Захищаючи Україну, загинув випускник Університету Роман Петрик

24 березня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині загинув випускник Львівського національного університету імені Івана Франка Роман Петрик. Героєві було 42 роки.

У 2002 році Роман Петрик завершив навчання на кафедрі теорії оптимальних процесів факультету прикладної математики та інформатики Львівського університету. До війни чоловік був успішним банкіром та програмістом, а з перших днів повномасштабного вторгнення пішов добровольцем захищати Україну від російських окупантів у складі Національної Гвардії України.

Академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка глибоко сумує у зв’язку з непоправною втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та колегам загиблого Героя.

Вічна пам’ять і слава Герою України!