Захищаючи Україну, загинув випускник Університету Роман Кропивницький

1 квітня 2024 року, захищаючи Українську Державу від окупантів, загинув випускник Львівського національного університету імені Івана Франка Роман Кропивницький. Героєві було 42 роки.

Львів’янин Роман Кропивницький здобув вищу освіту за спеціальністю «право» у Львівському національному університеті імені Івана Франка, а також у Львівському державному університеті внутрішніх справ.

У 2004 – 2005 років проходив військову службу у військовій частині А3478 Збройних Сил України. Впродовж 2007 – 2013 років працював експертом-криміналістом сектору досліджень холодної зброї, трасологічних, дактилоскопічних досліджень та досліджень вогнепальної зброї відділу криміналістичних досліджень у Науково-дослідному експертно-криміналістичному центрі при Управлінні Міністерства внутрішніх справ України на Львівській залізниці. Нагороджений нагрудним знаком «За відзнаку в службі» ІІ ступеня.

З початком повномасштабного вторгнення росії в Україну зголосився добровольцем й обороняв Українську Державу у лавах 65-ї окремої механізованої бригади оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України, виконував бойові завдання на території Запорізької області.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!

Прощання з Героєм відбудеться завтра, 9 квітня. О 9:00 год. у храмі Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові відбудеться молитва і прощання з воїном. Чин похорону розпочнеться об 11:00 год. у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 год. відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Личаківському кладовищі.