Оприлюднено результати Всеукраїнської олімпіади з хімії  серед студентів

Упродовж 3-5 квітня 2015 року на хімічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка проходив ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії, у якій взяли участь студенти з різних вишів України.

За підсумками олімпіади рейтингова таблиця учасників – студентів класичних університетів виглядає так:

1. Бородін Олег Олегович (Харківський національний університет імені В. Каразіна) – І місце
  2. Діденко Роман Володимирович (Київський національний університет імені Т. Шевченка) – ІІ місце
  3. Чернюх Ігор (Львівський національний університет імені Івана Франка) – ІІІ місце
  4. Ляшук Олександр Сергійович (Київський національний університет імені Тараса Шевченка) – IV місце
  5. Гордійчук Олег Романович (Львівський національний університет імені Івана Франка) – IV місце
  6. Запорожець Ірина Олександрівна (Харківський національний університет імені Н. Каразіна) – IV місце
  7. Тупичак Микола Анатолійович* (Львівський національний університет імені Івана Франка) – поза конкурсом
  8. Оніжук Микита Олегович (Харківський національний університет імені Н. Каразіна) – V місце
  9. Хохлов Христофор Володимирович (Київський національний університет імені Тараса Шевченка) – V місце
  10. Каплан Костянтин Олександрович (Донецький національний університет) – V місце
  11. Стельмах Андрій (Львівський національний університет імені Івана Франка) – V місце
  12. Чернюшок Олександр (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки)
  13. Мироненко Олександр Віталійович (Херсонський державний університет)
  14. Шульга Юрій Васильович (Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя)
  15. Задорожна Марина Вікторівна (Херсонський державний університет)
  16. Удовенко Ганна Олександрівна (Національний університет «Києво-Могилянська академія»
  17. Степаненко Ганна Михайлівна (Донецький національний університет)
  18. Турянський Ігор Сорінович (Чернівецький національний університет імені Ю.Федьковича)
  19. Грижак Роман Степанович (Прикарпатський національний університет імені В. Стефаника)
  20. Хандрика Наталія Петрівна (Житомирський державний університет імені І. Франка)
  21. Тімашков Ілля Петрович (Чернівецький національний університет імені Ю. Федьковича)
  22. Мучичка Іванна Іванівна (Ужгородський національний університет)
  23. Прокопенко Катерина Олексіївна (Національний університет «Києво-Могилянська академія»)
  24. Майстришин Христина (Національний університет «Києво-Могилянська академія»)
  25. Сапога Анастасія Миколаївна (Херсонський державний університет)
  26. Сухан Тетяна Віталіївна (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки)
  27. Бондаренко Анастасія Вікторівна (Запорізький національний університет)
  28. Кузьменко Ірина Сергіївна (Ніжинський державний університет ім. Миколи Гоголя)
  29. Нитка Маріанна Василівна (Ужгородський національний університет)
  30. Мельничук Олександр Григорович (Житомирський державний університет імені І. Франка)
  31. Cкочко Антон Юрійович (Запорізький національний університет)

Серед студентів педагогічних університетів перше місце посів Колінько Віталій Олегович (Полтавський національний педагогічний університет імені В. Короленка), другеЧередніченко Антон Сергійович (Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т. Шевченка), третє – Степанов Максим Тарасович (Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка).

1. Довга Марія Ігорівна (Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка)
  2. Ременюк Вікторія Тарасівна (Національний педагогічний університет імені М. Драгоманова)
  3. Андрєєв Максим Олегович (Криворізький педагогічний інститут ДВНЗ «Криворізький національний університет»)
  4. Ванжула Єлисей Миколайович (Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка)
  5. Колодич Анна Іванівна (Національний педагогічний університет імені М. Драгоманова)
  6. Борус Наталія Михайлівна (Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка)
  7. Леоненко Валерія Валеріївна (Сумський державний педагогічний університет ім. А. Макаренка)
  8. Семироз Андрій Володимирович (Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка)
  9. Ярина Аліна Миколаївна (Сумський державний педагогічний університет ім. А. Макаренка)
  10. Валецький Борис Віталійович (Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка)
  11. Коваленко Аліна Борисівна (Уманський державний педагогічний університет ім. П. Тичини)
  12. Залевська Ольга Олександрівна (Криворізький педагогічний інститут ДВНЗ «Криворізький національний університет»).