Університет налагоджує співпрацю з ІТ-компанією Yalantis

29 березня 2023 року відбулось підписання Меморандуму про співробітництво Львівського національного університету імені Івана Франка та української ІТ-компанії Yalantis з офісами у Дніпрі, Києві, Львові та за кордоном. Зі сторони Університету Меморандум підписали проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації Віталій Кухарський та в.о. декана факультету прикладної математики та інформатики Іван Дияк.

Сторони домовились здійснювати співробітництво в галузі інформаційних технологій, що буде спрямовано на підвищення рівня підготовки здобувачів вищої освіти Університету, перепідготовку та підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників Університету, адже підвищення якості ІТ-освіти є суттєвою задачею, вирішення якої відповідає інтересам обох сторін.

Відповідно до тексту Меморандуму, сторони домовилися про обмін інформацією щодо нових завдань, досліджень та розробок у сфері сучасних інформаційних технологій, у тому числі, нових технологій та засобів розробки програмного забезпечення.

Важливим елементом договору є потенційне співробітництво в програмах та проєктах, що будуть організовані з урахуванням спільних інтересів сторін, проведення спільних публічних заходів, узгодження розгляду можливостей співпраці компанії з найбільш кваліфікованими випускниками Університету, що успішно пройшли відбір.

Також компанія Yalantis планує проведення низки безкоштовних кількамісячних технічних шкіл за напрямками NodeJS, React та Python, як для студентів так і викладачів факультету. Передбачається також читання ІТ-практиками окремих лекцій для студентів та проведення воркшопів.

Знаково, що вже цього року Yalantis долучилася до Форуму кар’єри, який триває у Львівському університеті.

Світлини: Ярини Пришляк Більше фото