Студентки економічного факультету – призерки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності»

Під час проведення у Київському національному університеті технологій та дизайну підсумкової науково-практичної конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності» галузева комісія на підставі рецензування робіт й оцінювання наукових доповідей та відповідей на запитання нагородила дипломами ІІ ступеня студенток четвертого курсу спеціальності «Фінанси і кредит» економічного факультету  Львівського університету Лужну Христину та Щудлу Тетяну.

Члени авторитетного журі конкурсу, до складу якого входили представники 11 провідних закладів вищої освіти України, підкреслили високий рівень виконання студентського наукового дослідження, обґрунтованість вибору теми та практичне спрямування представленої на конкурс роботи наших студенток, за що конкурсна комісія висловила подяку науковому керівнику – професорові кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту Олегу Підхомному.

Дякуємо членам конкурсної комісії та організаторам інтелектуальних змагань – кафедрі менеджменту Київського національного університету технологій та дизайну за професійну підготовку та проведення конкурсу, створення сприятливих умов для творчого зростання обдарованої студентської молоді!

Щиро вітаємо Христину й Тетяну та їхнього наукового керівника! Бажаємо їм успіхів та нових досягнень у науковій роботі!