Студентка економічного факультету Богдана Кудря – переможниця Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»

Наприкінці травня 2021 року в Одеському національному політехнічному університеті відбувся Всеукраїнський конкурс кваліфікаційних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

За результатами конкурсу члени авторитетного журі відзначили студентку магістратури економічного факультету спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Богдану Кудрю. Кваліфікаційна магістерська робота студентки на тему «Розвиток практики соціально відповідального ведення бізнесу на вітчизняних підприємствах» здобула високу нагороду – диплом ІІ ступеня.

У роботі досліджено розвиток соціально відповідального ведення бізнесу на українських підприємствах та запропоновано напрями удосконалення методики інтегрального оцінювання корпоративної соціальної відповідальності підприємств.

Вітаємо Богдану Кудрю, її наукову керівницю – професорку Світлану Урбу та колектив кафедри економіки підприємства економічного факультету з перемогою! Бажаємо успіху, творчої наснаги та нових досягнень у науковій роботі!