Відзначено переможців та призерів конкурсу «За використання інноваційних технологій в навчальному процесі»

16 вересня 2021 року в Університеті відбулося урочисте нагородження переможців та призерів конкурсу «За використання інноваційних технологій в навчальному процесі», який відбувався за сприяння і фінансової підтримки проєкту Learnopolis.net.

Так, відповідно до результатів конкурсу, перше місце у ньому здобула завідувачка кафедри екології біологічного факультету Звенислава Мамчур. Почесну другу сходинку посів доцент кафедри статистики економічного факультету Тарас Панчишин. Замикають трійку лідерів доцент кафедри безпеки життєдіяльності Ярослав Галаджун та асистентка кафедри адміністративного та фінансового права юридичного факультету Наталія Хлібороб.

Окрім того, було визначено і почесних призерів конкурсу, серед яких доцент кафедри радіофізики та комп’ютерних технологій факультету електроніки та комп’ютерних технологій Богдан Благітко, асистентка кафедри театрознавства та акторської майстерності факультету культури і мистецтв Софія Роса-Лаврентій, асистентка кафедри англійської філології факультету іноземних мов Анна Савчук і доцентка кафедри української преси факультету журналістики Тетяна Слотюк.

Конкурс тривав з травня по червень 2021 року, а заявки для участі у ньому могли подати абсолютно усі викладачі Львівського університету. Основними умовами участі було використання цифрових процесів у навчальних курсах та активне впровадження інновацій у навчання студентської молоді.

Головним завданням конкурсу є вдосконалення цифрового навчання у Львівському національному університеті імені Івана Франка, представлення прикладів вдалих практик ширшій аудиторії. Окрім того, конкурс є одним із заходів, що реалізовуються в рамках спільного проєкту Львівського і Байройтського університетів – Learnopolis.net. Ключовими акцентами проєкту Learnopolis є цифровізація та інтернаціоналізація навчального процесу. Проєкт фінансує Німецька служба академічних обмінів із коштів Федерального міністерства освіти і науки ФРН.

Щиро вітаємо переможців та призерів цьогорічного конкурсу! Зичимо і надалі здійснювати інноваційну діяльність та впроваджувати цифрові технології у навчальний процес задля покращення якості української освіти.

Світлини: Юлії Гриценко Більше фото