Студентка Університету Василина Райта – серед переможців престижного Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Black Sea Science»

Здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» географічного факультету Львівського університету Василина Райта під керівництвом доцента кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій Ігоря Пандяка здобула перемогу у престижному Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science» за напрямом «Туризм та готельно-ресторанна справа».

Другий тур конкурсу відбувся 22 березня 2024 року в Одеському національному технічному університеті під егідою Black Sea Universities Network та ISEKI-Food Association. До складу журі конкурсу увійшли 144 фахівці-науковці, з яких 92 з 23 зарубіжних країн, зокрема, з таких як США, Німеччина, Великобританія, Італія, Китай, Швейцарія, Туреччина, Греція, Польща та інших країн, а також з України.

Наукова робота магістрантки Василини Райти на тему «Current glamping trends in Ukraine: spatial and functional analysis» виконана на першому етапі конкурсу для рецензування та обговорення членам журі, представлена у формі презентації на другому етапі онлайн-конференції англійською мовою.

Студентка Василина Райта завжди мріяла працювати у сфері гостинності, вже сьогодні має досвід професійної реалізації у кращих готелях Львова. Поряд з професійною діяльністю неодноразово брала участь у проєктах студентської наукової роботи. Наполегливість, креативність, професійний досвід, вільне володіння англійською мовою, а також професійно виконана наукова робота та вміння аргументовано представити результати досліджень забезпечили Василині Райті ІІІ місце з поміж 50 учасників за напрямом досліджень цього престижного міжнародного конкурсу.

Щиро вітаємо Василину Райту та її наукового керівника Ігоря Пандяка із перемогою та бажаємо нових успіхів у науковій та професійній діяльності!