Студенти зустрілися з керівництвом ЛНУ ім. Івана Франка та Львівського національного аграрного університету

9 вересня 2021 року відбулася зустріч студентів Львівського національного університету імені Івана Франка, які проживають у гуртожитках Львівського національного аграрного університету, з представниками обох ЗВО. Зважаючи на карантинні обмеження, захід провели просто неба на території студентського містечка ЛНАУ в Дублянах.

Від Львівського національного університету імені Івана Франка участь взяли проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Володимир Качмар, в.о. декана філологічного факультету Роман Крохмальний, завідувач кафедри європейського права, заступник декана факультету міжнародних відносин з наукової і навчально-виховної роботи Михайло Микієвич, доцентка кафедри економічної кібернетики, заступниця декана економічного факультету з навчально-виховної роботи Зоряна Артим-Дрогомирецька, голова Студентського уряду Університету Олексій Каленіченко, представниці Центру підтримки студентських сервісів Ольга Тибор та Ольга Попадюк, керівник Пресцентру Олег Вівчарик.

Представники Львівського національного аграрного університету на чолі з проректором з навчально-виховної роботи Юрієм Дубневичем, ознайомили студентів з правилами внутрішнього розпорядку, умовами проживання студентів у гуртожитках ЛНАУ, а також з вимогами, пов’язаними з карантинними обмеженнями та технікою безпеки.

Упродовж зустрічі обговорили низку важливих питань, які цікавили студентів. Зокрема, представники адміністрації та студентських організацій Університету виступили з ініціативою щодо підготовки звернення до Львівської міської ради з проханням виділити додаткові автобуси для університетської молоді, яка проживає в Дублянах.

У зв’язку зі збільшенням обсягів зарахування, студенти Університету потребують великої кількості місць у гуртожитках. Саме тому частина наших студентів проживають у студентському містечку Львівського національного аграрного університету у Дублянах.  Йдеться про понад 400 студентів, серед яких найбільше представників економічного, філологічного факультетів та факультету міжнародних відносин. Питання забезпечення студентів Університету житлом є одним із пріоритетів, визначених у Стратегії розвитку Львівського національного університету імені Івана Франка на 2021-2025 роки. Підготовчі роботи щодо спорудження нового гуртожитку для студентів Львівського національного університету імені Івана Франка розпочато у 2020 році.