В Університеті відбулась Весняна школа з Міжнародного та Європейського права прав людини

Упродовж 27-31 березня 2017 року на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка в рамках проекту Жана Моне «Літні курси з права і політики Європейського Союзу» тривала Весняна школа з Міжнародного та Європейського права прав людини.

Участь у школі взяли 26 студентів з різних факультетів ЛНУ ім. Івана Франка й інших університетів України. Сертифікати про закінчення школи учасниками вручили завідувач кафедри європейського права, професор Михайло Микієвич і директор Інституту конституційного і міжнародного права університету Тарту (Естонія), професор Лаурі Малкзо.

Зазначимо, що Весняна школа є однією із серії навчально-методичних і наукових заходів, які реалізовує кафедра європейського права Львівського національного університету імені Івана Франка.

Світлини: Олександри Чури Більше фото