В Університеті відбувся студентський турнір із баскетболу 3х3

20 вересня 2023 року в навчально-спортивному комплексі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся баскетбольний турнір 3х3 серед студентів, присвячений Міжнародному дню студентського спорту.

У змаганнях взяли участь шість команд, які розпочинали турнір з групового раунду у двох групах. Визначали призерів змагань в іграх плей-офф чотири найкращі команди І етапу.

Тож, за результатами змагань, третє місце посіла команда юних баскетболістів «Team 1», срібним призером став колектив спортсменів «Roligue», а перемогу заслужено здобули студенти старших курсів збірної команди «ЛНУ». Призерів змагань кубками та грамотами нагородив головний суддя турніру, старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту факультету педагогічної освіти Львівського університету Степан Матула.

«До міжнародного дня студентського спорту у Львівському університеті ми організували змагання із трьох видів спорту – турнір із шахів, який, до слова, нещодавно відбувся серед професорсько-викладацького складу та працівників, а також баскетболу і тенісу, ‒ зазначив Степан Матула. ‒ Цього разу баскетбольний турнір насамперед відбувся для студентів першого курсу з метою продемонструвати навички гри юних спортсменів та зробити заявку на участь у збірній команді Львівського університету. У турнірі взяли участь близько тридцяти баскетболістів із різних факультетів, які за результатами жеребкування створили дві підгрупи ‒ А і В по три команди. А відтак, переможці та команди, які зайняли друге місце, відповідно грали у півфіналі. Переможці півфіналів грали за перше місце, а переможені змагались за третє. Варто відзначити, що рівень майстерності виконавців був досить високим, тому серед юних спортсменів точно є претенденти на участь у нашій збірній, де вони братимуть участь у змаганнях із баскетболу різних рівнів», ‒ впевнений Степан Степанович.

Щиро вітаємо переможців змагань і бажаємо успіхів і нових високих спортивних досягнень у майбутньому!