Близько 150 випускників філософського факультету – дипломовані фахівці у сфері політології, психології, філософії та культурології

Під час урочистої академії, що відбулась 4 липня 2016 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка, випускникам філософського факультету освітнього рівня «бакалавр» та ОКР «спеціаліст» денної та заочної форм навчання вручили дипломи про вищу освіту.

«2016 рік – знаковий для нас із багатьох причин. Цьогоріч ми відзначатимемо 25-ту річницю незалежності України, а ви – її ровесники і саме вам розбудовувати нашу державу, творити її майбутнє», – зазначила у вітальному слові декан філософського факультету Людмила Рижак.

Людмила Віталіївна зауважила, що це також ювілейний рік Патрона Львівського університету – Івана Франка, який у своїх працях наголошував на важливій ролі освіти в процесі державотворення. «Тож основне завдання, що постає перед кожним із нас, – мудро облаштувати наше спільне національне життя», – вважає декан.

«Успішно склавши іспити та захистивши свої дипломні роботи, ви підтвердили здобуті в Університеті знання. Тепер перед вами відкриваються нові можливості. Ми вами пишаємось! Ви – наша гордість!» – звернулась до випускників Людмила Рижак. Слова подяки вона адресувала батькам, які підтримували своїх дітей упродовж навчання, тривожились за їхню долю та разом із ними раділи успіхам і перемогам.

Привітали випускників філософського факультету 2016 року і завідувачі кафедр політології та психології Микола Поліщук і Софія Грабовська. Вони побажали своїм вихованцям міцного здоров’я, щастя, добра та успіху.