Вчена рада затвердила Правила прийому до Університету

19 квітня 2024 року відбулося засідання Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка.  Головував на засіданні Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник. На порядок денний засідання було винесено питання про затвердження Правил прийому та внесення змін до Статуту Університету.

Відповідно до порядку денного Перший проректор Андрій Гукалюк представив членам Вченої ради Правила прийому на навчання для здобуття вищої освіти у Львівському національному університеті імені Івана Франка у 2024 році та Правила прийому на навчання для здобуття фахової передвищої освіти у Відокремленому структурному підрозділі «Педагогічний фаховий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка» у 2024 році. «28 березня набрали чинності Порядок прийому для здобуття вищої освіти в 2024 році та Порядок прийому для здобуття фахової передвищої освіти в 2024 році. Відповідно до цих документів заклади вищої освіти повинні упродовж 30-ти днів затвердити Правила прийому, а також розмістити їх на своїх офіційних вебсайтах», – зазначив Андрій Федорович і ознайомив колег з ключовими положеннями Правил прийому, що визначають основні дати, принципи та процедури, якими керуватимуться заклади вищої освіти під час організації прийому цьогорічних вступників. Вчена рада затвердила обидва документи.

На засіданні заслухали питання щодо внесення змін до Статуту Львівського університету, які також представив Андрій Федорович. За його словами, зміни пов’язані зі змінами у структурі Університету та чинному законодавстві. Вчена рада прийняла ці зміни та рекомендувала Конференції трудового колективу погодити нову редакцію Статуту.

Окрім того, в межах засідання Вчена рада затвердила результати атестації наукових працівників, з якими виступив проректор з наукової роботи, академік НАН України, професор Роман Гладишевський.

Світлини: Юлії Гриценко Більше фото