Підписано угоду про продовження співпраці Університету і НВК «Стрілківська школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів при ЛНУ ім. Івана Франка»

Під час візиту делегації Навчально-виховного комплексу «Стрілківська школа-інтернат з поглибленим вивченням окремих предметів при ЛНУ ім. Івана Франка» до Львівського університету 9 грудня 2015 року проректор з науково-педагогічної роботи, професор Ярослав Гарасим і директор Cтрілківської школи-інтернату підписали угоду про продовження співпраці між згаданими навчальними закладами на наступні 10 років.

Відповідно до угоди Університет сприятиме організації екскурсій, зустрічей учнів із представниками навчальних підрозділів вишу з метою профорієнтації, читання циклу лекцій, проведенню лабораторних занять. Окрім того, Львівський університет забезпечуватиме науковий супровід конференцій школярів, конкурсів, турнірів, надаватиме методичну допомогу вчителям щодо розробки навчальних планів, програм і спецкурсів з профільних дисциплін, а також надаватиме можливості для стажування вчителів. Згідно з угодою за потреби школа й надалі зможе отримувати підручники та посібники, видані в Університеті.

У співпраці зі Львівським університетом Навчально-виховний комплекс, своєю чергою, забезпечуватиме учням поглиблене вивчення профільних дисциплін, сприятиме апробації нових програм і підручників, запропонованих кафедрами Університету.

На завершення зустрічі сторони-підписанти висловили сподівання на успішне поглиблення й розширення існуючої тривалої співпраці обох навчальних закладів, що надасть і школярам, і студентам, науково-педагогічним та педагогічним працівникам добрі перспективи для реалізації спільних проектів та ініціатив.