Представники різних підрозділів Університету обговорили перспективи участі у грантових програмах

Міжнародна співпраця у сфері освіти, воркшопи та стажування в європейських університетах, написання якісних грантових заявок та академічна мобільність стали темами зустрічі з представниками різних факультетів та підрозділів Університету, яку ініціював Відділ розвитку та фандрейзингу Центру маркетингу та розвитку. Доєднатися до зустрічі представники університетських структурних підрозділів мали змогу в онлайн-режимі.

Під час зустрічі проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації   Віталій Кухарський зазначив, що «Університет зараз має кілька проєктів на етапі реалізації та успішні кейси вже реалізованих грантів».

«Ми маємо розвиватись в цьому напрямку та покращувати середовище, в якому працюємо та навчаємось», – висловив переконання Віталій Михайлович.

Присутні обговорили особливості співпраці з Європейським Союзом в рамках програми Erasmus, модернізацію освітніх та навчальних процесів, запровадження дуальної освіти, міжнародні обміни, розвиток менеджменту Університету. Після обговорення учасники спланували подальші кроки в написанні грантових заявок та визначили основні напрями роботи з програмою Erasmus.

На кінець зустрічі Віталій Кухарський подякував усім присутнім за активну роботу задля розвитку Львівського університету та наголосив на тому, що тільки спільною працею ми зможемо досягти успіху.

Якщо у вас є ідеї, або ж ви хочете приєднатись до напрацювання та написання грантових заявок, пишіть нам на електрону скриньку marketing@lnu.edu.ua