Онлайн-лекція британського професора, виконавчого директора Інституту управління стратегічними ризиками David Rubens “Chaos & Complexity: Modelling Crisis Management in the 2020’s”

В рамках Ukraine Global Faculty відкрито реєстрацію на курс лекцій з кризового менеджменту від британського професора, виконавчого директора Інституту управління стратегічними ризиками (м. Лондон) David Rubens.

Перша лекція “Chaos & Complexity: Modelling Crisis Management in the 2020’s” – відбудеться 19 січня о 15:00.

Для участі потрібно зареєструватися за покликанням.

Пройшовши даний курс, ви дізнаєтесь про проблеми, пов’язані з розумінням поточних кризових подій, підходи, необхідні для ефективного реагування на них, основні причини нашої нездатності ефективно підготуватися до кризових подій, а також структуру і можливості для управління стратегічними ризиками та кризами, які відповідають викликам майбутнього покоління.

Наступні лекції David Rubens в рамках курсу з кризового менеджменту:

Пропонуємо зареєструватися на лекції, перейшовши за відповідними посиланнями. Згодом вас проінформуємо про дату та час їх проведення.

Детальніше про курс тут!