Львівський університет відвідали представники Луганського національного університету імені Тараса Шевченка

Днями Львівський національний університет імені Івана Франка відвідала делегація Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, яку очолили голова первинної профспілкової організації Луганського університету Володимир Мороз і голова студентського самоврядування Олександр Мироненко.

Так, упродовж 19-22 серпня 2021 року представники обох університетів обмінювалися досвідом роботи, ділилися напрацюваннями і презентували одне одному свої заклади вищої освіти. Про історію і сучасність Львівського університету колегам розповіли проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар, голова Первинної профспілкової організації студентів Микола Спересенко та голова Студентського уряду Олексій Каленіченко. Натомість голова первинної профспілкової організації Луганського університету Володимир Мороз та голова студентського самоврядування Олександр Мироненко ознайомили львів’ян із діяльністю Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, його структурою та громадськими організаціями. Окрім того, представники обох університетів обговорили умови співпраці та реалізації спільних проєктів між ЗВО.

Не менш насиченою була й культурна програма, яка передбачала екскурсії Музеєм історії Університету, Ботанічним садом та Науковою бібліотекою. В рамках перебування у Львові гості із  Луганського університету також відвідали Львівську обласну державну адміністрацію та «МолоДвіж центр». Приємним сюрпризом для делегації Луганського університету  стало і запрошення на Концерт української музики, який відбувся 21 серпня у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької.

До слова, 2021 рік є ювілейним для обох університетів: цьогоріч Львівський університет відзначає 360-річчя з часу заснування, тоді як Луганський університет святкує свій 100-літній ювілей.

Світлини: Ярини Пришляк та профкому студентів Більше фото