Шановні колеги! У понеділок, 20 лютого 2023 року об 11:00 год., відбудеться науково-практичний семінар на тему: «Соціальна справедливість – одна з головних цінностей суспільства». Зустріч відбудеться в ауд. 220 головного корпусу Університету (вул. Університетська, 1). Окрім того, долучитися до зустрічі можна за допомогою центру для командної роботи «Microsoft Teams» за посиланням.

Організатори: Первинна профспілкова організація працівників Львівського національного університету імені Івана Франка, Український центр соціально-правових досліджень, Центр соціального розвитку та громадських ініціатив Львівського національного університету імені Івана Франка.

ПЛАН

1. Вступне слово проректора з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимира Качмара.
  2. Вступне слово голови Первинної профспілкової організації працівників Юліана Бека.
  3. Взаємозв’язок між політичною свободою і соціальною справедливістю (доповідач: професор кафедри теорії та історії політичної науки Ігор Вдовичин).
  4. Права молоді у сфері зайнятості як елемент соціальної справедливості (доповідачка: доцентка кафедри соціального права, експертка Українського центру соціально-правових досліджень Ірина Ласько).
  5. Трудові права працівників в умовах воєнного стану (доповідач: професор кафедри соціального права, юрисконсульт Первинної профспілкової організації працівників Володимир Бурак).
  6. Підбиття підсумків.

Усі зареєстровані учасники семінару отримають сертифікат, що підтверджує участь у заході.

Для участі у семінарі необхідно попередньо зареєструватись за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdWvZhB3LU-l1Abu8BzO4o1t_gXTm4K1qTGQGF8TXhb33E_JA/viewform?usp=sf_link