Студенти-економісти через соціальну рекламу закликають громадськість бути в тренді «Українського»

«Українськебудь у тренді!» – під таким слоганом пройшов традиційний IV щорічний конкурс студентських рекламних відеороликів на економічному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка. 14 фіналістів конкурсу  29 жовтня 2015 року представляли власні відеоматеріали, у яких репрезентували Україну в усій її багатогранності.

«Споживати українське сьогодні модно та престижно. Багато товаровиробників, позиціонуючи свій продукт, акцентують увагу на тому, що він український. Можна впевнено говорити про те, що підтримка українського продукту сьогодні стає національною ідеєю ведення бізнесу», – переконані організатори конкурсу.

Основною метою проведення конкурсу є розкриття творчого потенціалу студентів і стимулювання нестандартного мислення в процесі створення рекламного продукту.  За їхніми словами, конкурс набуває щораз більшої популярності і вже цього року географія учасників розширилась та охопила й столицю нашої країни.

Усі роботи фіналістів розглянули члени журі, до складу якого ввійшли викладачі факультету та представники компаній-спонсорів.

Найкращою роботою журі визнало відеоролик Надіі Галабуди (Екн-41) та Олега Купця

Друге місце вибороли Данило Шепінько (Екн-21) та Володимир Стецишин (Фем-21) .

За рішенням журі третє місце отримала відеоробота Дарії Тритяк, Ольги Федорончук та Анни Шапуро (усі Екн-41)

Приз глядацьких симпатій здобув відеоролик Вероніки Провозіної, Олени Михайлишин та Анастасії Какапич (усі Екн-41) .

Інші учасники конкурсу також продемонстрували високу якість презентованих проектів.  Усі конкурсанти  отримали подарунки від спонсорів, якими цього річ були:  Львівська міська рада, компанії «Eleks Software», «Фокстрот», «Jacobs Douwe Egberts», «Modern photoschool», Тренінг Центр Вікторії Буник, ТРК Львів, Аквапарк «Пляж», Львівська копальня кави, Туристична агенція «Beetravel», «PlatinumBank», Чудо Тур.

Ініціатори проведення конкурсу – кафедра маркетингу економічного факультету ЛНУ ім. Івана Франка.