Науковцям Університету присвоєно вчені звання

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України № 894 від 10 жовтня 2022 року «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань та внесення змін до деяких наказів Міністерства освіти і науки України» науковцям Львівського національного університету імені Івана Франка присвоєно вчені звання доцента і професора.

Вчене звання доцента присвоєно:

• Бушко Галині Олегівні (кафедра слов’янської філології);
  • Гребінь Наталії Валеріївні (кафедра психології);
  • Зарембі Оксані Іванівні (кафедри неорганічної хімії);
  • Кметик-Подубінській Христині Ігорівні (кафедра інтелектуальної власності, інформаційного та корпоративного права);
  • Новосельській Надії Тадеївні (кафедра початкової та дошкільної освіти);
  • Осередчук Ользі Анатоліївні (кафедра загальної педагогіки та педагогіки вищої школи);
  • Пасічнику Ігорю Ярославовичу (кафедра теорії та історії культури);
  • Сологуб Ларисі В’ячеславівні (кафедра іноземних мов для природничих факультетів).

Вчене звання професора присвоєно:

• Брезвіну Руслану Степановичу (кафедра експериментальної фізики);
  • Заяцю Андрію Євгеновичу (кафедра давньої історії України та архівознавства);
  • Іванову Євгену Анатолійовичу (кафедра конструктивної географії і картографії);
  • Оленичу Ігорю Богдановичу (кафедра радіоелектронних і комп’ютерних систем);
  • Раделицькому Юрію Орестовичу (кафедра обліку і аудиту).

Сердечно вітаємо колег з офіційним присвоєнням вчених звань! Щиро бажаємо міцного здоров’я, творчої наснаги, реалізації усіх наукових задумів та якнайшвидшої перемоги України!

З Наказом Міністерства освіти і науки України № 894 від 10 жовтня 2022 року «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань та внесення змін до деяких наказів Міністерства освіти і науки України» можна ознайомитися за посиланням.