеології
Дацків Наталя ІгорівнаЕкономічнийЕкономічної кібернетики
Івончак Ірина ОлегівнаЕкономічнийЕкономіки підприємства
Корягін Максим ВікторовичЕкономічнийОбліку і аудиту
Дубіль Олена ВасилівнаЕкономічнийОбліку і аудиту
Вишневська Стефанія МиколаївнаЕкономічнийІнформаційних систем в менеджменті
Мельник Наталія БогданівнаЕкономічнийІнформаційних систем в менеджменті
Ладик Софія РоманівнаЕкономічнийІнформаційних систем в менеджменті
Кравець Ірина БогданівнаЕкономічнийІнформаційних систем в менеджменті
Майовець Ярина МихайлівнаЕкономічнийЕкономічної теорії
Рудковська Наталія АндріївнаЕкономічнийЕкономічної теорії
Врублевська Олена ВасилівнаЕкономічнийМаркетингу
Бортнік Надіяь ВасилівнаЕкономічнийМаркетингу
Зіньцьо Юлія ВолодимирівнаЕкономічнийМаркетингу
Фещур Ірина ВолодимирівнаЕкономічнийМаркетингу
Войтович Людмила МирославівнаЕкономічнийАналітичної економії і міжнародної економіки
Лаба Ірина ЗінонівнаЕкономічнийАналітичної економії і міжнародної економіки
Федик Мар'яна ВолодимирівнаЕкономічнийАналітичної економії і міжнародної економіки
Куйбіда Степан ВасильовичЕкономічнийАналітичної економії і міжнародної економіки
Виклюк Мар'яна ІванівнаЕкономічнийМенеджменту
Мисак Галина ІгорівнаЕкономічнийМенеджменту
Замроз Мар'яна ВолодимирівнаЕкономічнийМенеджменту
Шпарик Ярема ЯрославовичЕкономічнийМенеджменту
Дроздовська Любов ОлександрівнаЕкономічнийМенеджменту
Креховець Ольга Василівна ЕкономічнийМенеджменту
Кузик Олег БогдановичЕкономічнийМенеджменту
Дроздовська Любов ОлександрівнаЕкономічнийМенеджменту
Павлишин Маріанна ЛьвівнаЕкономічнийУправління та експертизи товарів
Бочан Ігор ОмеляновичЕкономічнийУправління та експертизи товарів
Скрипко Тетяна ОлександрівнаЕкономічнийУправління та експертизи товарів
Банера Надія ПетрівнаЕкономічнийУправління та експертизи товарів
Гарасимлюк Марія ВолодимирівнаЕкономічнийУправління та експертизи товарів
Гелей Людмила ОлегівнаЕкономічнийУправління та експертизи товарів
Мороз Володимир ПавловичЕкономічнийУправління та експертизи товарів
Захарчин Роман МироновичЕкономічнийУправління та експертизи товарів
Килин Оксана ВасилівнаЕкономічнийУправління та експертизи товарів
Ковальчук Христина ІгорівнаЕкономічнийУправління та експертизи товарів
Луців Наталія ВасилівнаЕкономічнийУправління та експертизи товарів
Озимок Галина ВолодимирівнаЕкономічнийУправління та експертизи товарів
Пилипенко Соломія МиколаївнаЕкономічнийУправління та експертизи товарів
Свелеба Наталія АндріївнаЕкономічнийУправління та експертизи товарів
Левицька Ольга МиколаївнаЕкономічнийУправління та експертизи товарів
Сеник Леся ЯрославівнаЕкономічнийУправління та експертизи товарів
Шегинська Наталія ЗенонівнаЕкономічнийСоціального забезпечення та управління персоналом
Кравченко Ірина СеменівнаЕкономічнийСоціального забезпечення та управління персоналом
Семів Любов КазимирівнаЕкономічнийСоціального забезпечення та управління персоналом
Возна Любов БогданівнаЕкономічнийСоціального забезпечення та управління персоналом
Жеребило Ірина ВладиславівнаЕкономічнийСоціального забезпечення та управління персоналом
Кадикало Оксана ІгорівнаЕкономічнийСоціального забезпечення та управління персоналом
Козьмук Наталя ІгорівнаЕкономічнийСоціального забезпечення та управління персоналом
Комаринська Зоряна МихайлівнаЕкономічнийСоціального забезпечення та управління персоналом
Мельник Оксана ВолодимирівнаЕкономічнийСоціального забезпечення та управління персоналом
Кліпкова Оксана ІгорівнаЕкономічнийСоціального забезпечення та управління персоналом
Кліпа Юлія ВолодимирівнаЕкономічнийСоціального забезпечення та управління персоналом
Хмелярчук Марія ІгорівнаЕкономічнийБезпеки інформації та бізнес-комунікацій
Пухир Світлана ТимофіївнаЕкономічнийБезпеки інформації та бізнес-комунікацій
Ноздріна Лариса ВасилівнаЕкономічнийБезпеки інформації та бізнес-комунікацій
Панковець Марта ПетрівнаЕкономічнийБезпеки інформації та бізнес-комунікацій
Шевчук Тетяна ВіталіївнаЕкономічнийБезпеки інформації та бізнес-комунікацій
Циганчук Роман ОлеговичЕкономічнийБезпеки інформації та бізнес-комунікацій
Квасній Марія МиколаївнаЕкономічнийБезпеки інформації та бізнес-комунікацій
Клювак Оксана ВолодимирівнаЕкономічнийБезпеки інформації та бізнес-комунікацій
Рудницький Василь СтепановичЕкономічнийОблікових технологій та оподаткування
Кундря-Висоцька Оксана ПетрівнаЕкономічнийОблікових технологій та оподаткування
Любенко Андрій МиколайовичЕкономічнийОблікових технологій та оподаткування
Демко Ірина ІванівнаЕкономічнийОблікових технологій та оподаткування
Сарахман Оксана МиколаївнаЕкономічнийОблікових технологій та оподаткування
Хомуляк Тарас ІгоровичЕкономічнийОблікових технологій та оподаткування
Шурпенкова Руслана КазимирівнаЕкономічнийОблікових технологій та оподаткування
Чаплига Володимир ВячеславовичЕкономічнийОблікових технологій та оподаткування
Вагнер Ірина МихайлівнаЕкономічнийОблікових технологій та оподаткування
Анохін Володимир СтепановичЕлектронікиСистемного проектування
Ляшкевич Василь ЯремовичЕлектронікиСистемного проектування
Стахіра Роман ЙосиповичЕлектронікиСистемного проектування
Мисюк Ірина ВолодимирівнаЕлектронікиСистемного проектування
Каськун Олег ДаниловичЕлектронікиСистемного проектування
Лозинський Володимир Мар?яновичЕлектронікиСистемного проектування
Продивус Андрій МихайловичЕлектронікиСистемного проектування
Ляшкевич Марія ЮріївнаЕлектронікиСистемного проектування
Кулик Петро Русланович ЕлектронікиСистемного проектування
Куцяба Тарас ІгоровичЕлектронікиСистемного проектування
Сеник Андрій ДмитровичЕлектронікиСистемного проектування
Мисюк Роман ВолодимировичЕлектронікиСистемного проектування
Огірко Ігор ВасильовичЕлектронікиСистемного проектування
Цибуляк Богдан ЗіновійовичЕлектронікиСистемного проектування
Мокій Олександра АнатоліївнаЕлектронікиСистемного проектування
Рендзіняк Сергій ЙосиповичЕлектронікиРадіофізики та комп’ютерних технологій
Калівошка Богдана МихайлівнаЕлектронікиРадіофізики та комп’ютерних технологій
Катерняк Ігор БогдановичЕлектронікиРадіофізики та комп’ютерних технологій
Дзіковський Віктор ЄвгеновичЕлектронікиРадіофізики та комп’ютерних технологій
Шмигельський Ярослав АнтоновичЕлектронікиРадіофізики та комп’ютерних технологій
Левуш Павло НазаровичЕлектронікиРадіофізики та комп’ютерних технологій
Болеста Іван МихайловичЕлектронікиРадіофізики та комп’ютерних технологій
Любунь Зіновій МихайловичЕлектронікиРадіофізики та комп’ютерних технологій
Вельгош Сергій РомановичЕлектронікиРадіофізики та комп’ютерних технологій
Сас Наталія БогданівнаЕлектронікиРадіофізики та комп’ютерних технологій
Середницька Христина ІгорівнаЕлектронікиРадіофізики та комп’ютерних технологій
Риковський Петро АнтоновичЕлектронікиРадіофізики та комп’ютерних технологій
Шевчук Валерій ДмитровичЕлектронікиРадіофізики та комп’ютерних технологій
Соколовський Богдан СтепановичЕлектронікиРадіоелектронних і комп’ютерних систем
Гура Володимир ТарасовичЕлектронікиРадіоелектронних і комп’ютерних систем
Сінькевич Олег ОлександровичЕлектронікиРадіоелектронних і комп’ютерних систем
Павлик Михайло РомановичЕлектронікиРадіоелектронних і комп’ютерних систем
Притула Маріанна МиколаївнаЕлектронікиРадіоелектронних і комп’ютерних систем
Клим Галина ІванівнаЕлектронікиРадіоелектронних і комп’ютерних систем
Парандій Петро ПетровичЕлектронікиРадіоелектронних і комп’ютерних систем
Крупич Олег МиколайовичЕлектронікиОптоелектроніки та інформаційних технологій
Паночко Галина ІванівнаЕлектронікиОптоелектроніки та інформаційних технологій
Дверій Остап РомановичЕлектронікиОптоелектроніки та інформаційних технологій
Горон Богдан ІгоровичЕлектронікиОптоелектроніки та інформаційних технологій
Малинич Сергій ЗахаровичЕлектронікиОптоелектроніки та інформаційних технологій
Куньо Іван МихайловичЕлектронікиОптоелектроніки та інформаційних технологій
Мостова Мар'яна РоманівнаЕлектронікиОптоелектроніки та інформаційних технологій
Бігдай Володимир ГаррійовичЕлектронікиФізичної та біомедичної електроніки
Бучковська Марія ДмитрівнаЕлектронікиФізичної та біомедичної електроніки
Медвідь Іванна ІванівнаЕлектронікиФізичної та біомедичної електроніки
Кофлюк Ірина МиколаївнаЕлектронікиФізичної та біомедичної електроніки
Вороняк Мирослав ІвановичЕлектронікиФізичної та біомедичної електроніки
Пташник Вадим ВікторовичЕлектронікиФізичної та біомедичної електроніки
Максимчук Данило МаксимовичЕлектронікиФізичної та біомедичної електроніки
Коплак Ольга МихайлівнаЕлектронікиФізичної та біомедичної електроніки
Кушлик Маркіян ОлеговичЕлектронікиСенсорної та напівпровідникової електроніки
Лис Роман МирославовичЕлектронікиСенсорної та напівпровідникової електроніки
Слободзян Дмитро ПетровичЕлектронікиСенсорної та напівпровідникової електроніки
Каюн Ігор ВалерійовичЕлектронікиСенсорної та напівпровідникової електроніки
Лесечко Богумила ВасилівнаІноземних мовМіжкультурної комунікації та перекладу
Денис Ольга ВолодимирівнаІноземних мовМіжкультурної комунікації та перекладу
Натмессніг СабрінаІноземних мовМіжкультурної комунікації та перекладу
Присяжнюк Олена ІгорівнаІноземних мовМіжкультурної комунікації та перекладу
Сопіла Тетяна МиколаївнаІноземних мовМіжкультурної комунікації та перекладу
Прохасько Юрій БогдановичІноземних мовМіжкультурної комунікації та перекладу
Рій Мирослава МихайлівнаІноземних мовМіжкультурної комунікації та перекладу
Маценка Світлана ПавлівнаІноземних мовНімецької філології
Микитюк Юлія ВолодимирівнаІноземних мовНімецької філології
Пелікан Мар'яна РоманівнаІноземних мовНімецької філології
Кондратишин Ігор МироновичІноземних мовАнглійської філології
Зьомко Уляна ВалеріївнаІноземних мовАнглійської філології
Баргель Олег РомановичІноземних мовАнглійської філології
Галань Олена ПетрівнаІноземних мовАнглійської філології
Дубрівська Галина ПетрівнаІноземних мовАнглійської філології
Задорожна Оксана ПетрівнаІноземних мовАнглійської філології
Макаришин Надія ОлегівнаІноземних мовАнглійської філології
Юрчишин Ілона МиколаївнаІноземних мовАнглійської філології
Кабов Аркадій ВікторовичІноземних мовФранцузької філології
Маєвська Ольга ТадеушівнаІноземних мовФранцузької філології
Лисюк Володимир ВолодимировичІноземних мовФранцузької філології
Лисюк Сергій ВолодимировичІноземних мовФранцузької філології
Ленько Марина ОлександрівнаІноземних мовФранцузької філології
Сухорська Наталія ІгорівнаІноземних мовФранцузької філології
Фар'ян Віталія ЮріївнаІноземних мовФранцузької філології
Шмотолоха Іванна ЮріївнаІноземних мовФранцузької філології
Кузик Наталя ЮріївнаІноземних мовФранцузької філології
Коркоба Енсіна МаркосІноземних мовФранцузької філології
Чернюх Богдан ВасильовичІноземних мовФранцузької філології
Курішко Наталія Ігорівна Іноземних мовСвітової літератури
Заваринська Марія СергіївнаІноземних мовСвітової літератури
Бабелюк Оксана АндріївнаІноземних мовСвітової літератури
Сухий Олег ОрестовичІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Мазур Олена ВікторівнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Бондаренко Марія ОлександрівнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Буцяк Тетяна ОлегівнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Городиловська Марія ТарасівнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Гринь Ольга ВікторівнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Демидяк Іванна РоманівнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Душновська Ольга ВікторівнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Зінченко Анна АндріївнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Ільницька Юлія ІванівнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Крупей Наталя ВолодимирівнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Новосад Марта ОлегівнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Рудакевич Юлія ІгорівнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Свередюк Анна ТарасівнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Синякевич Богдана ІгорівнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Харко Марта ЯрославівнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Хомин Катерина ІванівнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Цитула Наталія ІгорівнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Олексишин Маряна АндріївнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Кінцарій Назарій ІвановичІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Подоляк Михайло ВолодимировичІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Тимчишин Марта ВікторівнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Дубрівська Галина ПетрівнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Острокостова Марія ВолодимирівнаІноземних мовПерекладознавства і контрастивної лінгвістики імені Григорія Кочура
Мисик Леся ВасилівнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Теплий Іван МиколайовичІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Дзюбіна Оксана ІгорівнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Ковальчук Олена ПетрівнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Шайнер Ірина ІгорівнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Хома Володимир ПетровичІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Іванейко Уляна ІгорівнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Екен Наталія МирославівнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Красівський Орест МихайловичІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Мікула Оксана ІгорівнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Микитчин Уляна АндріївнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Самусевич Олена МиколаївнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Стеблевич Оксана ГригорівнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Рижа Анастасія ВасилівнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Сідху Юлія ДмитрівнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Матвієнків Ольга СтепанівнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Красівський Орест МихайловичІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Будій Зіновія ІванівнаІноземних мовІноземних мов для гуманітарних факультетів
Місечко Ольга Євгенівна Іноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Морська Лілія ІванівнаІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Думашівський Ярослав ЄвгеновичІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Левицька Людмила ЯрославівнаІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Смолікевич Надія РоманівнаІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Тинкалюк Оксана ВолодимирівнаІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Чорній Віра ЯрославівнаІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Гуляк Оксана БогданівнаІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Задорожна Ольга ІванівнаІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Кохан Роксоляна АндріївнаІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Кушпіт Уляна ВолодимирівнаІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Буловчак Анна ОлександрівнаІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Забава Ірина МирославівнаІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Карвацька Ксенія ВолодимирівнаІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Коваль Ганна ЮріївнаІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Корнофаль Марія ВасилівнаІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Ладанівська Ірина ЮріївнаІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Савчин Тетяна ФедорівнаІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Хомик Анна ЮріївнаІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Швець Галина ВолодимирівнаІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Шиманська Віра ВолодимирівнаІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Слабик Марія СтепанівнаІноземних мовІноземних мов для природничих факультетів
Зашкільняк Леонід ОпанасовичІсторичнийІсторії Центральної та Східної Європи
Тичка Ганна-Меланія ІгорівнаІсторичнийНової та новітньої історії зарубіжних країн
Гуменний Віктор ЛеонідовичІсторичнийАрхеології та спеціальних галузей історичної науки
Стеблій Наталія ЯрославівнаІсторичнийАрхеології та спеціальних галузей історичної науки
Погоральський Ярослав ВолодимировичІсторичнийАрхеології та спеціальних галузей історичної науки
Шиманський Михайло МирославовичІсторичнийАрхеології та спеціальних галузей історичної науки
Калиняк Орислава ТеодорівнаІсторичнийСоціології
Кудринська Ганна ІванівнаІсторичнийСоціології
Ілик Христина ВасилівнаІсторичнийСоціології
Бубняк Соломія МихайлівнаІсторичнийСоціології
Валько Роман МиколайовичКультури і мистецтвТеатрознавства та акторської майстерності
Магденко Катерина ЄвгенівнаКультури і мистецтвТеатрознавства та акторської майстерності
Новосад-Лесюк Христина СтепанівнаКультури і мистецтвТеатрознавства та акторської майстерності
Сидорко Василь ВасильовичКультури і мистецтвТеатрознавства та акторської майстерності
Сурков Ігор ВікторовичКультури і мистецтвТеатрознавства та акторської майстерності
Салдан Світлана ОлександрівнаКультури і мистецтвМузичного мистецтва
Ковбасюк Андрій МихайловичКультури і мистецтвМузичного мистецтва
Маковецька Ірина ГеоргіївнаКультури і мистецтвМузичного мистецтва
Хохлогорська Марія БорисівнаКультури і мистецтвМузичного мистецтва
Білоус Орися ІванівнаКультури і мистецтвМузичного мистецтва
Остапович Катерина ВалеріївнаКультури і мистецтвМузичного мистецтва
Паламарчук Віктор АркадійовичКультури і мистецтвМузичного мистецтва
Приймак Соломія ІванівнаКультури і мистецтвМузичного мистецтва
Скалозубов Григорій СтаніславовичКультури і мистецтвМузичного мистецтва
Кияновська Любов ОлександрівнаКультури і мистецтвМузичного мистецтва
Лихач Олег МиколайовичКультури і мистецтвМузичного мистецтва
Дмитрієва Олена ДмитрівнаКультури і мистецтвМузичного мистецтва
Соланський Степан СтепановичКультури і мистецтвМузичного мистецтва
Матійчин Ірина МстиславівнаКультури і мистецтвМузичного мистецтва
Гнаткович Оксана ДмитрівнаКультури і мистецтвСоціокультурного менеджменту
Максимчук Максим ВіталійовичКультури і мистецтвСоціокультурного менеджменту
Данилиха Наталія РоманівнаКультури і мистецтвСоціокультурного менеджменту
Шевчук Андрій ВолодимировичКультури і мистецтвСоціокультурного менеджменту
Сиротинська Наталія ІгорівнаКультури і мистецтвМузикознавства
Лазаревська Ольга МиколаївнаКультури і мистецтвМузикознавства
Младенова Тетяна ВалеріївнаКультури і мистецтвМузикознавства
Чучман Василь Мар’яновичКультури і мистецтвМузикознавства
Ферендович Мар'яна ВасилівнаКультури і мистецтвМузикознавства
Ключинська Наталія ВасилівнаКультури і мистецтвМузикознавства
Дубровний Тарас МиколайовичКультури і мистецтвМузикознавства
Ржеуський Анатолій ВалентиновичКультури і мистецтвБібліотекознавства і бібліографії
Мудроха Валентина ОлександрівнаКультури і мистецтвБібліотекознавства і бібліографії
Олексів Ілона ВолодимирівнаКультури і мистецтвБібліотекознавства і бібліографії
Берест Роман ЯрославовичКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Дем'янчук Андрій ЛьвовичКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Кузик Олег ЄвгеновичКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Луньо Петро ЄвгеновичКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Бандура Христина ПетрівнаКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Безпаленко Юлія ВасилівнаКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Вишнякова Антоніна-Марія ОлександрівнаКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Гриценко Ярослава ВолодимирівнаКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Колесник Світлана ІванівнаКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Костур Іванна АндріївнаКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Кшен Катерина СергіївнаКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Никорович Іван ЮрійовичКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Петрик Анна ІгорівнаКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Сидорук Соломія-Володимира МиколаївнаКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Тураш Дарина ЯрославівнаКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Ушакова Єлизавета ОлегівнаКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Висоцька Христина МиколаївнаКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Сопего Ярослав КостянтиновичКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Ваньовський Михайло ВасильовичКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Карась Сергій ОлексійовичКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Гресько Ігор МихайловичКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Літовченко Олена АндріївнаКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Лущенко Галина БогданівнаКультури і мистецтвРежисури та хореографії
Сеньковська Уляна ВолодимирівнаКультури і мистецтвРежисури та хореографії