Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при ЛНУ ім. Івана Франка очолив рейтинг кращих шкіл України

За результатами четвертого щорічного рейтингу авторитетного видання «Фокус» найкращою школою України визнано Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франка.

При формуванні рейтингу його автори брали до уваги два основні критерії: результати випускників шкіл у ЗНО й досягнення учнів у шкільних олімпіадах.

«Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при Львівському національному університеті імені Івана Франкаце навчальний заклад  із майже 25-річною історією. Тут діти навчаються з 8-го класу. Ліцей став найкращим і за результатами ЗНО, і за кількістю олімпійських дипломів учнів», – цитує організаторів рейтингу ЗІК.

На другому місці рейтингу Донецький ліцей-інтернат «Ерудит», який відстав від Львівського фізико-математичного ліцею за частотою перемог на олімпіадах. В «Ерудиті» діти навчаються з 10-го класу. Третім у списку найкращих шкіл нашої країни є Києво-Печерський ліцей №171 «Лідер».

Окрім загального рейтингу шкіл, «Фокус» також пропонує ТОП-10 за кожним із критеріїв: перелік шкіл із найвищими показниками за результатами ЗНО і список закладів з найкращими показниками по олімпіадах.

«Бали ЗНО – основа для вступу до вищого навчального закладу. Як правило, для більшості вишів достатньо середнього балу в діапазоні від 140 до 170 – з цієї точки зору будь-хто з учасників нинішнього рейтингу журналу «Фокус» гарантує вищу освіту випускникам. Проте диплом переможця олімпіадипоказник профільних знань, які виходять за межі стандартного шкільного обсягу. Якщо результати ЗНО показують, наскільки дитина засвоїла програму, то призові місця на олімпіадах свідчать, що учень здатен сказати власне слово в обраній дисципліні», – пояснюють укладачі рейтингу.

Повна версію рейтингу найкращих шкіл України – у спецвипуску «Фокусу» вже 27 березня.