Професорка Вісконсінського міжнародного університету високо оцінила освітню ініціативу Львівського університету

Нещодавно в рамках ініціативи Львівського університету «Інноваційна весна України» розпочався курс «Стартап: підготовка до злету», що об’єднав молодь, яка прагне зробити свій внесок у розвиток різних галузей та у майбутню відбудову Української Держави.

Одна із лекторок, залучених до проєкту, професорка міжнародного бізнесу і підприємництва Вісконсінського міжнародного університету (США) Мері Шепард Спейт, провела для учасників курсу лекцію про вихід на глобальний ринок зі своїм стартапом. Інформацію про запуск курсу та виступ професорки Мері Шепард Спейт було висвітлено на офіційній вебсторінці Вісконсінського міжнародного університету.

У публікації подано інформацію про Львівський університет, високо оцінено освітню ініціативу ЛНУ ім. Івана Франка й зазначено, що сам факт організації такого курсу, який надихатиме студентів і дослідників різних галузей, вже каже багато про українців, а те, що він привабив аж 100 учасників з усієї України та з-закордону, є ще одним свідченням незламності духу, яку українці демонструють від початку війни.

Професорка Мері Шепард Спейт, ділячись своїми враженнями від проєкту, розповіла про те, що приблизно за шість хвилин до кінця її лекцію перервало оголошення від організаторів про сирени повітряної тривоги, які пролунали в кількох областях України, де мешкають учасники курсу. «Це було не те оголошення, яке очікуєш почути на лекції, і хоч часу на питання не залишилося, студенти та гості були щедрі на подяки й коментарі у чаті, і я була вражена їхньою добротою і позитивною енергією», – зауважила професорка.

Професорка також розповіла про свої професійні контакти з доцентом кафедри радіофізики та комп’ютерних технологій Львівського університету, підприємцем Ігорем Катерняком, який і запросив її долучитися до проведення освітнього курсу в Україні.

Під час лекції професорка Мері Шепард Спейт наголосила на тому, що підприємництво передбачає не лише свободу, а й можливості для перебудови економіки, а впровадження інновацій та різноманітних навичок ведення бізнесу – це саме ті фактори, які можуть суттєво вплинути на розвиток місцевої економіки. За словами Мері Шепард Спейт, під час виступу вона прагнула передати своє співпереживання, хоч їй було важко навіть уявити ту ситуацію, в якій опинилася більшість учасників курсу через війну в Україні, та попри все вона відчула, що всі причетні до курсу поділяють розуміння сили підприємництва, спільних інновацій і прагнення до миру.

Повний текст публікації про курс «Стартап: підготовка до злету» на вебсторінці Вісконсінського міжнародного університету можна прочитати за посиланням.