Запрошуємо студентів до участі у Другій франкознавчій олімпіаді!

Любі друзі, дорогі студенти і студентки! Запрошуємо спробувати свої сили у інтелектуальному змаганні!

Чи задумувалися Ви, наскільки добре знаєте постать Патрона нашого Університету? А якби зустріли рудоволосого класика у парку чи в студентській бібліотеці, то упізнали б його? А чи змогли б Ви відповісти на десяток нехитрих запитань, які стосуватимуться життя, творчості, непосидючого темпераменту та живого інтелекту Івана Франка? Хочете спробувати? То Вам саме до нас – у 305 аудиторію!

Інститут франкознавства Львівського національного університету імені Івана Франка ласкаво запрошує Вас взяти участь у Другій франкознавчій олімпіаді, яка відбудеться 16 квітня о 15.00 год. в 305 ауд. (головний корпус: вул. Університетська, 1).

До участі в олімпіаді запрошуємо студентів усіх курсів, факультетів та спеціальностей.

Зголоситися до участі можна за посиланням.