Чоловіча команда Львівського університету з баскетболу увійшла у фінал Чемпіонату міста

Вже другий рік поспіль чоловіча команда Львівського національного університету імені Івана Франка з баскетболу «ЛНУ» продовжує демонструвати прекрасні результати у Чемпіонаті міста Львова (Бізнес-лізі Львова).

Під керівництвом тренера старшого викладача кафедри фізичного виховання та спорту Степана Матули студенти Університету днями здобули дуже важку перемогу у півфінальному поєдинку над сильною командою «LVIV WARRIORS».

Наші баскетболісти проявили самовідданість та надбажання, а відтак у підсумку обіграли суперників з рахунком 78-74.

Перемога дозволила команді Львівського університету пробитися до фіналу змагань, який відбудеться 10 грудня. У головній грі сезону наша команда поміряється силами із переможцем матчу між «Perfectial» та БК «Віта-агро».

Додамо, що упродовж чемпіонату сезону студенти  Університету здобули 5 перемог та посіли друге місце у регулярній першості змагань, яка тривала з березня по листопад.

До складу команди входять студенти факультету електроніки та комп’ютерних технологій, географічного, економічного, механіко-математичного факультетів, а також факультету управління фінансами та бізнесу

Вітаємо баскетбольну команду «ЛНУ» з високими результатами і бажаємо перемоги у фіналі!