Народний ансамбль пісні і танцю «Черемош» провів акцію зі спільного виконання пісень Володимира Івасюка

4 березня 2024 року на площі біля пам’ятника Іванові Франку Народний ансамбль пісні і танцю «Черемош» Львівського університету разом зі студентами, викладачами та усіма охочими спільно виконали пісні видатного українського композитора співака, композитора, поета, Героя України Володимира Івасюка. Акцію присвятили 75-річчю від дня народження видатного композитора.

«Черемош» запросив усіх охочих виконати найвідоміші композиції Володимира Івасюка – «Пісня буде поміж нас», «Водограй», «Я піду в далекі гори», «Червона рута», «Балада про дві скрипки» та інші патріотичні українські пісні.

«Основна мета нашого музичного заходу – ще більше заохотити  академічну спільноту Львівського університету, а також усіх охочих до спільного виконання пісень видатного українського композитора Володимира Івасюка, які знають і люблять мільйони українців. Також ми постійно запрошуємо до спільного виконання патріотичних пісень, аби підтримати наш бойовий дух і надихати кожного з нас на подальшу боротьбу. Важливо, щоб такі пісні лунали сьогодні, зокрема серед української молоді», ‒ зазначає диригентка і художня керівниця Народного ансамблю пісні і танцю «Черемош» Тетяна Когут.

Додамо, що сьогодні студенти і викладачі Університету також влаштували пісенний флешмоб біля пам’ятника Володимиру Івасюку.