На факультеті управління фінансами та бізнесу відбулася презентація проєкту «Ревіталізація міст – досвід ЄС для України»

25 лютого 2021 року на факультеті управління фінансами та бізнесу відбувся круглий стіл, присвячений презентації проєкту «Ревіталізація міст – досвід ЄС для України» («EVREVIT») (Модуль Жана Моне програми  «Erasmus+»).

Зі вступним словом виступив декан факультету та учасник проєктної команди Андрій Стасишин, який, зокрема, окреслив важливість тематики проєкту та наголосив на вагомих досягненнях факультету у європейських студіях.

Представник національного офісу «Еразмус +», провідний фахівець напряму Жана Моне Петро Крайнік, привітавши учасників заходу, побажав усім плідної роботи, успішних результатів та їхнього подальшого поширення за межами Університету.

Завідувачка кафедри фінансового менеджменту, професорка Наталія Ситник ознайомила учасників з діяльністю кафедри, зокрема з попередніми міжнародними проєктами, що реалізовувались на її базі, та вказала на значний досвід і напрацювання колективу у сфері європейських досліджень. Також Наталія Ситник запросила учасників до подальшої співпраці в рамках подібних проєктів.

Представник Західноукраїнського центру досконалості Жана Моне, доцент Василь Зеленко розповів про ще один успішно реалізований на факультеті управління фінансами та бізнесу у 2016-2019 роках проєкт за програмою Жана Моне – «Економіка в європейській інтеграції: внутрішні виклики та зовнішній вимір». Також Василь Зеленко висловив переконання у необхідності подальшої синергії чинних та нових проєктів європейської тематики.

Координаторка проєкту Ольга Сич та членкиня проєктної команди Віра Круглякова презентували зміст та етапи реалізації проєкту. Окрім того, спікери представили основні цілі та завдання «EVREVIT».

Метою Модуля Жана Моне є проведення літньої школи «Ревіталізація міст – досвід ЄС для України» для студентів, викладачів, органів місцевого самоврядування, бізнесу та громадськості  з метою формування знань про політику ЄС щодо оновлення міст та їхнього сталого розвитку.

Цілями «EVREVIT» є:

• розробка та викладання інноваційного курсу з міської політики ЄС;
  • вдосконалення та поширення знань серед студентів, молодих дослідників, політиків, суспільства в цілому з питань європейської інтеграції;
  • проведення досліджень європейського розвитку міст;
  • набуття практичних навичок шляхом проведення практичних семінарів з найкращих практик країн ЄС щодо ревіталізації міст;
  • сприяння активному громадянству та цінностям ЄС.

До круглого столу долучились студенти та викладачі факультету управління фінансами та бізнесу, закладів вищої освіти міста Києва, Львова, Слов’янська, Ізмаїла, Вінниці, представники громадських організацій.

Детальніше про проєкт – на сторінці факультету за посиланням.