На історичному факультеті започатковують навчання з домедичної допомоги в екстремальних ситуаціях

27 березня 2024 року на історичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося заняття з надання домедичної допомоги в екстремальних ситуаціях для викладачів і працівників факультету.

В межах навчання учасники разом з інструктором із Центру національно-патріотичного виховання м. Львова Ігорем Михайловичем проговорили і попрактикувались у діях, необхідних для порятунку та збереження людського життя. З-поміж іншого, на занятті розглянули дієві кроки з надання домедичної підготовки при переломах, кровотечах, удушенні, а також освоїли правила поведінки та порядок дій під час огляду постраждалого.

Зазначимо, що такі тренінги на факультеті планують зробити систематичними. В умовах повномасштабної війни питання порятунку людського життя відіграє особливу роль, тож  навички, що дозволяють зберегти людське життя до приїзду швидкої допомоги, є вкрай важливими.

Світлини: Вероніки Пільгуй Більше фото