Відбулася онлайн-зустріч представників геологічного факультету з абітурієнтами

6 квітня 2020 року відбувся профорієнтаційний вебінар для абітурієнтів за участі представників геологічного факультету. Прикметно, що захід відбувся саме сьогодні, адже щорічно у першу неділю квітня ми відзначаємо професійне свято працівників геології, геофізики, геодезії та картографії України – День геолога. Онлайн-зустріч вже традиційно провели з допомогою онлайн-середовища електронного навчання на платформі MOODLE. Модерувала захід працівниця Відділу маркетингу та комунікації Марія Цінцадзе.

До учасників вебінару звернувся декан геологічного факультету, професор Микола Павлунь, який розповів про структуру геологічного факультету, особливості навчання на ньому і специфіку професії геолога. Окрім того, Микола Миколайович зосередив увагу на освітніх програмах геологічного факультету, детально проаналізувавши кожну з них. Професор Микола Павлунь також розповів про міжнародні зв’язки факультету, зазначивши, що «на геологічному факультеті завжди навчалося дуже багато студентів-іноземців, зокрема представники Монголії, Алжиру, Лівану, Камбоджі». Декан наголосив на працевлаштуванні випускників, додавши, що вони часто реалізовують свої професійні навички у системі Державної служби геології та надр України та природоохоронних структурах. Микола Павлунь додав, що цьогоріч ми відзначаємо 75-річчя створення геологічного факультету.

Перед учасниками вебінару також виступив голова студентської ради геологічного факультету Олексій Терлецький. Олексій розповів про навчання на факультеті, організацію практик і різноманітні студентські ініціативи. Паралельно учасники вебінару переглянули презентацію про факультет та профорієнтаційне відео.

Відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Еліяшевський розповів про умови вступу і теоретичні терміни проведення цьогорічної вступної кампанії. Окрім того, він наголосив, що усі охочі школярі та їхні батьки можуть отримати дистанційну консультацію, надіславши свої запитання на електронну адресу pkunivlv@lnu.edu.ua.

Зазначимо, це вже другий захід у циклі онлайн-вебінарів для абітурієнтів, які відбуватимуться упродовж квітня. Наступна зустріч з абітурієнтами відбудеться 8 квітня 2020 року за участі факультету культури і мистецтв. Детальнішу інформацію можна знайти за посиланням.

Світлини: Юлії Гриценко Більше фото