Ректор Володимир Мельник зустрівся із Координатором проєктів ОБСЄ в Україні Генріком Вілладсеном

6 червня 2021 року в рамках започаткування просвітницького проєкту «Нова генерація» Львівський національний університет імені Івана Франка відвідали представники Організації з безпеки та співробітництва у Європі на чолі з Послом, координатором проєктів ОБСЄ в Україні Генріком Вілладсеном.

Під час перебування в Університеті представники ОБСЄ зустрілися з Ректором Львівського університету, професором Володимиром Мельником. Під час зустрічі йшлося про співпрацю Львівського університету та ОБСЄ у справі популяризації освіти і науки в Україні, підвищення рівня правової обізнаності у суспільстві та про перспективи подальшої співпраці.

Ректор Володимир Мельник висловив подяку Генрікові Вілладсену за підтримку ініціатив Львівського університету та увагу до просвітницьких суспільно важливих проєктів, які реалізовує ЛНУ ім. Івана Франка.

«Щиро вдячний за те, що Ви спричинилися до такого гарного проєкту Львівського університету. Той факт, що Ви особисто і Ваші колеги не лише організаційно долучилися до  просвітницького інтелектуального конкурсу «Нова генерація», а й погодилися увійти до складу журі сприяє досягненню нашої головної мети – утверджувати статус освіти та науки у суспільстві і популяризувати знання серед  молоді. Переконаний, що після цього наша співпраця буде ще більш продуктивною», –  наголосив Володимир Мельник.

Генрік Вілладсен також подякував Львівському університету за ініціативу проведення інтелектуального конкурсу і можливість долучитися до реалізації цього проєкту.

«Я цікавився багатою історію Вашого Університету, його науковими досягненнями. Вражає той вагомий внесок, який зробили Ваші випускники у сучасне міжнародне право. Тому я дуже радий, що ми маємо можливість підтримати Ваші ініціативи», – наголосив Генрік Вілладсен та висловив переконання на майбутню співпрацю.

Нагадаємо, початок загальнонаціонального просвітницького інтелектуального телеконкурсу «Нова генерація» оголошено за ініціативою Львівського національного університету імені Івана Франка. Проєкт підтримали українські засоби масової інформації (зокрема, телеканал «ЕСПРЕСО»), міжнародні партнери (USAID, Координатор проектів ОБСЄ в Україні, Pact), національні експертні та освітні організації (Центр політико-правових реформ, Мала академія наук України та інші).

Перший спеціальний сезон телеконкурсу «Нова генерація», присвячений 25-літтю Конституції України, вийде в ефір уже в червні 2021 року, а фінал транслюватиметься 28 червня – в День Конституції України.

Участь у телеконкурсі беруть учні 9-11 класів шкіл України.