В Університеті презентують виставку «Євромайдан у Донецьку. Історія боротьби за Гідність»

5 грудня 2022 року об 12:00 в холі Університету відбудеться відкриття виставки «Євромайдан у Донецьку. Історія боротьби за Гідність». Експозиція складається із 20 стендів, на яких зібрані світлини учасників подій Революції Гідності в різних куточках Донеччини, документальні відомості та свідчення людей, які захищали європейський вибір своєї держави.

Проєкт втілено в рамках Програми підтримки міжрегіональної співпраці «Змінимо країну разом», яка реалізується Асоціацією органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати – Україна» та фінансується за кошти обласних бюджетів Львівської та Закарпатської областей.

Виставка вже здобула популярність у різних областях України та зацікавила світову спільноту. Тож запрошуємо оглянути унікальну експозицію й студентів, аспірантів, викладачів та працівників Львівського університету.