Студентка факультету іноземних мов Анна Мотало – призерка міжнародного турніру з карате

Студентка першого курсу факультету іноземних мов Анна Мотало продемонструвала високі результати у міжнародному турнірі з карате «Memorial Of Michal Bozogan», здобувши одразу дві медалі – срібну та бронзову. Змагання відбувалися 14 січня 2023 року у місті Кошице (Словаччина).

У своїй віковій  категорії (17 років) Анна Мотало посіла друге місце. Також студентка виступала у категорії 18+, де виборола бронзову медаль.

«На турнірі виступали близько 500 учасників з 10 європейських країн. Зокрема, участь у турнірі брав Львівський клуб «Юніон», який  посів перше загальнокомандне місце. Окрім перемоги, ще одним завданням, яке я поставила собі на цьому турнірі, було спробувати нові напрацьовані техніки і тактику, які у майбутньому зможу  застосовувати на інших змаганнях. Переконана, що мені вдалося продемонструвати результати плідних тренувань на арені», – поділилася враженнями Анна Мотало.

Щиро вітаємо Анну Мотало з чудовими результатами! Бажаємо реалізації усіх мрій та планів, наснаги, енергії і натхнення на підкорення нових вершин!