Прем’єр-міністр України став читачем Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман 30 вересня 2016 року приїхав на Львівщину з офіційним візитом. У Всеукраїнський день бібліотек він відвідав найдавнішу книгозбірню України – Наукову бібліотеку Львівського національного університету імені Івана Франка і привітав бібліотекарів із професійним святом.

«Мені надзвичайно приємно сьогодні привітати наших бібліотекарів. Я вважаю, що Ваша праця є недооціненою. Хочу побажати, щоб бібліотеки на всій території України були справжніми осередками культури, де збираються люди і проводять час, щоб стати багатшими, але не в сенсі коштів, а в сенсі знань, мудрості, освіченості», – зазначив Володимир Гройсман, додавши, що ще з часів, коли він був мером Вінниці, бібліотеки були пріоритетом його політики.

«У час інформаційних технологій ми маємо дбати про справжню книгу, про справжню літературу, – зазначив Прем’єр-міністр. – Книгу ніхто ніколи нічим не замінить».

Директор університетської книгозбірні Василь Кметь вручив Володимирові Гройсману електронний читацький квиток і подарував видання інкунабул та екслібрисів Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені Івана Франка.

Додамо, що Прем’єр-міністр також оглянув експозицію рідкісних рукописних книг і стародруків, серед яких, зокрема, – документи і навчальна література, що засвідчує понад 400-літню історію бібліотеки та більш, ніж 355-літню історію Львівського університету, нотні рукописи, найдавніші українські книги, колекція інкунабул і палеотипів та східна колекція рукописних книг.