Незабаром FC Univer Lviv дебютує на Чемпіонаті Львівської області з футболу

Вже цього тижня FC Univer Lviv дебютує у Чемпіонаті Львівської області з футболу. FC Univer Lviv – команда студентів Львівського національного університету імені Івана Франка, у складі якої представлено різні факультети Університету – економічний, юридичний, хімічний, історичний, геологічний, географічний факультети, факультет міжнародних відносин та факультет прикладної математики і інформатики.

Географія студентів охоплює різні куточки України – більшість представників команди зі Львівщини, проте є й представники з Черкас, Житомира, Рівного, Тернополя і Маріуполя.

Загалом FC Univer Lviv налічує 35 студентів, яких відбирали до складу команди упродовж двох тижнів. Участь у конкурсному відборі взяли близько 90 осіб.

Запрошуємо усіх охочих підтримати університетську футбольну команду на Чемпіонаті Львівської області з футболу!

Світлини: Володимира Вовка Більше фото