Вченим Університету присуджено наукові ступені і присвоєно вчені звання

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 220 від 21 лютого 2024 року «Про затвердження рішень атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 21 лютого 2024 року» науковцям Університету присвоєно вчені звання професора і доцента, а також присуджено наукові ступені кандидата і доктора наук.

Вчене звання професора присвоєно:

• Галецькій Інні Іванівні (кафедра психології);
  • Кіянці Ірині Богданівні (кафедра міжнародних відносин і дипломатичної служби);
  • Комарницькій Ганні Омелянівні (кафедра публічного адміністрування та управління бізнесом);
  • Петрику Олегу Олеговичу (кафедри режисури та хореографії).

Вчене звання доцента присвоєно:

• Борейко Галині Дмитрівні (кафедра кримінального процесу та криміналістики);
  • Бук Мирославі Олегівні (кафедра соціального права);
  • Вовку Володимиру Романовичу (кафедра економічної кібернетики);
  • Грабинському Михайлу Ігоровичу (кафедра міжнародного права);
  • Гуменному Віктору Леонідовичу (кафедра археології та історії стародавніх цивілізацій);
  • Дюкарєвій-Бержаніній Катерині Юріївні (кафедра інтелектуальної власності, інформаційного та корпоративного права);
  • Задорожній Ользі Іванівні (кафедра іноземних мов для природничих факультетів);
  • Комар Марʼяні Ігорівні (кафедра економічної кібернетики);
  • Маковецькій Ірині Георгіївні (кафедра музичного мистецтва);
  • Максимишин Наталії Миронівні (кафедра кримінального процесу і криміналістики);
  • Мамчур Ользі Ігорівні (кафедра економічної і соціальної географії);
  • Перун Марії Богданівні (кафедра психології);
  • Ригіній Олені Михайлівні (кафедра історії держави, права та політико-правових учень);
  • Хлібороб Наталії Євгенівні (кафедра адміністративного та фінансового права);
  • Чолій Софії Мирославівні (кафедра психології);
  • Шпуганич Ірині Ігорівні (кафедра інтелектуальної власності, інформаційного та корпоративного права).

Науковий ступінь доктора наук з галузей науки та за науковими спеціальностями присуджено:

• Цікалу Володимирові Ігоровичу (12.00.03 «Цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право»);
  • Цікалу Євгенові Івановичу (08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)).

Науковий ступінь кандидата наук з галузей науки та за науковими спеціальностями присуджено:

• Галас Анні Сергіївні (10.02.16 «Перекладознавство»);
  • Тимофійчук Надії Миколаївні (11.00.11 «Конструктивна географія і раціональне використання природних ресурсів»).

Щиро вітаємо колег з високим визнанням їхніх наукових здобутків! Бажаємо реалізації усіх наукових планів та задумів і якнайшвидшої перемоги України!

З наказом Міністерства освіти і науки України № 220 від 21 лютого 2024 року « Про затвердження рішень атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України від 21 лютого 2024 року» можна ознайомитися за посиланням.