Відбулася відкрита zoom-лекція від Coursera на тему «Skills for the Future: Opportunities of Faculty»

Вчора, 25 березня, у Львівському університеті відбулася відкрита англомовна zoom-лекція від Coursera на тему «Skills for the Future: Opportunities of Faculty».

Спікери Dr. Samah Farah – Skills  Transformation Conusltant та Evghenia Larina — Partnerships Director  у Coursera Campus у Європі, Африці та Середньому Сході поділилися найкращими методиками для розвитку soft skills та розповіли про важливість їх застосування у навчанні і викладанні.

Окрім того, слухачі лекції дізналися про сучасні тренди та виклики у закладах вищої освіти та познайомилися краще з Coursera та методами використання цієї платформи у навчальному процесі.

Львівський університет став одним із лідерів за кількістю викладачів та студентів, що скористалися сервісом. Більше 2000 студентів спробували Coursera у період вільного доступу. Вони пройшли понад 36 тисяч уроків на найрізноманітніші теми: від здоров’я та особистісного розвитку до бізнесу та комп’ютерних наук.

На  зустрічі спікери поділилися також порадами щодо вибору вдалого курсу та лайфхаками для зручного користування платформою.

Дякуємо лекторам і усім учасникам, що долучилися, та сподіваємося зустрітися знову на наступних лекціях!