Відбувся турнір з футзалу пам’яті професора Володимира Осінчука

22 лютого 2024 року на кафедрі фізичного виховання та спорту факультету педагогічної освіти Львівського університету вшанували пам’ять професора Володимира Осінчука. В рамках заходу відбулась презентація фільму про життєвий та творчий шлях Володимира Осінчука, а також турнір з футзалу.

Володимир Осінчук упродовж багатьох років очолював кафедру фізичного виховання та спорту Львівського національного університету імені Івана Франка, є автором понад 100 наукових і науково-методичних робіт та базових програм для студентів закладів вищої освіти ІІІ-IV рівнів акредитації, комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту в системі освіти Львівщини.

Участь у турнірі взяли чотири команди – збірна команда працівників Львівського національного університету імені Івана Франка, збірна випускників Львівського університету, збірна команда працівників НУ «Львівська політехніка» та збірна команда працівників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Учасників турніру привітав Ректор Львівського університету Володимир Мельник. «Надзвичайно важливо згадувати тих, хто свого часу дбав про розвиток і зростання Львівського університету, одним із таких людей є професор Володимир Осінчук. Мені приємно, що сьогодні на турнірі присутні його діти, які підтримують починання свого батька. Володимир Осінчук був чудовою людиною, хорошим і шанованим викладачем і знавцем своєї справи. Дякую усім, хто дбає по вшанування Його пам’яті та розвиток спорту у Львівському університеті», – зазначив Ректор.

Також до присутніх звернувся президент Асоціації футзалу Львівщини Мирослав Хом’як. «Володимир Осінчук зробив неоціненний внесок у становлення спорту у регіоні, він назавжди залишиться у нашій пам’яті як щира і добра людина, котра була готова прийти на допомогу та підтримати», – підкреслив Мирослав Хом’як та побажав усім командам хорошої гри.

Надалі розпочалися футбольні поєдинки, кожен з яких уже з перших хвилин демонстрував прагнення команд до перемоги і небажання йти на поступки навіть у найдрібніших ігрових ситуаціях. Насамперед у футзальному поєдинку зустрілися збірна команда працівників Львівського національного університету імені Івана Франка і збірна випускників Львівського університету. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу команди працівників Університету з рахунком «6:1».

Надалі у напруженій грі між збірною командою працівників НУ «Львівська політехніка» та збірною командою працівників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського основний час завершився  з рахунком «2:2». В серії пенальті перемогу здобули працівники Львівської політехніки.

Відповідно, у грі за третє місце зустрілися збірна випускників Львівського університету та збірна працівників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського. Результат матчу «4:1» на користь ЛДУФК імені Івана Боберського.

Фінальна гра тримала у напруженні усіх вболівальників і лише в другому таймі рахунок «0:0» змінився на переможний для Львівської політехніки – «1:0».

Тож у результаті запеклої боротьби перше місце здобула збірна команда працівників НУ «Львівська політехніка», друге – збірна команда працівників Львівського національного університету імені Івана Франка, третє місце виборола збірна команда працівників Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського.

Також спеціальні нагороди одержали й окремі гравці різних команд: Іван Звізло – найкращий воротар, Богдан Харкавий – найкращий захисник, Володимир  Гілевич – найкращий нападник.

Світлини: Ярини Пришляк та Олега Лядика Більше фото