Правничий коледж розпочав  роботу в новому  корпусі

Відповідно до наказу Ректора від 12 жовтня 2015 року Правничий коледж розпочав навчальний рік в оновлених приміщеннях корпусу, що на вул. Дорошенка, 33.

Згідно з розпорядженням Ректора Університету, професора Володимира Мельника цього ж дня відбулося засідання ректорату в одній із лекційних аудиторій корпусу.

Під час засідання проректор з адміністративно-господарської роботи Василь Курляк поінформував членів ректорату про обсяги виконаних робіт щодо проведення реконструкції будівлі за адресою вул. Дорошенка, 33 та її адаптації під навчальний корпус Правничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка.

За словами в.о. директора Правничого коледжу Володимира Цікала, 8 жовтня було підписано декларацію про експлуатацію навчальних приміщень. З огляду на те, що нормативний курс навчання для студентів Правничого коледжу триває 2 роки, аудиторний фонд оновленого корпусу повністю відповідає вимогам щодо забезпечення навчального процесу в коледжі.

Додамо, що раніше будівля за адресою вул. Дорошенка, 33 була на балансі професійного технічного училища №32 м. Львова та не використовувалась за призначенням.

Зараз у корпусі є 7 аудиторій, 6 із них призначені для практичних занять, 1 лекційна, розрахована на 100 осіб, та 2 лабораторії для проведення занять із основ інформатики та он-лайн тестування.

За сприяння й допомогу в облагородженні прилеглої до корпусу території Університет складає подяку працівникам Галицької районної адміністрації м. Львова.