Ректор Володимир Мельник поспілкувався з Міністром Кабінету Міністрів України Олегом Немчіновим

29 березня 2024 року Львівський національний університет імені Івана Франка відвідав Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов. Під час  візиту держслужбовець зустрівся із Ректором Університету, професором Володимиром Мельником.

Упродовж розмови Володимир Мельник та Олег Немчінов обговорили питання запровадження нових освітніх норм, пов’язаних з військовою та оборонною тематикою, розвиток університетської інфраструктури та її адаптацію під потреби реабілітації ветеранів, створення нових інноваційних лабораторій.

Ректор Володимир Мельник розповів про основні напрямки діяльності Університету та основні новації освітнього, наукового та управлінського процесів, зокрема про запровадження системи електронного документообігу. В контексті діяльності колективу Університету в умовах повномасштабної російської агресії Ректор наголосив, що з початку повномасштабного вторгнення Університет переорієнтував пріоритети наукової діяльності на військово-цивільну оборону та перебудову України. Крім того, Ректор відзначив активні волонтерські ініціативи університетської спільноти.

Особливу увагу під час зустрічі учасники приділили фізкультурній  реабілітації ветеранів. Так, Ректор відзначив, що роботи з переобладнання Спорткомплексу Університету вже розпочалися і невдовзі спортивний комплекс стане багатофункціональним центром, що забезпечить не лише підтримку, супровід та реабілітацію ветеранів війни на безоплатній основі, але й уможливить створення національно-спортивної бази з підготовки спортсменів, й проведення змагань міжнародного та всеукраїнського рівнів, зокрема, й серед ветеранів.