Команда «Географ-ЛНУ» розпочинає новий сезон з перемоги

3 серпня 2020 року стартував новий сезон у Бізнес-лізі Львова. А це означає, що упродовж року за звання найкращої любительської команди з мініфутболу (футзалу) змагатимуться команди державних установ й організацій та приватних компаній нашого міста. Львівський національний університет імені Івана Франка у турнірі представляє команд «Географ-ЛНУ», яка упродовж п’яти років існування своєю якісною грою уже встигла здобути чимало прихильників серед шанувальників видовищного футзалу.

Перший свій матч у сезоні Бізнес-ліги команда Львівського університету провела із непростим суперником – командою «ФлексоРес». У напруженому поєдинку футболістам «Геграфа-ЛНУ» вдалося вирвати видовищну перемогу з рахунком 4:3.  По два м’ячі на свій рахунок записали студент географічного факультету, капітан команди Ярослав Нідзельський та студент  економічного факультету Артур Саламаха.

Уже у наступному турі підопічні Ігоря Піха зустрінуться із одним з головних фаворитів змагань – командою «Спільнота».

Нагадаємо, що команда «Географ-ЛНУ» заснована студентами географічного факультету у 2015 році. Втім, у складі клубу виступають не лише студенти-географи. Яскравою грою тішать уболівальників також студенти геологічного, історичного, механіко-математичного, економічного, юридичного факультетів, факультету журналістики та факультету міжнародних відносин.        За коротку історію існування клуб уже може похвалитися високими досягненнями. Так, у сезонах 2017/18 та 2018/19 команда завойовувала срібні нагороди Другої ліги Львівщини. Також команда «Географ-ЛНУ» проходила до чвертьфіналу Кубка Львівщини та півфіналу Кубка Надії. З 2015 року команда виступала у Вищій, Першій, Другій та Третій лігах Львівщини.

Щодо очікувань на цей сезон, то президент клубу, доцент кафедри туризму Андрій Манько зазначає, що команда студентів Університету налаштована на найвищі результати. «Попри високу конкуренцію, наша команда ставить за мету перемагати в кожному матчі й, однозначно, стати призерами змагань! У нас хороший склад, адже клуб об’єднує студентів різних факультетів. І це надзвичайно важливо, бо головним нашим завданням є популяризація активного, здорового способу життя, а також виховання у молоді духу лідерства», – зазначив Андрій Манько.

Світлини: Асоціації футзалу Львівщини Більше фото