На факультеті електроніки та комп’ютерних технологій презентували нову освітню програму дуальної освіти

В рамках циклу дистанційних зустрічей «Вступ – 2020 online» 24 квітня 2020 року на факультеті електроніки та комп’ютерних технологій Львівського університету відбулася онлайн-зустріч з майбутніми абітурієнтами. Зі школярами поспілкувалися декан факультету, доцент кафедри оптоелектроніки та інформаційних технологій Юрій Фургала, заступник декана з навчально-методичної роботи, доцент кафедри сенсорної та напівпровідникової електроніки Андрій Лучечко, завідувач кафедри системного проектування Роман Шувар, студентка факультету Олена Зьола, його випускник, головний системний інженер Львівського відділення компанії «Infineon» Володимир Бігдай, відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Еліяшевський.

Привітав учасників вебінару декан факультету Юрій Фургала. Юрій Михайлович розповів про структуру факультету, зазначивши, що до його складу входять кафедри оптоелектроніки та інформаційних технологій, радіоелектронних і комп’ютерних систем, радіофізики та комп’ютерних технологій, сенсорної та напівпровідникової електроніки, системного проектування, фізичної та біомедичної електроніки. Окрім того, декан поділився інформацією про спеціальності, за якими здійснюють підготовку бакалаврів – «121 – Інженерія програмного забезпечення (Software Engineering)», «122 – Комп’ютерні науки (Computer science)», «126 – Інформаційні системи і технології (Data science & Intelligent systems)», «153 – Мікро- та наносистемна техніка (Sensor & Analitical systems)».

Декан також розповів про особливості навчального процесу, наголосивши на тому, що факультет дає «глибоку фундаментальну підготовку і неперервну адаптивність до динамічних вимог ІТ-науки та індустрії. Юрій Михайлович зазначив, що факультет активно співпрацює з провідними українськими та світовими компаніями. Це зокрема Львівський ІТ Кластер, «Infopulse», «Softserve», «GlobalLogic», «Epam» та інші.

Заступник декана з навчально-методичної роботи, доцент кафедри сенсорної та напівпровідникової електроніки Андрій Лучечко детальніше розказав про спеціальність «153 – Мікро- та наносистемна техніка (Sensor & Analitical systems)». Андрій Петрович розповів майбутнім абітурієнтам про особливості навчання та перспективи працевлаштування випускників, наголосивши на тому, що саме ця спеціальність дає студентам фундаментальну технічну підготовку.

Завідувач кафедри системного проектування Роман Шувар презентував учасникам вебінару нову освітню програму дуальної освіти «Високопродуктивний комп’ютинг/High Performance Computing» (Спеціальність «121 – Інженерія програмного забезпечення»). За словами доповідача, ця програма створена фахівцями ІТ-галузі й орієнтована на ринок праці та сучасні тренди, відтак готує практиків, які потрібні ІТ-індустрії. Упродовж навчання студенти матимуть можливість стажування у провідних львівських IT-компаніях, тестуватимуть власні знання на практиці і тісно працюватимуть із фахівцями компаній над проєктами. Детальніше про програму можна дізнатися за посиланням.

Поспілкувався з абітурієнтами також випускник факультету, головний системний інженер Львівського відділення компанії «Infineon» Володимир Бігдай. Випускник поділився зі школярами секретами успішного працевлаштування, підкресливши, що необхідно не тільки добре навчатися, а й практикуватися, адже досвід організації проєктів надзвичайно важливий у процесі реалізації поставлених цілей. Володимир Бігдай провів порівняльну характеристику освітніх програм, за якими факультет здійснює підготовку студентів, детально проаналізувавши кожну з них.

Актуальними порадами з молодшими колегами поділилася голова профспілкової організації студентів факультету електроніки та комп’ютерних технологій Олена Зьола. Студентка розповіла про те, як відбувається навчання в Університеті і як успішно його поєднувати з громадською роботою. Олена також розказала про проживання в гуртожитку, організацію культурно-просвітницьких, творчих, розважальних та спортивних заходів, роботу студентської ради і профбюро. Окрім того, студентка розповіла про «Franko IT-Day» – популярний студентський майданчик для спілкування та обміну досвідом. У заході традиційно беруть участь студенти і викладачі факультету електроніки та комп’ютерних технологій, а також представники провідних українських IT-компаній. До слова, вже 30 квітня у дистанційному режимі відбудеться «Franko It Day Spring 2020».

Про особливості цьогорічної вступної кампанії і ключові зміни, викликані карантином, школярам розповів відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Еліяшевський. Юрій Ігорович окреслив орієнтовні терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Юрій Еліяшевський зазначив, що відповідно до розроблених Міністерством освіти і науки України сценаріїв, проведення основної сесії ЗНО припадатиме на 25 червня – 17 липня або ж на 17 серпня – 4 вересня, залежно від дати завершення карантину. Юрій Еліяшевський наголосив, що зарахування до закладів вищої освіти відбуватиметься виключно за результатами проведення ЗНО.

Нагадаємо, усі зацікавлені можуть отримати кваліфіковану дистанційну консультацію щодо вступу до Університету. Для цього необхідно надіслати свої запитання на електронну адресу pkunivlv@lnu.edu.ua або звернутися за контактними телефонами, розміщеними на сторінці приймальної комісії https://admission.lnu.edu.ua/admission-board/contacts.

Розклад майбутніх зустрічей можна переглянути за посиланням https://admission.lnu.edu.ua/useful-information/open-days.