Спільнота факультету управління фінансами та бізнесу підтримала кандидатуру Андрія Стасишина на посаду декана факультету

В Університеті триває процес призначення на посади деканів, тож на факультетах відбуваються Конференції трудового колективу, які відповідно до вимог чинного законодавства, надають згоду на призначення кандидатури, яку пропонує Ректор.

Сьогодні, 26 березня 2024 року, Конференція трудового колективу відбулася на факультеті управління фінансами та бізнесу.  Окрім делегатів Конференції, участь у засіданні взяли Ректор Університет, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник і голова Первинної профспілкової організації працівників Університету Юліан Бек. На розгляд Конференції було винесено питання щодо погодження кандидатури доцента Андрія Стасишина на посаду декана факультету управління фінансами та бізнесу.

Упродовж засідання Андрій Васильович представив колективу програму розвитку факультету на 2024-2029 року. Після обговорення представленої стратегії та виступів делегатів Конференція погодила кандидатуру доцента Андрія Стасишина на посаду декана факультету управління фінансами та бізнесу.

Факультет управління фінансами та бізнесу – один із наймолодших факультетів Львівського університету, проте, незважаючи на це він є одним із найперспективніших. Сьогодні тут працюють понад 70 викладачів на шести кафедрах – кафедра економіки та публічного управління, кафедра обліку, аналізу і контролю, кафедра публічного адміністрування та управління бізнесом, кафедра фінансового менеджменту, кафедра фінансових технологій та консалтингу, кафедра цифрової економіки та бізнес-аналітики.

Факультет здійснює підготовку фахівців за такими освітніми програмами як «Фінанси, митна та податкова справа», «Фінансовий менеджмент», «Інформаційні технології в бізнесі», «Облік, аналіз та фінансові розслідування», «Публічне адміністрування та управління бізнесом», «Управління персоналом в органах публічної влади та бізнес-структурах».

Загалом на факультеті навчаються понад 1100 студентів, які, здобувають професійні навички не лише в аудиторіях, а й практикуючись у Державній податковій службі, Державній митній службі, Рахунковій палаті, в іноземних компаніях і фірмах, в банках, страхових та інших фінансових установах, на підприємствах малого й середнього бізнесу, в органах державного і місцевого управління, юридичних службах та органах фінансових розслідувань, органах державної влади, місцевого самоврядування та ін.

Зазначимо, що процедуру призначення деканів регулюють чинне законодавство, Статут Університету та Положення про призначення декана факультету у Львівському національному університеті імені Івана Франка, відповідно до яких Ректор звертається до Конференції трудового колективу факультету з поданням про надання згоди на призначення відповідної кандидатури. Атестаційно-кадрова комісія Вченої ради Університету перевіряє відповідність кандидатури на посаду декана факультету кваліфікаційним вимогам, встановленим Законом України «Про вищу освіту» (зі змінами) та Статутом Університету, документи, які підтверджують рівень володіння державною мовою, наявність програми розвитку факультету. У разі надання згоди Конференції трудового колективу факультету щодо призначення на посаду декана факультету, претендент упродовж п’яти робочих днів подає заяву та інші документи, передбачені законодавством. Ректор Університету упродовж 10 робочих днів укладає контракт та видає наказ про призначення на посаду декана факультету.

Світлини: Олега Вівчарика Більше фото