ЛНУ ім. Івана Франка – серед лідерів рейтингу університетів України за показниками бази даних Scopus

Львівський національний університет імені Івана Франка продовжує бути одним із лідерів більшості загальнонаціональних та міжнародних рейтингів серед закладів вищої освіти України. Про це, зокрема, свідчать найновіші дані наукометричної бази Scopus, що є інструментом для відстеження цитованості наукових статей, які публікує навчальний заклад або його працівники.

Як повідомляє сайт «Освіта.ua», база даних Scopus постійно індексує понад 20 тисяч наукових видань з технічних, медичних і гуманітарних наук. До бази даних також потрапляють публікації наукових журналів, матеріали конференцій і книжкових видань.

У рейтинговій таблиці українські університети ранжовані за індексом Гірша – кількісним показником, який базується на числі наукових публікацій і кількості їхніх цитувань.

Згідно із даними рейтингу 2022 року, найвищий індекс Гірша серед університетів України мають Київський національний університет ім. Т. Шевченка — 111, Харківський національний університет ім. В. Каразіна — 81, Одеський національний університет імені І. І. Мечникова — 71 та Львівський національний університет імені Івана Франка — 70.