Наукові перемоги студентів хімічного факультету

П’ятеро студентів хімічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка стали призерами Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2019/2020 н.р. за спеціальністю «Хімія». Інтелектуальні змагання відбулися на базі Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

У зв’язку із запровадженням загальнонаціонального карантину, організатори змушені були відмовитись від проведення другого етапу ІІ туру Конкурсу (підсумкової науково-практичної конференції) та підвести підсумки за результатами першого етапу.

Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 38 студентських наукових робіт, на основі сформованого рейтингу визначила переможців інтелектуального змагання, особливо високо оцінивши роботи студентів Львівського національного університету імені Івана Франка. Так, серед 12 фіналістів, двоє студентів хімічного факультету Львівського університету нагороджені дипломами другого ступеня, а троє студентів-хіміків Університету – дипломами третього ступеня.

Дипломи ІІ ступеня здобули:

• Ольга Душна;
  • Володимир Лучечко.

Дипломами ІІІ ступеня галузева конкурсна комісія відзначила:

• Марію Лопачак;
  • Роману-Ірину Мартиняк;
  • Олену Жишкович.

Щиро вітаємо студентів Університету з перемогою і бажаємо їм нових наукових та професійних звершень!