19 липня – старт подання заяв від вступників

Сьогодні, 19 липня, розпочинається важливий і відповідальний період для абітурієнтів, адже стартує подання заяв від вступників на бакалаврат. Реєстрація заяв вступників триватиме до 18:00 год. 31 липня 2023 року.

Цьогоріч вступники можуть подати у сукупності за всіма основами вступу до 5-ти заяв на місця державного або регіонального замовлення та до 20-ти заяв за всіма джерелами фінансування.

Основні строки Вступу-2023 для вступників на бакалаврат:

• формування рейтингових списків вступників, надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих з повідомленням про отримання чи неотримання ними права здобувати вищу освіту за державним або регіональним замовлення – не пізніше 5 серпня;
  • виконання вимог до зарахування вступниками, які рекомендовані до зарахування на місця державного замовлення – до 18:00 год. 8 серпня;
  • зарахування вступників, які вступають за державним або регіональним замовлення – не пізніше 10 серпня;
  • надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб – не раніше 9 серпня;
  • виконання вимог до зарахування вступниками які вступають за кошти фізичних та або юридичних осіб – до 17:00 год. 13 серпня;
  • зарахування вступників для навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб – до 12:00 год. 14 серпня;
  • переведення на вакантні місця державного замовлення осіб, які зараховані за кошти фізичних та/або на основі повної загальної середньої освіти відповідно до Розділу XII Правил прийому – 17-18 серпня.

Відповідно до Правил прийому до Львівського національного університету імені Івана Франка у 2023 році, вступники на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти допускаються до конкурсного відбору на місця державного замовлення та можуть бути рекомендовані або переведені на такі місця в разі наявності конкурсного бала не менше 130,00.

За словами Першого проректора Андрія Гукалюка в Університеті створено більше 200 конкурсних пропозицій для вступу на бакалаврат, отже вибір для вступників досить широкий.

Додамо також, що у головному корпусі Львівського національного університету імені Івана Франка традиційно працює Консультаційний центр для вступників (ауд.116). Тут абітурієнти можуть отримати кваліфіковану допомогу, пов’язану з реєстрацією електронних кабінетів та поданням заяв в електронній формі для вступу в Університет. Відповідні консультаційні пункти також працюють на факультетах. Адреси консультаційних пунктів Львівського національного університету імені Івана Франка для подачі електронних заяв доступні за посиланням.

Більше інформації про цьогорічний вступ можна знайти на сайті вступної кампанії.

Щиро бажаємо нашим цьогорічним вступникам успішно реалізувати одну з найважливіших життєвих цілей і неодмінно приєднатися до академічної спільноти Львівського національного університету імені Івана Франка.